65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  24   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Banyo Bakım Setleri

Banyo bakım setleri, evde ya da işte geçen yoğun ve yorucu bir günün ardından rahatlamak ve ailenizle birlikte huzurlu bir akşam geçirebilmek için banyoda kaldığınız süre zarfında kişisel bakımınızı en iyi şekilde yapmanıza yardımcı olan ürünlerden oluşur. Bu ürünler esasında gündelik hayatınızda sıklıkla kullandığınız hijyen ürünleri. Duş alırken kullandığınız lif, kese, sabun gibi ürünler banyo bakım setleri içinde yer alıyor.

Banyo Bakım Setleri Ne Çeşit Ürünlerden Oluşuyor?

Banyo bakım setleri içinde yer alan ürünler genelde hijyen sağlamaya yönelik ürünlerden oluşuyor. Bu ürünler arasında çeşitli doğal bitki ya da çiçek özlerini içeren sabunlar bulunuyor. Örnek olarak Primanova’nın doğal lavanta, gül, ardıç, jojoba, elma, nar gibi bitkisel özler içeren sabunlar sayılabilir. Bitkisel özlü sabunların yanında, zeytinyağlı, kayısı yağlı ve vanilya kokulu doğal sabunlar da bulmak mümkün. Krom malzemeden üretilen, paslanmaz sıvı sabunluk pompası uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Süngerinin yardımıyla sabunu daha çok tutabilen ve elde kullanımı rahat olan süngerli banyo lifi yine banyo bakım setleri arasında yer alan ürünlerdendir. Bir diğeri model olan saplı banyo lifi ise  plastik ve ahşap sap seçenekleri ile erişmekte zorlandığınız bölgelere kolayca ulaşmanızı sağlar ve yumuşak bir dokuya sahiptir. Hayvan figürlü lifler de çocuklarınızın banyo zamanını çok daha keyifli bir aktiviteye dönüştürecektir. Banyo bakım setleri içinde yer alan önemli ürünlerden biri olan kese vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak hücrelerin yenilenmesi sağlar ve cildin pürüzsüz görünmesine de yardım eder.  Oval kese, banyo süngerli kese gibi modeller banyo kese seçenekleri arasında gelmektedir.

Siz de kaliteli ve uygun fiyatlara banyo bakım setleri almak isterseniz hemen Koçtaş’ı ziyaret edin ve online alışveriş kolaylığı ile istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin. 

Daha fazla göster