Peşin Fiyatına  7 Taksit

Tesa Pencere Sineklik Beyaz

Ürün Kodu: 1000071264
59,99 TL

tesa pencere sineklik, açık pencelerinizden evinize sineklerin ve böceklerin girmesini engelleyerek konforlu bir ortam oluşturur.

Yapı Kredi World'e Özel 3.000 TL ve üzeri alışverişe 300 TL Worldpuan!
Satıcı: Koçtaş
Genişlik 150 cm
Fonksiyon
Kullanım Alanı
Renk Beyaz
Daha Fazla Göster
Ürün Açıklaması

özellikle sıcak yaz aylarında pencerelerinizin hepsini açmak durumunda kaldığınız dönemlerde evinize giren sineklerden siz de rahatsızsanız tesa pencere sineklik beyaz ile bu sorunu çözebilirsiniz.

tesa pencere sineklik beyaz sayesinde artık yaz aylarında ev ve iş yerlerinizde daha havadar bir ortam yaratabilirsiniz. ürünümüz pencerelerde kullanım için uygundur.

sipariş vermek istediğiniz takdirde beyaz veya siyah renklerden bir veya ikisini birden tercih edebilirsiniz.

genişliği 1.5 metre ölçüye sahiptir.

açık pencereden esen serin esintinin sinekler, sivrisinekler ve eşek arılarını evinize taşıması gibi, bazen yazın bile karanlık bir yüzü olabilir bunun olmasını engellemek için, tesa® sineklikperdeleri, temiz havanın içeri girmesine engel olmadan böceklerden güvenilir koruma sağlarperdelerimizin bazıları aşırı gün ışığı ile meraklı gözleri de engellemektediresnek tesa® sineklik tak yapıştır özellikli sistemler tüm standart pencere, kapı ve ışıklık boyutları için üretilmektedir ve tak yapıştır bantları ile pencere ve kapılara kolaylıkla takılabilir

ürünümüzü sipariş verdiğiniz takdirde katınıza kadar teslim edilmektedir. ürünümüz demonte olarak iletilir ve kurulumu müşteriye aittir.

üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl garantili olan tesa pencere sineklik beyaz, koçtaş’tan alışveriş güvencesi ile sizlerle.

Genişlik 150cm
Renk Beyaz

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır. Fiyata dahil değildir.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Bankalar Taksit Tutarı Toplam Açıklama
Yapı Kredi 7 x 8,57 TL 59,99 TL 2000 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Akbank Ticari 6 x 10,00 TL 59,99 TL
Akbank 5 x 12,00 TL 59,99 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
İş Bankası 4 x 15,00 TL 59,99 TL
Finansbank 2 x 30,00 TL 59,99 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankasi Ticari 2 x 30,00 TL 59,99 TL
Finansbank Ticari 2 x 30,00 TL 59,99 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Ziraat Bankası 2 x 30,00 TL 59,99 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankası 2 x 30,00 TL 59,99 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
HSBC 2 x 30,00 TL 59,99 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankası 2 x 30,00 TL 59,99 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Is Bankasi Ticari 2 x 30,00 TL 59,99 TL
HSBC Ticari 2 x 30,00 TL 59,99 TL
Halk Bankasi Ticari 2 x 30,00 TL 59,99 TL
Bu ürün ile ilgili hiç soru sorulmamış. İlk soran sen ol !

Bu ürünle ilgili 0 soru ve cevap var.

Satıcıya Soru Sor X
Soru sorabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Başarılı!
Talebiniz satıcıya iletilmiştir. Satıcılar genellikle 48 saat içinde dönüş yapıyor. Hesabım>Satıcı Sorularım bölümünden satıcı cevabını takip edebilirsiniz. Cevap geldiğinde sizi mail ile bilgilendireceğiz.
Sorunuzun Yayınlanma Kriteri

SORU YAYINLAMA KRİTERLERİ

www.koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulaması üzerinden satıcılarımıza yönelttiğiniz soruların yayınlanması için bazı kriterlere uygun olmaları gerekmektedir.

Satıcılara soracağınız sorular;

  • Soruyu yönelttiğiniz sayfada yer alan ürünle ilgili olmalı,
  • Reklam içermemeli,
  • Satıcıların ya da kullanıcıların kişisel haklarına saldırıda bulunmamalı,
  • Genel ahlak kurallarına aykırı, siyasi, müstehcen veya yasalara aykırı nitelikte olmamalıdır.

Sorunuz ve satıcının vereceği yanıt, ürün sayfasında yer alır. Sorunuzu dilerseniz adınızı-soyadınızı belirterek dilerseniz anonim bir şekilde sorabilirsiniz.

Kriterlere uygun bir şekilde yöneltmiş olduğunuz sorular, satıcılarımız tarafından 48 saat içerisinde yanıtlanır. Sorduğunuz soruya yanıt verildiğinde e-posta ile bilgilendirilir; soruya verilen cevabı e-postada görebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızın ve cevaplarınızın detaylarına “Satıcıya Sorularım” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Satıcılar, sizi Koçtaş dışında başka bir platforma yönlendirmemelidir. Herhangi bir satıcının sizi başka bir siteye yönlendirmesi sebebiyle oluşabilecek mağduriyetlerden Koçtaş sorumlu değildir. Alışveriş deneyiminizde olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına, bu gibi yönlendirmeleri dikkate almamanızı, siparişlerinizi platformumuzdan vermenizi önemle hatırlatmak isteriz.

Ürünün Tüm Satıcıları (1)

Başka satıcı bulunamadı.