750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
12 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Polisil

Polisil

1990 yılından günümüze kadar özel kimyasallar tedarikçisi olan Polisil, ev, bahçe ve profesyonel alanlarda kullanılan temizlik ve bakım ürünlerine imza atar. İnşaat, mobilya, ahşap, yapı market, hırdavat imalatçıları gibi pek çok noktalara ürünlerini ulaştırır. Banyo ve mutfak temizlik ürünleri ile metal, seramik ve taş yüzeylere uygun ürünleri mevcuttur. Ürünleri arasında; dolgu malzemeleri, çeşitli yapıştırıcılar, temizlik ürünleri, bakım ürünleri bulunur. Polisil, yurt içi ve yurt dışı pazarlara ürün satışı gerçekleştirir. 

Ev İçi ve Ev Dışı Temizlik - Bakım Ürünleri Polisil İmzasını Taşıyor

Farklı alanlarda, farklı temizlik ve bakım ürünleri sunan Polisil, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürün grupları arasında profesyonel küf temizleyici, duşakabin temizleyici, derz temizleyici, çimento artığı temizleyici, çelik krom temizleyici, seramik ve taş derin temizleyici gibi temizlik ürünleri bulunur. Hijyenik bir temizlik deneyimi için de antibakteriyel temizlik eldiveni de vardır. Bahçe işleri, bulaşık gibi alanlarda kullanılır. Bu bakımdan çok amaçlıdır. Ayrıca genellikle mutfak ve banyolarda oluşan nemi önleyici ürünleri de mevcuttur. Polisil nem emici standart kutu havadaki nemi dengeler ve rutubeti giderir. Duvarlarınızda küf oluşumunu ve küf kokusunu engeller. Böylelikle eşyalarınızı da koruma altına alır. Kutunun bitmesi ile nem emici yedek tablet alarak kullanımına devam edilebilir. Polisil mermer cilası ve metal parlatıcı diğer yüzey bakım ürünlerindendir. Mermer cilası; yüzeydeki lekeleri yok eder. Hafif çizikleri giderir ve yüzeye ışıltılı bir görünüm kazandırır. Metal parlatıcı ise kapı kolu, çatal bıçak takımı, mücevher parlatılmasında kullanılır. Ayrıca bisiklet, motosiklet, tekne ve araba gibi araçların bakımında da kolaylık sağlar. Tıkanmış lavabo, küvet, tuvalet ya da tıkanmış diğer borular için de Polisil boru açıcı imdadınıza yetişir. Banyo ya da mutfak fayans derzlerinin temizliği için Polisil derz temizleyici sizlere hijyenik ve kolay temizlik sağlar. Cam, plastik ya da alüminyum gibi maddelerden oluşan duşakabin temizliği için de duşakabin temizleyici, lekeleri etkili bir biçimde temizler. 

Pek çok temizlik sorununa yönelik etkin ve kullanışlı çözümler sunan Polisil ürünlerine, Koçtaş'tan ulaşabilirsiniz. Online alışveriş ile kolayca sepetinize ekleyip ihtiyacınız olan ürünü satın alabilirsiniz.

Daha fazla göster