150 TL Üzeri Kargo Bedava

Aplikler

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Şık Aplik Modelleri

Kullandığınız alana estetik ve şık tasarım kazandıran aplik modelleri ev, ofis ve buna benzer alanlarda kullanılabilir. Işık ihtiyacınızı karşılayan ürün modelleri farklı özelliklere sahip olarak üretilir. Görsel olarak birbirinden farklı şekillere sahip olarak üretilen modeller genel olarak aydınlatma sistemine ek olarak tercih edilir. İç ve dış ortamlarının tümünde kullanılan aydınlatma ihtiyacınızı karşılayan ürün modelleri estetik ve işlevsel çözüm sunar. Ev, işyeri ve farklı birçok alanda kullanım alanı bulan şık ürün modelleri ön plana estetik değerleri çıkarmanıza olanak sağlar. Teras, bahçe, hol gibi alanlarda da şıklığını yansıtır. Alana farklı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız ürün modellerinden yardım alabilirsiniz. Biblo, resim, tablolarının yer aldığı alanlarda ürün modellerini kullanarak hem aydınlatma sağlayabilir hem estetik görünüm kazanabilirsiniz.

Aplik modelleri renk ve dokularıyla yer alır. Bu özelliklerinden yararlanarak alana farklı bir atmosfer kazandırabilirsiniz. Aplik lambası tasarımları küçük dokunuşlarla dekorasyona farklı bir hava katmanıza olanak sağlar. Fonksiyonel özellik sergileyen ürün modelleri ihtiyaç duyduğunuz her alanda aydınlatma sunar. Tarzınızı ve tasarımınızı ortaya çıkaran ürün modellerini tercih ederek evin geometrik yapısını belirgin hale getirebilirsiniz. Aplik lamba modelleri klasik, sade, modern tasarım özellikleriyle göz doldurur. Geniş renk seçeneklerinden yararlanarak farklı stil ve tasarımları alana yansıtabilir, çift taraflı modelleri yaşam alanlarında tercih edebilirsiniz. İşlevsel olarak aydınlatma ihtiyacını ortadan kaldıran bu ürün sahip olduğu renk seçenekleriyle renkli ampul kullanımına olanak sağlar.

Kullanım Alanına Göre Aplikler

Farklı boyut tasarımlarında üretilen ürün modelleri farklı şekilleriyle göz doldurur. Kullananlara geniş çeşitlilik sunan ürün modelleri düz, eğimli, köşeli şekillere sahip olarak yer alır. Yaşam alanlarınızı bu modelleri kullanarak şık hale getirebilir, estetik görünüm kazanabilirsiniz. Geniş kullanım alanına sahip olarak üretilen ürün modelleri mekanı şekillendirmenize yardımcı olur. Görsel bütünlük elde etmenize olanak sağlar. İç ve dış alanların tümünde kullanım alanı sergileyen aydınlatma modelleri yardımcı aydınlatma ürünü olarak tercih edilebilir. Kullanılan her ortamda etkileyici hava oluşturmanıza olanak sağlayan ürün modelleri cafe, restoran, otel gibi pek çok alanda tercih edilebilir.

Açık alanların tümünde de kullanılabilir modern aplik modelleri farklı bir atmosfer elde etmenize yardımcı olur. Farklı hava şartlarında da yaygın olarak tasarlanan aplik avize modellerini tercih ederek dış mekanlarda bu ürünü kullanabilir, biblo ve dekorları belirgin hale getirebilirsiniz. Kullanıldığı her ortama derinlik kazandıran ürün modelleri genel olarak otel havuzlarının bahçelerinde kullanım alanı bulur. Işıklandırma modeli olarak tercih edilen bu ürün dış ortamlarda dikey ve yatay çeşitleriyle kullanım alanı bulur. Hem genişlik hem boy olarak farklı ebatlarda tasarlanan banyo aplik modelleri alana modern bir hava katar. Dar ve küçük bir alana sahipseniz bu üründen yararlanabilir, alana derinlik kazandırabilirsiniz. Ürün modelleri ahşap, krom, bakır gibi farklı materyal yapısından oluşur. Kaliteli tasarımları evinizde ve dış ortamların tümünde kullanılabilir, her zevke hitap eden çeşitlilik yapısından yararlanabilirsiniz.

Estetik Aplikler

Estetik tasarım özelliklerine sahip olarak üretilen duvar apliği modelleri apartman girişleri, koridor gibi alanlarda kullanım alanı bulur. Işık almayan alanlarda ya da daha az miktarda ışık alan mekanlarda etkili ve şık çözüm sunan ürün modelleri geniş olmayan alanların daha göz alıcı ve ferah görünmesine olanak sağlar. Dekoratif olarak tasarımları bulunan modeller kuğu yapısıyla dekorasyonu ön plana çıkarmanıza destek olur. Ev ve ofiste kullanım alanı bulan ürün modelleri duvar saati, resim tablosu ve pek çok aksesuarla birlikte tamamlayıcı rol üstlenir. Yumuşak dokunuşlar yapmanıza olanak sağlayan ürün modelleri iç mekanların tümünde kullanılır. İşlevsel tasarım özellikleriyle belirli düzeyde kontrast elde etmenize olanak sağlar. Tüm odalarda mutfak, banyo, merdiven aralarında kullanım alanı bulan ürün modelleri farklı tekniklerle üretilir.

Farklı markaların tasarımlarını inceleyerek kullanım alanlarına uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Estetik olarak göze hitap eden pek çok tasarım özellikleriyle ön plana çıkan led aplik modelleri her ihtiyaca uygun pek çok alternatif sunar. Kartonpiyer gibi alanların altında, duvarın üstünde konumlandırabilirsiniz. Led duvar aplik modelleri mekanın kontrast ayarlamasına yardımcı olur. Ortamı aydınlatıcı etki bırakır. Banyo ve tuvaletler de aynanın üst kısmında ve farklı alanlarda kullanım bulan estetik plafonyer aplik modelleri ortama loş bir hava katar. Led modeller ana aydınlatmanın yanında şık dokunuş sergiler. Birbiriyle uyumlu renk tonlarını tercih ederek modelleri her alanda kullanabilir, hasır materyalden elde edilen hasır aplik modellerini tercih edebilirsiniz. Işık katmanları oluşturarak yumuşak görünüm elde etmenize olanak sağlayan retro modeller halat gibi iplerle dekore edilir. Rustik tasarım özelliklerini alana yansıtmanıza olanak sağlar.

Aplik Tasarımları

Hem görsel hem işlevsel olarak yaşama alanlarının tümünde kullanım alanı bulan ürün modelleri sahip olduğu tasarım özelliklerle alanı dekoratif hale getirir. Aplik tasarımları özellikle çalışma alanlarında ışığın tonunu ayarlamanıza olanak sağlar. Işık ayarlaması yaparak çalışmanıza rahat bir şekilde odaklanabilirsiniz. Evde de kullanım alanı bulan genel olarak her yerde kullanım sergileyen ürün modelleri dekoratif tasarım özellikleriyle göz doldurur. Sarkıt olarak tasarlanan salon aplik modellerini tercih edebilir, gece lambası olarak da bu ürünleri kullanabilirsiniz. Yatak odasında da konumlandırarak kullanılabilen ürün modelleri sahip olduğu dekoratif özelliklerle ve yumuşak tonlarla aydınlatma gücü sergiler. Göze rahatsızlık hissi vermeyen aydınlatma siyah ve beyaz gibi pek çok renge sahip olarak yer alır.

Retro tasarımı yansıtan gold modeller gece uyandığınızda kolay bir şekilde hareket etmenize ve ortamı görmenize olanak sağlar. Bu ürünü aynı zamanda yatağın üst ve yan kısmında konumlandırılabilir gece lambası olarak kullanabilirsiniz. Çocuk odalarında da kullanım alanı bulan çift yönlü aplik modelleri dikkatleri üzerine çeker. Kitap okurken bu ürünün sunduğu loş aydınlatma avantajından yararlanabilir, pirinç aplik tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Loş ışık konsantre olmanıza kolaylık sağlar. Evinizin dekorasyon ve tasarım özelliklerini göz önünde bulunarak ürün modelleri tasarımlarını inceleyebilir, seçiminizi yapabilirsiniz. Banyoda kullanım alanı bulan ürün modelleri farklı çeşitlilikte ve şekillerde satışa sunulur. Işık almayan köşeleri aydınlatmanıza olanak sağlayan karanlık atmosferden kurtaran krom, bakır, siyah gibi pek çok ürün modelleri tercih edebilirsiniz.

Yaratıcı Aplikler

Uzun yıllar dayanıklı ve kaliteli olan ürün modelleri sahip olduğu materyal yapısıyla birbirinden farklı seçenekler sunar. Farklı çeşitleriyle doğal bir atmosfer oluşturmanıza olanak sağlayan ürün tasarımları otantik tasarıma sahip olan rustik yapılarıyla dikkatleri üzerine çeker. Evinizin ve kullanılan alanın yapısal tasarımı uygunsa rustik modelleri tercih edebilirsiniz. Yaşam alanınızı kişiselleştirebilirsiniz. Özel bir ambiyans yaratmanıza yardımcı olan ürün modelleri ahşap tasarımları ile dikkatleri üzerine çeker. Metal ve ahşabın uyumunu mekana yansıtabilir, göz alıcı şıklığından yararlanabilirsiniz. Rustik tarza sahip olarak üretilen ürün modelleri ampuller ile farklı renkleri alana yansıtmanıza olanak sağlar. Hol, koridor ve buna benzer alanların tümünde bu ürünlerin farklı renk avantajlarından yararlanabilir, tavanın yüksekliğine bağlı olarak renk seçimi yapabilirsiniz. Tablo aydınlatma gibi dekoratif öğeler için kullanabilirsiniz.

Farklı tekniklerle üretilen ahşap yatak başı modelleri kullanılan alana farklı bir atmosfer kazandırır. İç tasarım dizaynınızı yenilemenize ve değiştirmenize olanak sağlayan ürün modelleri ev dekorasyonuna katkı sağlar. Işık performansı sunan ürün modelleri ışığın yayılması, gücünü arttıran tasarımlarıyla antre gibi alanlara geniş ve hoş görünüm kazandırır. Alana derinlik kazandıran ürün modelleri yaşam alanını hareketlendirir. Sıcak, samimi bir ortam oluşturmak istiyorsanız şapkalı siyah aplik modellerini tercih edebilirsiniz. Balkon, teras gibi alanlarda da aydınlatma ihtiyacını karşılayan ürün modelleri tüm hava koşullarına karşı dayanıklılık sergileyen ürünlerle satışa sunulur. Sade ve renk seçeneklerini alanın atmosferine uygun olarak tercih edebilir, estetik çizgilerden yararlanabilirsiniz.

Dış Mekan Aplikleri

Farklı tasarım özellikleriyle üretilen dış mekan ürün modelleri son yıllarda sıkça tercih edilir. Modern tasarım ve klasik görünümleriyle etkili aydınlatma performansı sunan dış mekan ürün modelleri dış cephede kullanım alanı bulur. Bu ürünü tek ve çoklu yapısıyla kolay bir şekilde satın alabilir, kullanabilirsiniz. Yapı ve apartman girişinde aydınlatma sağlayan ürün modelleri ışıklandırmanıza olanak sunar. Tekli olarak bu ürünü tercih edebilir, modern tasarım özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Yansıtmak istediğiniz tasarım özelliğine bağlı olarak dış alan apliklerini tercih edebilir, fonksiyonel özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Pili olarak da tasarlanan modeller yer alır. Elektrik bağlantısı olmayan yerlerde pilli modeller de kullanabilir, elektrik bağlantısı olan yerlerde elektrikli modellerden destek alabilirsiniz.

Tavan arası, depo kiler gibi alanlarda pilli modeller kullanım avantajı sunar. Birkaç pille bu ürünü çalıştırabilir, yüksek performans elde edebilir, aynı zamanda enerjiden tasarruf elde edebilirsiniz. Kullanışlı olarak tasarlanan pilli duvar ürünleri küçük boyutlu tasarım özellikleri ile göz doldurur. Bahçe gibi alanlarda da bu ürünü kullanabilir, hava karardığında rahat bir şekilde aydınlatmasından yararlanabilirsiniz. Tüm olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklılık sergileyen ve kolay bir şekilde monte edilen bahçe aplik modelleri ağaç, biblo, duvar gibi alanlarda aydınlatma sunar. Dış çevrelerin tümünde bu ürünleri kullanabilir, sayısız çeşidinden yararlanabilirsiniz. Bu ürünü kullanarak dekore etmek istediğiniz alana farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

İşlevsel Aplikler

Yaşam alanlarında yer alan dekorasyonun en önemli tamamlayıcı ürünlerinden biri olarak bulunan işlevsel ayna üstü duvar modelleri tepe aydınlatması olarak da kullanılabilir. Kullananlara sayısız alternatif sunan ürün modelleri ortama hoş bir ambiyans kazandırır. Farklı çeşit ve seçeneklerden yararlanarak işlevsel aplik modellerine sahip olabilir, işlevsel özelliklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Geniş çeşitlilikten yararlanarak aydınlatma amacıyla kullanım alanı sergileyen modellerin şık seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz. Her yaş ve her tarz grubuna uygun tasarımlar sunan farklı markalar tarafından üretilen aplik modelleri yaydığı loş ışık sayesinde rahatlatıcı alan yaratmanıza olanak sağlar.

Duvara sabitlenerek kullanım sergileyen yatak odası aplik modelleri ışık kaynağı olarak yer alır. Aydınlatma amacıyla bu ürünü kullanabilir, dekoratif amaçla da bu ürünü tercih edebilirsiniz. Farklı dekoratif objelerle bütünlük yakalayan ürün modelleri sevdiğiniz objeleri daha görünür, göz alıcı şekilde sunmanıza olanak sağlar. İç ve dış mekanların tümünde kullanım sergileyen ve uzun yıllar dayanıklılık gösteren işlevsel aktif modelleri su geçirmez malzemelerden üretilir. Aplik lamba çeşitleri ile evinizin içini ve dışını aydınlatabilir, hoş görünüm elde edebilirsiniz. Yaşam alanları içerisinde duvara, yatak başına, banyo ve mobilyalara sabitleyerek bu ürünü kullanabilir, aydınlatma özelliğinden yararlanabilirsiniz. Alana modern hava kazandıran ürün modelleri klasik detaylarla süslenmesi ile her alana uyum sağlar.

Aplik Çeşitleri

Aplik çeşitleri farklı tarzlara uygun seçenekler sunar. Farklı tarzlara uyumlu şekilde detaylarla donatılan ürün modelleri satışa sunulur. Çeşitler üretilirken farklı malzemeler kullanılır. Kullanılan malzemeler evinize, dekorasyon özelliklerine uyum sağlaması açısından önem taşır. Dış ve iç ortamlarının tümünde kullanım sergilerinin aplik çeşitleri suya ve zorlu koşullara karşı dayanıklılık sergiler. Tüm hava koşullarına karşı dayanıklılık sergilerindeki çeşitleri tercih ederek uzun yıllar dayanıklı yapısından yararlanabilirsiniz. Çoğunlukla balkon, bahçe gibi alanlarda kullanım alanı sergileyen aplik çeşitleri en eski aydınlatma araçlarından biri olarak yer alır. Geniş alternatifleri sayesinde ev içi ve dışında şıklığı yansıtabilir, alana farklı görünümler kazandırabilirsiniz.

Salonda kullanım yapacaksanız salon dekorasyonunuzu tamamlamak için aplik çeşitlerinden yararlanabilir, kumaş tablo apliği modellerini tercih edebilirsiniz. Ev içinde sıkça tercih edilen kumaş aplik modelleri son derece ideal seçim olarak yer alır. Ev tekstil ürünlerinde ürünün renk tonları, dokusu, alanda yer alan tasarım özellikleri seçimleri etkiler. Bu tasarım özelliklerine bağlı olarak seçim yapabilir, alanda bütünlük yakalayabilirsiniz. Kullanılan her mekanda derinlik kazandıran ve ortamı daha geniş göstermeye olanak sağlayan çeşitler mobilyalarla uyumu yakalar. Yuvarlak formda üretilen modelleri tercih edebilir, aynanın 2 yanına bu ürünü yerleştirebilirsiniz. Derinlik hissi yaratarak alana ferah bir görünüm kazandırabilirsiniz. Çubuk abajur aplik tasarımları her alanda kullanım alanı bulur, yaşam alanlarınızı hareket kazandırabilir. Bu ürün ile loş ışık elde edebilir, rahatlatıcı ortam elde edebilirsiniz.

Aplik Kullanım Alanı

Aplik modelleri iç ve dış mekanların tümünde kullanılır. Geniş kullanım alanına sahip olan modeller kolay kurulumu ve kullanımı ile göz doldurur. Aydınlatma aracı olarak yer alan bu ürün aydınlatma sistemine destek olmak amacıyla tasarlanır. Tek başına da tercih edilebilen ürün modelleri genel olarak dekoratif amaçla tercih edilir. Ortama loş bir ışık kazandıran ürün modelleri yoğun aydınlatmadan hoşlanmayan kişiler için ideal seçim olarak yer alır. Odak noktası yaratmak istiyorsanız ya da dekoratif öğeleri vurgulamak istiyorsanız tablo aydınlatma işlevi ile bu ürünün ışık etkisinden yararlanabilirsiniz. Banyo alanında kullanım alanı sergileyen aplik modelleri makyaj yaparken, traş olurken, yüz yıkarken ve farklı amaçlarla kullanılabilir.

Detaylı bir şekilde kendinizi görmenize yardımcı olur. Dekoratif olarak alana farklı bir görünüm kazandırır. Aplik kullanımı geniş kullanım alanıyla kullananların beğenisini kazanır. Çocuk odalarında kullanım alanı bulan ürün modelleri çocuklarına uyku sürecini olumlu bir şekilde geçirmesine olanak sağlar. Gece lambası olarak da bu ürünü kullanabilir, çocuk odasındaki alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda çocuk odalarına farklı bir renk katan, sıcaklık ve samimiyet sunan sensörlü modeller pratik kullanım özellikleri ile göz doldurur. Yemek odası, salona şık bir ambiyans kazandırmak istiyorsanız bu ürün modellerini tercih edebilir, farklı bir amaçla yapılardan yararlanabilirsiniz. Etkileyici görünüm elde etmek için zincirli modelleri de kullanabilir, balkon ve farklı alanlara hareket kazandırabilirsiniz.

Aplik Fiyatları

Aydınlatma amacıyla tercih edilen aplik modelleri dekoratif olarak da estetik görünüm kazandırır. Bu ürünün sunduğu sayısız avantajdan yararlanarak alana farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Fiyatlar ürünün kullandığı materyal, tasarım ve boyuta göre değişim gösterir. Fiyatlar ürünün sahip olduğu teknolojik özelliklere göre belirlenir. Geniş alanda kullanım sergileyen ürün modelleri kullanım alanı doğrultusunda geniş seçenekler sunar. Uzun yıllar dayanıklı özellikleri ile göz dolduran ürün modelleri iç ve dış alanların tümünde kullanım alanı bulur. Genel olarak çocuk odasında tercih edilen ürün modelleri uyumlu seçenekler sunar. Aplik fiyatlarını inceleyerek seçiminizi yapabilir, size uygun ürünü kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Koçtaş mağazası üzerinden satışa sunulan aplik modelleri farklı markalar tarafından üretilen modelleri içerir. Koçtaş mağazası üzerinden aplik fiyatlarını inceleyebilir, bütçenize uygun ürünü kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Koçtaş mağazası ve online Koçtaş mağazasını kullanarak aplikleri karşılaştırabilir, fiyatlar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Online mağazada bulunan filtre özelliğinden yararlanarak fiyatı artan ve azalan şeklinde listeleyebilir, en ucuz aplik fiyatlarına sahip olabilirsiniz. Güvenli kullanım sağlamak amacıyla banyo alanında elektriksiz tasarlanan pilli aplik modellerini kullanabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz seçeneklerini değerlendirerek gereksinimleriniz doğrultusunda seçim yapabilir, dayanıklı yapılarıyla dikkatleri üzerine çeken ürün modelleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Aplik Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Aplik nedir ne işe yarar?

Aplik modelleri aydınlatma amacıyla tercih edilir. Aydınlatma olanağı sunan ürün modelleri aynı zamanda dekoratif unsur olarak da kullanım alanı sergiler.  Zevk, ihtiyaç, ve gereksinimleriniz doğrultusunda seçimlerinizi yapabilir, aydınlatma ve dekoratif öğe olarak bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Aplik çeşitleri nelerdir?

Aplik çeşitleri geniş çeşitlilikte kullananlara sunulur. İç ve dış mekanların tümünde kullanım alanı sergileyen ürün farklı boyut seçenekleriyle yer alır. Bu ürünün renk ve boyut seçeneklerinden yararlanarak iç ve dış mekanların tümünde kullanım avantajından yararlanabilirsiniz.

Aplik nerelerde kullanılır?

Aplik modelleri geniş kullanım alanına sahip olarak üretilir. Bu ürünün uzun yıllar dayanıklılığından yararlanarak iç ve dış mekanların tümünde ürün modellerini kullanabilirsiniz. Çocuk odası, salon, oturma odası, balkon, teras, bahçe ve geniş kullanım alanı avantajlarından yararlanarak aplik modellerini tercih edebilirsiniz.

Daha fazla göster
567 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: