Peşin Fiyatına 7 Taksit

Kek Kalıbı

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Farklı Şekillerde Kek Hazırlamayı Sağlayan Kek Kalıbı Modelleri ve Özellikleri

Mutfak gereçleri çeşitli yiyeceklerin hazırlanmasına yardım eder. Kek kalıbı birbirinden lezzetli keklerin pişirilmesine yardım eden ürünlerdir. Farklı kek tariflerini denemek ve keke farklı şekiller vermek gibi amaçla ile kullanılabilir. Cam, alüminyum, granit, plastik gibi farklı materyaller ile üretilen pek çok modele erişilebilir. Ürünlerin boyutlarında da farklılıklar ile karşılaşılır. Bireylerin keki hazırlayacağı kişi sayısına göre bu ürünleri edinmesi gerekir. Bu sayede her misafire bir dilim kek servisi yapmak mümkün olur.

 • Üretim malzemelerinin değişmesi kek kalıbı fiyatlarında büyük bir etkendir. Cam, plastik, seramik gibi değişen modeller fiyat değerlerini etkiler. Daha maliyetli malzemelerden elde edilen ürünler için ödemelerin de miktarı artar. İhtiyaçlara göre uygun olarak belirlenen ürünleri seçmek önemlidir. Mutfakta işlerin kolaylaşmasına yardım eden bu ürünlerin modelleri doğru belirlenmelidir. Dayanıklılığı ve kalitesi yüksek olan ürünler seçilerek sorunsuz bir kullanım deneyimi oluşturmak mümkündür.
 • Kek kalıbı türlerine bakıldığında boyutlarına göre pek çok seçenek olduğu görülür. Mini, standart veya normale göre daha büyük ölçülere sahip kekler oluşturmak için farklı ürünlerden yararlanılır. Kek kalıbı küçük olarak tasarlanan modelleri tekli olarak kullanıcılara sunulur. Mini kek kalıbı türlerinde metal, kağıt, silikon gibi farklı çeşitler mevcuttur. Bireyler mini keklerin oluşmasını sağlayan bu ürünleri kullanarak kolay servis edilebilen kekler ortaya çıkarır. Farklı materyallerden üretilen mini modeller organizasyonlar, özel günler, davetler gibi pek çok etkinlik için de oldukça kullanışlıdır.
 • Büyük kek kalıbı çeşitleri, kalabalık insan gruplarının ağırlanacağı durumlar için tercih edilir. Büyük ölçüler sahip olduğu için birçok insana servis edilebilecek büyüklükte kekler hazırlanabilir. Bireyler farklı ölçülere sahip ürünler arasından seçim yaparken değerleri mutlaka kontrol etmelidir. İhtiyaçların giderilmesine yardımcı olan bu ürünleri doğru seçerek daha iyi bir performans elde etmek mümkündür.
 • Kek kalıbı fiyatları ürünlerin ölçülerinin değişmesine göre farklıdır. Bunun nedeni daha fazla malzemenin kullanılmasıdır. Daha büyük ölçülere sahip olan ürünlerin maliyeti daha fazladır. Bu sebepler ile bireylerin ödemesi gereken miktar da değişiklik gösterir. Seçim yaparken hangi boyutlara sahip bir ürüne ihtiyaç duyulduğu belirlenmelidir. Bu ürünün kalitesinin yüksek olması da önemli kriterler arasındadır. Bireylerin hem gereksinimlerini gideren hem de bütçelerini aşmayan seçimler yapması gerekir. Uygun fiyat değerleri ve özelliklerini taşıyan modeller belirlenerek edinilmelidir.
 • Farklı ölçülere sahip pek çok seçenek mevcuttur. 16 cm, 18 cm, 22 cm gibi farklı gereksinimlere uygun modeller isteklere göre tercih edilir. 16 cm kek kalıbı, farklı materyallerden üretilen birçok modelini kullanıcılara sunar. Sıklıkla tercih edilen 18 cm kek kalıbı gereksinimlere uygun olduğu müddetçe edinilir. 22 cm kek kalıbı kullanarak aile bireylerine ve misafirlere leziz kekler sunmak mümkündür. Farklı ölçü değerleri taşıyan ürünlerin ihtiyaçları karşılamasına dikkat etmek son derece önemlidir.
 • Aynı malzemeden üretilen 22 cm’lik bir model, 16 cm ölçülerinde olan bir modele göre daha yüksek bir fiyat değerine sahiptir. Bireyler kek kalıbı fiyatlarına da bakarak iyi performans elde edebileceği ürünler arasından seçimler yapar. Bu sayede kullanışlı ve uygun fiyatlı ürünlere erişilmiş olur. Yapılmak istenen kekin kaç kişiye sunulacağı gibi etkenlere göre kek kalıbının ölçüsünün de değişmesi gerekir. Bu sebeple bireyler mutlaka doğru boyutlara sahip ürünlere yönelmelidir.
 • Bireyler ürünleri tekli veya çoklu paketler hâlinde edinebilir. Schafer kek kalıbı 3’lü modelleri farklı biçimlere sahip parçaları içerisinde barındırır. Bireyler kek kalıbı seti edinerek ihtiyaç duyduğunda kullanabileceği birden çok parçayı da edinir. Bu sayede farklı şekillerde kekler meydana çıkarmak oldukça kolaydır. Bireyler ihtiyaçlarına göre ürünleri tekli ve set hâlinde alır.
 • Set olarak ürünleri edinmek için daha geniş bir bütçe ayırmakta fayda vardır. Kek kalıbı fiyatlarının değişmesine neden olan önemli niteliklerden biri de parça sayısıdır. Birden çok parça içeren setler için daha fazla ödeme yapılması gerekir. Bireylerin ihtiyaçlarına bakarak tek veya çok parça içeren ürünlere karar vermesi önemlidir. Bu sayede mutfaklarda işlerin kolaylaşması da mümkün olur. Bireyler gereksinimlerine göre uygun modellerde karar kılar. Bütçeyi aşmadan uygun seçimler yapmak böylece oldukça kolaydır.
 • Farklı biçimlere sahip özgün kek kalıbı çeşitleri de bireylerin seçenekleri arasındadır. Şekilli kek kalıbı, farklı formlarda keklerin yapılmasını sağlar. Her bireyin mutlaka beğenilerine göre seçimlerini yapması gerekir. Amboss kek kalıbı kullanıcılara sunduğu zengin çeşitlilik ile öne çıkar. Farklı şekillerde olan ürünler kullanıcıların zevklerine göre seçilir.
 • Yuvarlak kek kalıbı yuvarlak formda keklerin ortaya çıkması için kullanılır. Bu ürünlerde hazırlanan kekler ile pastalar oluşturmak da mümkündür. Bireyler tek veya çok katlı pastalar yapmak için yuvarlak modellerden yardım alabilir. Doğum günü, kutlama, nişan ve daha pek çok farklı aktivite için özel pastaları yuvarlak modelleri kullanarak oluşturmak kolaydır. Bireyler doğru ölçüde ürünleri edinerek özel günlerinde servis edebileceği lezzetli pastalar ortaya çıkarır.
 • Dikdörtgen kek kalıbı, genellikle daha kalabalık ailelere hitap eden bir modeldir. İçerisine daha fazla hamur sığan bu modellerin de daha küçük türleri bulunur. Dikdörtgen biçiminde kek elde etmek için kullanılır. Bu ürünlerin kelepçeli gibi farklı çeşitleri de mevcuttur.
 • Uzun kek kalıbı, kekin görünümüne önem verenlere hitap eder. Uzun bir formda bulunan bu ürünlerin düz veya dilimli gibi farklı tasarımları bulunur. Bireyler kişisel isteklerine göre bir tercihte bulunur. 26 cm, 27 cm, 30 cm, 31 cm, 33 cm gibi pek çok farklı ölçü değerleri taşıyan modelleri vardır. Bireyler sunum yapacağı kişi sayısına bakarak ideal bir modelde karar kılmalıdır. Bu sayede yüksek bir verimlilik elde etmek mümkündür.

Üretim Maddeleri Farklı Olan Kek Kalıbı Türleri

Kek kalıbı üretiminde birçok farklı maddeden faydalanılır. Bu maddeler arasında alüminyum, granit, cam, plastik gibi seçenekler mevcuttur. Bireyler kendisi için uygun bir model belirlerken mutlaka içeriğine göz atmalıdır. Pişirme aletlerini düşünerek uygun bir modelde karar kılmak önemlidir.

 • Ürünlerin yapısındaki maddelerin değişmesi kek kalıbı fiyatlarındaki farklılıkların önemli nedenlerinden biridir. Bireyler bu ürünleri seçerken içeriğin fiyatı etkilediğini unutmamalıdır. Maliyeti yüksek ve kaliteli olan modeller için daha fazla ödeme yapmak gerekir. Bu nedenle ihtiyaçları karşılamaya yeten özelliklere sahip ürünler seçilmelidir. Aynı zamanda yüksek kaliteli olmalarına da dikkat etmek önemlidir. Yüksek kaliteli ürünlerden daha uzun süre faydalanılır.
 • Cam kek kalıbı, kaliteli malzemeler ile oluşturulan türleri ile yüksek bir performans gösterir. İnce ve kaliteli içeriği ile kek yapma işlemini pratik bir hâle getirir. Keklerin yapışmasını önleyerek iyi bir performans elde edilmesini sağlar. Borosilikat camdan üretilen türlere bakıldığında farklı pişirme aletleri ile de kullanıma uygun olduğu görülür. Fırın ve mikrodalga fırınlarda kullanıma uygun bir yapıya sahiptir. Doğa dostu olan bu ürünler sağlıktan şüphe etmeden kullanma deneyimi sunar. Farklı kimyasal etkilere karşı dayanıklı olması sayesinde kolay kullanım sağlar. Kullanım sonrası bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilen özelliktedir. Dileyenler temizliğini elde de gerçekleştirebilir.
 • Yüksek sıcaklıklara dayanıklı olan cam modeller bireyler tarafından sıkça tercih edilir. Termal şoklara dirençli yapısı ile yüksek sıcaklıklarda da kullanılabilen ürünlerdir. Doğal ve geri dönüşümlü yapısı, doğayı korumayı önemseyen bireylere hitap etmesini sağlar. Saydam bir görünüme sahip olan cam kek kalıbı çeşitlerinin farklı ölçü ve biçim alternatiflerine ulaşılabilir. Farklı formlara sahip modeller, ortaya çıkarmak istenen kek şekli düşünülerek tercih edilir. Klasik modellerin yanı sıra kalp, yuvarlak, yonca gibi türlere de erişmek mümkündür. Bireyler kaliteli ve dayanıklı modelleri tercih ederek uzun süre kullanabilir. Ölçülerine kekin hazırlanacağı kişi sayısına bakarak karar verilebilir. Isıyı ve ateşe dayanıklı olmaları ile mutfakta büyük yardımcılardır.
 • Kek kalıbı modelleri arasında granitten üretilenler ile de karşılaşılır. Granit döküm kek kalıbı, şık görüntüsü ve fonksiyonel kullanımı ile sıkça tercih edilir. Sağlam yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Dengeli ısı dağılımı özelliği ile kekin her bir tarafının eşit bir şekilde pişmesine yardım eder. Çizilmelere karşı dirençli yapısı ile daha uzun süreli kullanılabilir. Aleve karşı dayanıklı olduğu için fırın ve benzeri birçok pişirme aleti içerisinde kek hazırlanabilir. Pratik kullanıma imkân veren bu ürünleri temizlemek de oldukça kolaydır. İster elde ister bulaşık makinesinde pratik bir şekilde hijyeni sağlanabilir. Bireyler granit kek kalıbı modellerinde farklı renk seçenekleri ile karşılaşır. Kişisel beğenilerine göre uygun bir renkte karar kılabilirler. Altın sarısı, gri, siyah, pembe, mor, kırmızı, beyaz gibi pek çok seçenek arasından zevklere uygun seçimler yapmak mümkündür.
 • Kek kalıbı fiyatlarını etkileyen faktörlerden biri bu materyallerin dayanıklılığın yüksek olup olmadığıdır. Kaliteli ve dayanıklı modelleri edinmek için daha fazla ödeme yapmak gerekir. Bu sebeple bütçenin de doğru belirlenmesi oldukça önemlidir. Gereksinimleri karşılayacak ürünleri seçerek verimli bir performans elde edilir. Bireyler içerdiği maddelerin kaliteli olduğu modelleri seçmelidir. Bu sayede daha uzun ömürlü ve problemsiz bir kullanım deneyimi oluşur.
 • Alüminyum kek kalıbı, alüminyum alaşımlı içeriğe sahip ürünlerdir. Farklı biçimlerde pek çok modeline erişmek mümkündür. Alüminyumdan elde edilen modeller yanmaz ve yapışmaz niteliği ile öne çıkar. Pasta ve kek yapımı için ideal yapıdaki modeller arasında yer alır. Bireyler alüminyum modelleri kullanmadan önce yağlayarak çok daha yüksek bir performans elde eder. Kullanımının basit olması doğrultusunda kek yapımı sürecinin de kolayca tamamlanmasını sağlar. Kullanım sonrası kolay bir şekilde temizlenebilir. Bireyler üründen faydalandıktan sonra hijyenini sağlayarak daha sonrasında yeniden kullanıma uygun biçimde yerine bırakabilir. Gümüş renk tonlarına sahip olan bu modelin farklı ölçülerde alternatiflerine ulaşılabilir.
 • Plastik kek kalıbı çeşitleri, kek ve pasta hazırlama konusunda görselliğe önem veren bireylere hitap eder. Yapısı dolayısıyla fırın ve mikrodalga dışında bir pişirme yöntemi ile kullanılmaması gerekir. Aşındırıcı ve tel gibi malzemelerden uzak tutulmalıdır. Uzun süreli bir kullanım için bakımının düzgün yapılması gerekir. Bulaşık makinesinde temizlenmeye uygun bir yapıya sahiptir. Yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Bireylerin bu ürünlere farklı kesici aletleri temas ettirmemesi önemlidir. Rengarenk alternatifleri bulunan plastik ürünler zevklere göre tercih edilir. Pembe, kırmızı, mor gibi pek çok modeline erişilebilir. Silikon kek kalıbı, esnek olması ve kekin kolayca içinden çıkması gibi özellikleri ile öne çıkar.
 • Seramik kek kalıbı, sert yapısı ve nostaljik görünüm ile seçenekler arasına girer. Bireyler farklı renklerde alternatifleri olan bu ürünleri beğenilerine göre seçer. Seçim yaparken bireyler yuvarlak, dikdörtgen gibi farklı formlara sahip modelleri inceleyebilir. Retro görünüme sahip bu ürünler aynı zamanda mutfak dekorasyonunu da zenginleştirir. Bireyler mutfaklarına uyumlu olduğunu düşündükleri modelleri tercih edebilir.
 • Farklı malzemelerden üretilen modellerin taşıdığı özellikler değişiklik gösterir. Yüksek sıcaklıklara dayanıklı olması veya estetik bir duruş taşıması gibi beklentilere göre farklı modellerde karar kılınır. Bireyler kişisel isteklerine göre seçenekler arasından seçim yapar. Bu sayede daha yüksek performans elde etmek mümkün olur. Üretim maddelerinin ve bu maddelerin kalite düzeyinin değişmesi seçimleri etkileyen noktalardır. Bu nedenle seçim öncesi neye ihtiyaç duyulduğuna karar vererek doğru tercihler yapılabilir. Böylece gereksinimleri iyi seviyede giderecek farklı türlere erişilebilir.

Seramik, cam, plastik, silikon, granit gibi farklı malzemelerden elde edilen kek kalıbı fiyatları da oldukça farklıdır. Maliyetlerinin değişmesi ürünlere ödenmesi gereken miktarı etkiler. İhtiyaçlara uygun yapıda olan ürünleri belirlerken fiyat değerleri de mutlaka incelenmelidir. Ürün için ayrılan bütçeyi aşmadan kullanışlı seçimler yapılmalıdır. Böylece uygun fiyatlı ve avantajlı ürünleri edinmek mümkündür. Bireyler uzun ömürlü bir kullanım istiyorsa yüksek kaliteli modelleri tercih etmelidir. Yüksek kaliteli ürünleri edinmek için bütçenin de geniş tutulması gerekir. Hem fiyat hem de nitelikler doğrultusunda gereksinimler ile uyan modeller belirlenmelidir. Bu sayede mutfakta yüksek performans elde edebileceğiniz seçimler yapabilirsiniz.

Tasarımlarına Göre Kek Kalıbı Alternatifleri

Keke kalıbı farklı tasarımlara sahip pek çok modele sahiptir. Bireyler seçimlerini yaparken nasıl bir modele ihtiyaç duyduğuna karar vermelidir. Hunili, kelepçeli, bölmeli, mini, yumurta gibi farklı alternatifler mevcuttur. Her bir ürünün sunduğu özellik birbirinden farklıdır.

 • Özelliklerin, dayanıklılık düzeyinin, kalitenin değişmesi ile kek kalıbı fiyatlarında da farklılıklar gözlemlenir. Kullanıcıların mutlaka kaliteli ürünleri seçmesi gerekir. Kaliteli ve dayanıklı ürünleri edinmek için bütçeyi daha geniş tutmakta fayda vardır. Kalitenin artması ürünün fiyatının da değişmesine neden olur. Kaliteli ürünlerden daha uzun süre faydalanmak mümkündür. Aynı üründen uzun süre yararlanabilmek için dayanıklı ve kaliteli ürünler seçilmelidir. Bu sayede hem daha iyi performans alınan hem de bütçeyi sarsmayan ürünlere ulaşılabilir.
 • Klasik bir kek ortaya çıkarmak için hunili kek kalıbı modellerinden yardım alınır. Hunili modeller, orta kısmında bir huni olan ve kek hamurunun ortaya birikmesini engelleyen ürünlerdir. Bu ürünler kullanılarak yapılan keklerin orta kısmında bir boşluk olur. Bu ürünler kullanılarak lezzetle ve şekilli kekler elde etmek mümkündür. Bu ürünler ile istenen aromada leziz kekler ortaya çıkarılır.
 • Kelepçeli kek kalıbı, pratik kullanıma imkân veren kullanışlı bir üründür. Kelepçeli yapısı sayesinde kekin şeklinde bir bozulma olmadan kolayca servis tabağına aktarılır. Fırında kullanıma uygun olan kelepçeli modellerin ölçüleri gereksinimlere göre tercih edilir. Kek kalıbı kelepçeli olması ile aynı zamanda daha kolay temizlenebilen nitelikler taşır. Kelepçenin çıkarılması sayesinde zemine ve kenarlara daha rahat ulaşarak hijyenini sağlamak mümkün olur. Alt kısmında bulunan parça üzerinde de kek sunumu kolayca yapılabilir. Sağladığı avantajlar çerçevesinde kelepçeli modeller kullanıcıların sık tercihleri arasındadır.
 • Dilimli kek kalıbı, kendinden dilimli yapısı ile servisi kolaylaştırır. Misafirleri ağırlarken hem fonksiyonel hem de estetik duruşlu keklerin yapılmasını sağlar. Kendinden dilimli tasarıma sahip bu ürünler sağladığı kolay kullanım ile sıklıkla tercih edilir. Dilimli modellerin farklı şekillerde olan türlerine erişmek mümkündür. Bireyler zevklerine uyumlu olacak türleri belirleyerek kolay kullanım sağlar. Bu sayede estetik görünümlü ve dilimlemeyi kolaylaştıran ürünlere ulaşılabilir. Taç kek kalıbı sunduğu estetik görünüm ile sıklıkla tercih edilir. Bu sayede hem leziz hem de hoş görünen kekleri misafirlere servis etmek mümkün olur.
 • Ayarlanabilir kek kalıbı profesyonel mutfaklarda büyük bir yardımcıdır. Oluşturmak istenen kekin ölçüsünü kolayca ayarlamayı sağlayan yapısı ile elde edilir. Aynı ürün kullanılarak daha büyük veya küçük kekler hazırlamak mümkün olur. İhtiyaçlar doğrultusunda pratik kullanım sağlayan bu ürünler tercih edilir. Yuvarlak bir forma sahip olan ayarlanabilir modeller, bireyler için büyük bir kolaylık sağlar.
 • Yumurta kek kalıbı, farklı görünümde kek pişirmek isteyen kullanıcılara hitap eder. Bu modeller üzerinde birçok yumurta varmış görünümü sunar. Farklı biçimlerde kek hazırlamak isteyenler bu ürünlerden faydalanır.
 • Çoklu kek kalıbı, aynı anda farklı şekillere sahip keklerin hazırlanmasını sağlar. Bireyler aynı zamanda farklı aromalar kullanarak tatlarında da değişiklikler oluşturabilir. Dörtlü, altılı, on ikili gibi farklı modelleri olan seçeneklere erişmek mümkündür. Dörtlü kek kalıbı, dört farklı leziz kek oluşturmak için kullanılır. 4’lü kek kalıbı aynı zamanda farklı renk ve biçimlerde pek çok alternatif sunar. 12’li kek kalıbı ise daha fazla sayıda kek oluşturmak için tercih edilir. Browni kek kalıbı, çok sayıda bölme içeren çeşitlerini sunar. Browni kek kalıbı kullanarak düzgün ve leziz browniler ortaya çıkarmak mümkündür. Farklı kek türlerini hazırlamak için farklı modellerden yardım alınır. Bireyler iyi bir performans elde ederek lezzetli kekleri kolayca hazırlar. Bölmeli kek kalıbı ile daha minimal boyutlarda porsiyonlar hâlinde kekler oluşturulabilir.
 • Modellerin değişmesi kek kalıbı fiyatlarında da farklılıklar oluşmasına neden olur. Farklı çeşitleri olan ürünleri edinmeden ihtiyaçlar doğru belirlenmelidir. Bu sayede ideal türe karar vermek daha kolaydır. Aynı zamanda bütçeyi de aşmadan kullanışlı seçimler yapılmalıdır. Bütçeyi aşmamak için fiyat değerleri seçim öncesi kontrol edilmelidir. Fonksiyonel ve uygun fiyatlı ürünleri seçerek iyi bir performans elde edilir. Bireyler kişisel kullanımlarını düşünerek ideal modelleri belirler.

Koçtaş’ta farklı materyallerden üretilen, biçimleri ve ölçüleri değişen pek çok kek kalıbı türüne ulaşabilirsiniz. Farklı kek kalıbı modelleri arasından gereksinimlerinize uygun olanları belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz kek kalıbını Koçtaş’tan hemen sipariş ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kek Kalıbı Kategorisi ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Silikon kek kalıbı nasıl kullanılır?

Silikon ürünleri kullanmadan önce yağlama işlemi es geçilmemelidir. Kabın her tarafını iyice yağlamak ve hiçbir noktayı atlamamak gerekir. Aksi hâlde kek yüzeye yapışır ve çıkarmak zorlaşır. Her bölge iyice yağlandıktan sonra kek hamuru içerisine aktarılır. Pişen kek kabın esnekliği sayesinde kolaylıkla yerinden çıkarılır. Zorlanıldığı durumlarda kenar kısımlarını genişletmek mümkündür.

Kek kalıbı nasıl yağlanır?

Yağlamak için bir fırça veya kağıt havludan yararlanılabilir. Bir miktar yağ dökülen yüzeyin üzerine yağın iyice sürülmesi önemlidir. Yağlanmadan kaplardan keki çıkarmak bir hayli zordur. Kağıt havlu hem yağı yaymak hem de fazla yağı çekmek için bu işlemde kullanmak adına ideal bir malzemedir. Ellerini yağlamak istemeyen bireyler fırçalardan yardım alabilir.

Kek kalıbı nasıl çıkar?

Pişirilen keki kaptan çıkarmadan önce servis tabağını ayarlamak gerekir. Servis tabağının üzerine kek kalıbı ters bir biçimde yerleştirilir. Sonrasında kabın arkasına hafifçe vurarak zemine düşmesi sağlanır. Bunun sonucunda kek tabağın üzerine yerleşir. Kelepçeli modellerde kelepçeyi çözerek keki pratik bir şekilde çıkarmak mümkündür. Silikon modellerde esnekliğinden faydalanarak kısa sürede kek çıkarılabilir.

Hangi kek kalıbı daha kullanışlıdır?

Her birey için farklı bir modelin daha kullanışlı olduğu söylenebilir. En iyi kek kalıbı farklı ihtiyaçlara sahip bireyler için değişiklik gösterir. Bu nedenle gereksinimleri doğru tespit etmek ve aynı doğrultuda seçimler yapmak önemlidir.

En Çok Satan Kek Kalıbı Hangileri?

Koçtaş Kek Kalıbı kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Schafer 3 Lü Kek Kalıbı 4 Lü Çelik Karıştırma Seti 1
 2. Schafer Ariana Kek Kalıbı Seti 3 Lü -3 Parça-rosegold01
 3. Buket Rose Gold Döküm Kek Kalibi 26 Cm
Daha fazla göster
159 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: