200 TL Üzeri Kargo Bedava

Tsmart

Tsmart

Yılların tecrübesiyle mobil aksesuar ürünleriyle geniş bir yelpaze sunan Tsmart, 2001 yılından itibaren yüksek performans için özel üretilmiş kaliteli cep telefonu, cep telefonu aksesuarı, tablet bilgisayar çeşitleri sunmaktadır. Yetişkin ve çocuklar için akıllı saatler üreterek saat kullanıcılarının konumlarını anında tespit eden sistemlerle pratik kaliteli işlevsel ürünlere imza atmaktadır.   

Tsmart Yaşamın Vazgeçilmezi Mobil Aksesuarlarına İmza Atıyor

Tsmart, hızlı şarj, data kabloları, seyahat şarj cihazları, lisanslı Apple MFI ürünleri, akıllı wifi prizleri, taşınabilir şarj cihazları -powerbanklar, araç şarjları, kulaklıklar, u-flash diskler, akıllı saatler, akıllı bileklikler, bluetooth hoparlörler ,antilost ürünleri , araç içi holderlar ve tüm cep telefonları için kırılmaz cam ekran koruyucuları üretmektedir. Yaşamın bir parçası mobil aksesuarlar artık hayatı kolaylaştırmakla kalmayıp kaliteli, pratik ve işlevsellikle de konfor katmaktadır. Markanın üretmiş olduğu bir veriyi bir yerden bir yere aktarmak için kullanılan data kabloları, aynı zamanda telefonları şarj edebildiği gibi yüksek performansa ve akıllı tasarıma sahip ve estetiktir. Acil durumlar için hızlı şarj edebilir şarj aletleri, seyahatler için hızlı ve birden fazla mobil cihazı aynı anda şarj edebilen sistemlerin olması Tsmart'ın sunduğu konforlardan sadece birkaç tanesidir. 

Şarj Cihazlarından Akıllı Saatlere Kadar Geniş Ürün Skalası

Şarj cihazları sahip oldukları akıllı özellikler sayesinde cihazın pil özelliğini algılayarak hızlı ve güvenli şarj konforu sunmaktadır. Orijinal Apple şarj cihazları ve data kablolarını müşterilerine sunan Tsmart, ürettiği akıllı saatler sayesinde çocuk ve yetişkinlerin anlık konumunu tespit edilebildiği gibi görüşmeler de yapılabilmektedir. Araç şarj cihazlarında da akıllı ve kaliteli ürünler üreten Tsmart özgünlüğünü korumaktadır. Ekran korucularıyla da ön plana çıkan marka, ekrana gelen darbeleri emerek koruma sağlamakta, ayrıca ekran koruyucuları yüksek görüntü kalitesi ve çizilmelere karşı dayanıklılığıyla göz doldurmaktadır. Tsmart mobil yaşamın gereği olan mobil aksesuarlar ve mobil cihazlarla yaşamlarınızı kablo kalabalığından kurtararak akıllı, hızlı, pratik çözümler sunmaktadır. Evde, iş yerinde, seyahatlerde, araçlarda ve her yerde güven içerisinde Tsmart'ın sunmuş olduğu kaliteli, özgün, yüksek performanslı mobil cihazlar ve aksesuarlar sayesinde hayata kolaylık ve konfor katabilir; bu ürünleri Koçtaş güvencesi ve avantajlarıyla sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Daha fazla göster
47 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: