200 TL Üzeri Kargo Bedava

Posta Kutuları

Filtreler
Özellikler
-

Posta Kutuları

Posta kutuları, evinize veya iş yerinize gelen mektup, fatura, ekstra gibi çeşitli evrakların kaybolmadan elinize ulaşmasını sağlayan aksesuarlardır. Postacı aracılığıyla size gönderilen evraklar evde olmasanız bile şahsi posta kutusuna atılacağı için kaybolma ihtimali ortadan kalkar. Bu anlamda son derece kullanışlı bir ürün grubu olan posta kutuları hırdavat malzemeleri kategorisinde satışa sunulur.

Farklı Konut Tiplerine Uygun Posta Kutusu Modelleri

Apartman ve site gibi birden çok dairenin bir arada bulunduğu yerleşim birimlerinde estetik açıdan bütünlük sağlamak amacıyla tek tip posta kutuları tercih edilir. Hatta apartmanlarda posta kutularının yeri mimari proje aşamasında belirlenerek, bu ürünler yan yana veya alt alta dizilir. Bu şekilde kullanıma uygun çoklu satılan posta kutuları üçlü, beşli gibi farklı sayıda ürün içeren paketler halinde olabileceği gibi aynı modelin tekli alternatifleri de mevcuttur. Farklı malzeme ve renk seçeneklerine sahip modeller genellikle anahtarlı bir kilit sistemine sahiptir. Sadece sizde bulunan anahtarlar sayesinde istediğiniz zaman açabileceğiniz posta kutularında şahsınıza gönderilen evrakların mahremiyeti sağlanmış olur. Bunun haricinde kilit sistemi bulunmayan sadece depolama amaçlı kullanılan posta kutusu modelleri de aynı kategori altında satışa sunulur. Kapı girişinize asabileceğiniz bu tip askılıklı modelleri tercih ederek, ekmek, gazete gibi servislerin kapı kolunda birikerek görüntü kirliliği yaratmasına engel olabilirsiniz. Farklı konut tiplerine uygun olarak tasarlanan posta kutuları arasında apartman tipi ürünlerin yanı sıra villa tipi modeller de mevcuttur. Özel tasarıma sahip villa tipi posta kutusu fiyatları diğer modellerle nazaran daha yüksektir. Çelik, alüminyum, bronz gibi farklı malzemelerden üretilen posta kutuları dekoratif açıdan değerlendirildiğinde ise ahşap posta kutusu seçenekleri ön plana çıkar. Özellikle ceviz, akçaağaç gibi doğal kaplamaların kullanıldığı bu ürünler hem apartman içlerinde hem de kapı girişlerinde başarılı bir görsel etkiye sahiptir. Farklı boyutlarda üretilen posta kutusu seçenekleri arasından kendi kapı girişiniz için uygun ölçülerdeki ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.
Siz de tarafınıza gönderilen evrakların güvenli bir şekilde saklanmasını istiyorsanız birbirinden güzel ve kullanışlı dekoratif posta kutuları için Koçtaş'a gelin ve beğendiğiniz ürünü zahmetsizce sepetinize atın. 

En Çok Satan Posta Kutuları Hangileri?

Koçtaş Posta Kutuları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Sgs Metal 2 Adet Anahtarlı Metal Dilekçe Ve Posta Kutusu Sgs 331
Daha fazla göster
12 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: