150 TL Üzeri Kargo Bedava

Çocuk Odası

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Şık ve Kullanışlı Çocuk Odası Çeşitleri

Çocuklarınızın kendilerini keşfetmeleri için bir yaşam alanı sahibi olmalarını istiyorsanız çocuk odaları bu konuda size yardımcı olabilir. Farklı dekorasyon tarzlarından ilham alınarak tasarlanan çocuk odası takımları sayesinde evlerinizde istediğiniz dekorasyonu elde edebilir, çocuklarınız için ideal bir ortam oluşturabilirsiniz. Çocuk odası modelleri incelendiğinde herkesin beğenisini kazanabilecek şekilde çeşitlendirilen seçenekler olduğu görülebilir. Malzeme, renk, tasarım, tarz ve şekil bakımından birbirinden ayrılan ürünler arasından çocuklarınızın odalarını istediğiniz gibi dekore edebileceğiniz mobilyalara ulaşabilir, yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi zenginleştirebilirsiniz. 

çocuk odası modelleriŞık detaylarının yanı sıra ürünler işlevselliğiyle de öne çıkar. Her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde özel olarak dizayn edilen mobilyalar sayesinde hem çocuklarınızın hem de kendinizin gereksinimlerinizi giderebilirsiniz. Depolama ihtiyaçları için dolap, gardırop ya da şifonyerlerden yararlanabilir, çocuklarınızın eşyalarını rahatlıkla yerleştirebileceğiniz alanlar oluşturabilirsiniz. Karyola ya da bazalar sayesinde çocuklarınızın konforlu bir uyku deneyimi elde edebileceği bir ortam yaratabilirsiniz. Ek olarak çocuk odası sandalyeleri ve masaları ile çocuklarınızın odalarında çalışma alanı oluşturabilir, onları ders çalışmak için teşvik edebilirsiniz. Çocuk odası erkek ve kız çocukları için birçok farklı mobilya içermesiyle öne çıkar. Farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılan ürünler, herkesin aradığını kolaylıkla bulmasına imkân tanır. Çocuklarınız için özel, konforlu, şık ve eğlenceli bir alan oluşturmak istiyorsanız çocuk odası kız ve erkek modellerini inceleyebilir, çocuklarınızın sevebileceği bir oda oluşturmaya başlayabilirsiniz. Her yaş grubunun ihtiyaçlarını giderecek şekilde çeşitlendirilen ürünler, evlerinizde istediğiniz düzeni kurmanızı kolaylaştırır. Eşyaları, oyuncakları ya da çeşitli malzemeleri yerleştirebileceğiniz dolaplardan odalara çarpıcı detaylar kazandırabileceğiniz çocuk odası aksesuarları çeşitlerine kadar aradığınız her türlü ürüne çocuk odası çeşitleri arasından ulaşabilirsiniz. Çocuk odası fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek istediğiniz özelliklere sahip olan ürünlere erişebilir, evlerinizi hayalinizdeki gibi dekore etmeye başlayabilirsiniz.

Çocuk Odası Mobilyalarının Sunduğu Avantajlar

Çocuk odası dekore etmek zorlu gibi gözükse de ürünler sahip olduğu çeşitlilik sayesinde bu işlemi kolaylaştırır. Birçok farklı seçeneğe sahip olan çocuk odası takımları herkesin istediği tarzdaki mobilyaya ulaşmasını kolaylaştırır. Çocuk odası mobilyalarının sunduğu avantajlar hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz:

 • Çocuk odaları mobilyaları incelendiğinde birçok farklı seçenek olduğu görülebilir. Çocuğunuzun yaşını ve odanın gereksinimlerini göz önünde bulundurarak alternatifler arasından seçim yapabilir, sahip olduğunuz alanı iyi bir şekilde değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Çocuk odası takımları, alışverişi çok daha az stresli hâle getirmesiyle öne çıkar. İhtiyaç duyabileceğiniz bütün mobilyalara tek seferde ulaşabilir, alışveriş sürecini daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Çok sayıda tek tek ürün yerine yalnızca set satın alarak çocuklarınızın odalarını tam olarak istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.
 • Ürünler, birbiriyle uyumlu olacak şekilde tasarlandığı için yaşam alanlarına istediğiniz görünümü kazandırmanızı kolaylaştırır. Renk ve malzeme gibi çeşitli özellikler bakımından birbirini tamamlayan ürünler, dekoratif olarak odaların görünümünü iyileştirmenize yardımcı olur. Dolap ya da çocuk karyolaları gibi birçok farklı mobilyanın bir arada bulunduğu çocuk odaları sayesinde aradığınız ürünlere kolaylıkla ulaşabilir, kısa süre içinde yaşam alanlarınızı ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde düzenleyebilirsiniz.
 • Çocuk odası modelleri hem set hâlinde hem de tekli bir şekilde satışa sunulmasıyla öne çıkar. Böylece odalarınızda eksiklikleriniz varsa ürünler arasından kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde çeşitlendirilen birçok farklı mobilya, yaşam alanlarının işlevselliğini artırmanıza yardımcı olur. Ayrıca odayı dekore ettikten sonra fark ettiğiniz bir eksiklik varsa ürünler arasından çocuk odası tasarımını tamamlayacak mobilyaya kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Renk ve malzeme çeşitliliği sayesinde farklı mobilyalarla rahatlıkla uyum sağlayabilen ürünler, anne babaların aradığı mobilyaya ulaşmasını pratik hâle getirir. Böylece özel olarak aradığınız bir tasarım varsa seçenekler arasından kolaylıkla bulabilirsiniz.
 • Bütün anne babalar odaların çocuklarının ihtiyaçlarını ve beğenisini kazanacak şekilde dekore etmek ister. Çocuklarınızın vakit geçirmekten keyif alacağı bir ortam oluşturmak istiyorsanız ürünler sayesinde bu isteğinizi kolaylıkla hayata geçirebilirsiniz. Ayrıca çocuk odaları mobilyaları set hâlinde satışa sunulduğunda daha uygun fiyatlı olmasıyla da öne çıkar. Böylece yataklardan masalara ya da komodinlere kadar odaların ihtiyaç duyabileceği mobilyalara bütçenizi zorlamadan ulaşabilir, kaliteli mobilyalarla evlerinizi doldurmaya başlayabilirsiniz.
 • Çocuk odası mobilyaları, çocuklarınızın daha rahat bir ortamda vakit geçirmesini sağlayacak şekilde özel olarak dizayn edilir. Mobilyaların boyutları ya da kullanım şekilleri, çocukların zorlanmadan kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Örneğin, daha küçük ebatlı şifonyerler sayesinde çocuklarınızın ihtiyaç duyabileceği eşyalara pratik bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca çocuk odası mobilyaları sayesinde çocuklarınızın odalarını çok fazla dağıtmasının önüne geçebilir, istediğiniz düzeni kolaylıkla tesis edebilirsiniz. Kız ve erkek çocuk odası çeşitleri hem anne babaların hem de çocukların ihtiyaçlarını giderecek şekilde özel olarak dizayn edilir. Bu sayede çocuklarınızın odalarını kendi gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde de dekore edebilirsiniz.
 • Çocuk odası mobilyaları, çocuklarınızın büyüdükten sonra da kullanabileceğiniz şekilde tasarlanır. Çocuklarınız belirli bir yaşa geldikten sonra da kullanabileceğiniz kadar işlevsel olacak şekilde dizayn edilen ürünler, odadaki mobilyaları sık sık değiştirmenizi gereksiz hâle getirir. Fonksiyonelliğiyle dikkatleri üzerinde toplayan mobilyalar sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz ürünlere erişebilir, yaşam alanlarınıza işlevsellik kazandırabilirsiniz.
 • Çocuğunuza pratik beceriler kazandırmak istiyorsanız çocuk odası mobilyaları arasında bulunan masa ve sandalyelerden satın almayı düşünebilirsiniz. Kendi başına masa başında vakit geçirmeye başlayan çocuklar, kendi yaratıcılıklarını yeniden keşfedebilir. Resim çizerken ya da çocuk kitabı okurken farklı beceriler kazanan çocuklar, odalarında kendi başlarına vakit geçirmekten keyif alabilir. Çocuklarınızın odalarını onların da hoşuna gidecek şekilde dekore ederseniz kendi başlarına vakit geçirebilecekleri özel alanlar oluşturabilirsiniz. Böylece çocuklarınıza bağımsız olmayı ve kendi başlarına bazı şeyleri gerçekleştirebileceği bir ortam oluşturabilirsiniz.
 • Mobilyalar, çocuk odası dekorasyon ve stilleri söz konusu olduğunda sunduğu çeşitlilik sayesinde herkesin istediği tasarımı evlerine taşımasına yardımcı olur. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan mobilyalar sayesinde odalarda istediğiniz değişikliği yapabilir, farklı bir tarz ortaya koyabilirsiniz.

Çocuk odası seçeneklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanmaya başlayabilir, daha işlevsel yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Çocuklarınızın da beğenisini kazanabilecek birçok farklı mobilya arasından aradığınızı bulabilir, evlerinizde hem işlevsel hem de şık alanlar oluşturabilirsiniz.

Çocuk Odası Mobilyaları ve Özellikleri

en şık çocuk yataklarıÇocuk odası mobilyaları incelendiğinde birçok farklı amaç için özel olarak tasarlanan ürünler olduğu görülebilir. Yatakların yanı sıra çeşitli dolaplar, masalar, sandalyeler ve aksesuarlardan oluşan ürünler, çocuklarınızın kendilerine özel bir alana sahip olmalarını mümkün hâle getirir. Erkek ve kız çocuk odaları mobilyaları ve özellikleri hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, yaşam alanlarınızın eksikliklerini pratik bir şekilde giderebilirsiniz. Hangi mobilyalara ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra çocuk odası fiyatları ve alternatifleri arasından gereksinimleriniz doğrultusunda seçim yapabilir, istediğiniz ürünlere pratik bir şekilde sahip olabilirsiniz;

 • Yataklar, çocuk odalarının önemli bileşenleri arasında bulunur. Çocuk odası yatak modelleri incelendiğinde birçok farklı tasarıma sahip olan model olduğu görülebilir. Bazı modeller genellikle 2 - 4 yaş aralığında olan çocuklara hitap edecek şekilde dizayn edilir. Şato benzeri bir şekle sahip olan modellerin etrafında çocukların uyurken düşmesini engelleyen bölümler yer alır. Bu bölümler sayesinde çocuklarınızın düşmesinden endişe etmeden rahat bir şekilde uyumalarını sağlayabilirsiniz. Kız ve erkek çocuk odası modelleri incelendiğinde arabalı yataklar da olduğu görülebilir. Araba şeklindeki yataklar, çocukların uyumalarının yanı sıra aynı zamanda keyifli vakit geçirebileceği bir alan elde etmenizi mümkün hâle getirir. Çocuklarınızın odalarında oyun oynayabileceği ve kendi başlarına vakit geçirebileceği bir alan elde etmek istiyorsanız arabalı modeller arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Bununla beraber yataklar arasında daha uzun süreli bir kullanıma sahip olan modeller de bulunur. Çocuklarınızın belirli bir yaşa geldikten sonra normal yataklardan satın alarak onların uzun süre üzerinde vakit geçirebileceği bir mobilyaya sahip olabilirsiniz.
 • Çocuk odası yatak modelleri yetişkinler için tasarlanan mobilyalarla benzerlik gösterir. Geleneksel tasarımlara sahip olan ürünler, çocuk odalarının önemli bir ihtiyacını karşılamanıza imkân tanır. Seçenekleri incelediğinizde çocuk baza modelleri olduğunu görebilirsiniz. Bazalı yataklar sayesinde ekstra depolama alanı elde edebilir, çeşitli eşyaları yatakların altına yerleştirebilirsiniz. Özellikle çocuklarınızın odası küçükse bazalı modeller arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Bazaların altına çocuklarınızın nevresim takımlarını ya da özel eşyalarını yerleştirebilirsiniz. Çocuklarınızın kıyafetlerini yazlık ve kışlık olarak ayırıyorsanız mevsim dışı parçaları yatakların altına yerleştirebilir, alandan tasarruf sağlayabilirsiniz.
 • Bazaların yanı sıra ürünler arasında çocuk ranza çeşitleri de olduğunu görebilirsiniz. Ranzalar, birden fazla çocuğun bir arada yaşadığı odalarda oldukça kullanışlı hâle gelir. İki kişinin rahatlıkla bir arada yatabileceği bir alan elde etmek istiyorsanız ranzalı çocuk odası çeşitleri arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Çocuk odası ranzalı olduğunda birden fazla çocuğun rahat bir şekilde bir arada yaşayabilmelerini mümkün hâle getirir. Üst katta yatacak olan çocuk için özel güvenlik önlemlerine sahip olan ranzalar, sahip olduğunuz alanı iyi bir şekilde değerlendirmenize imkân tanır. Evinizde çocuklarınıza ayrı bir oda yapacak alanınız yoksa ranzalar sizin için idealdir.
 • Yatak ve ranzaların yanı sıra ürünler arasında çocuk odası masası çeşitleri de olduğunu görebilirsiniz. Genellikle sandalyelerle birlikte satışa sunulan takımlar, çocuklarınızın odalarında ders çalışabileceği özel bir alan elde etmelerini mümkün hâle getirir. Ayrıca ileride çocuklarınıza bilgisayar almayı düşünüyorsanız masalı takımlar arasından seçim yapabilir, sahip olduğunuz alana fonksiyonellik kazandırabilirsiniz. Çocuk masaları ve sandalyelerinin çoğu, bir çocuğun boyuna uygun olacak şekilde tasarlanır. Böylece çocuklarınızın için iyi bir duruş sağlar. Çocukların konforu dikkate alınacak şekilde tasarlanan ürünler, çocuklarınızın rahat bir şekilde oturabileceği bir alan elde etmesine olanak tanır.
 • Ayrıca masalar, çocuklarınızın arkadaşları ya da kuzenleri geldiğinde de keyifli vakit geçirmelerine yardımcı olacak bir alan oluşturmanıza imkân tanır. Çocuklarınızın akranlarıyla resim ya da çizim yapabileceği bir yer elde etmek istiyorsanız masalı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. İki çocuk için yeterli alanı sunan modeller, çocuklarınızın akranlarıyla eğlenebileceği bir alan oluşturmanıza imkân tanır. Masalı takımlar arasından seçim yaparsanız çocuk odalarının ihtiyaç duyabileceği bütün eşyalara sahip olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Çocuk odası dolapları da oldukça önemlidir. Çocuklarınızın kıyafetlerini yerleştirebileceğiniz bir alan elde etmenizi sağlayan dolaplar, bununla beraber daha düzenli odalar için de önemli bir rol oynar. Çocuklarınızın kıyafetlerini dolapların sunduğu geniş alanlar içine düzenli bir şekilde yerleştirebilir, ortalığın dağılmasının önüne geçebilirsiniz. Dolapların sunduğu geniş depolama alanlarından yararlanabilir, kıyafet haricindeki çeşitli eşyaları da dolapların içine yerleştirebilirsiniz. Örneğin, bazı modellerin iç bölümünde geniş bölmeler yer alır. Bu bölmeler çocuklarınızın oyuncaklarını koyabilir, etrafın dağılmasının önüne geçebilirsiniz. Çocuklarınızı da oyuncaklarını dolaba kaldırmaları konusunda eğiterek ürünlerin kullanım alanını genişletebilirsiniz.
 • Çocuk komodini de çocuk odaları için oldukça önemlidir. Çocuklarınızın gün içinde ihtiyaç duyabilecekleri eşyaları komodinlere yerleştirebilir, ihtiyaç durumunda hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Bununla beraber komodinlerin üzerini çeşitli eşyaları yerleştirebileceğiniz bir alan olarak da değerlendirebilirsiniz. Örneğin, çocuğunuz yatarken komodinlerin üzerine bir bardak su koyabilir, gece kalktığında ihtiyaçlarını kendi başına gidermesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca komodinlerin üzerine gece lambası yerleştirerek çocuklarınızı gece yatmadan önce kitap okuma konusunda teşvik edebilirsiniz. Gece lambaları, aynı zamanda karanlıkta yatmaktan hoşlanmayan çocuklarınızın için ek bir aydınlatma sağlamanıza olanak tanır.
 • Dolap ve komodinlerin yanı sıra kitaplıklar da çocuk odaları söz konusu olduğunda önem kazanır. Çocuklarınızın kitaplarını ve oyuncaklarını kitaplıklara yerleştirebilir, sahip olduğunuz alanı iyi bir şekilde değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Çocuğunuzun yaşı büyüdükçe oyuncaklar yerine ders kitaplarını koyarak ürünleri uzun süre boyunca değerlendirebilirsiniz.

Çocuk odası fiyatları ve özellikleri sayesinde sahip olduğunuz alanı iyi bir şekilde değerlendirebileceğiniz mobilyalara pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanan ürünler sayesinde çocuklarınızın odalarının eksikliklerini giderebilir, hem onlar hem de kendiniz için işlevsel alanlar oluşturabilirsiniz.

Farklı Tasarımlara Sahip Çocuk Odası Çeşitleri

Herkesin beğenisini kazanacak şekilde dizayn edilen ürünler, sahip olduğu tasarım çeşitliliği sayesinde her yere kolay bir şekilde uyum sağlar. Erkek ve kız çocuk odaları tasarımları ve seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, aradığınız tasarıma kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz;

 • Renk, malzeme ve tasarım bakımından birbirinden ayrılan ürünler arasından istediğiniz görünümü elde edebileceğiniz parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem erkek hem de kız çocuk odaları için birçok farklı seçeneğe sahip olan mobilyalar arasından hem çocuklarınızın hem de sizin hoşunuza gidebilecek parçalara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Bazı ranzalı modelleri incelediğinizde üst tarafında yatak ve alt bölümünde çalışma alanından oluşan tasarımlar olduğunu görebilirsiniz. Çocuklarınızın odasına çalışma masası koyabileceğiniz alanınız yoksa bu tip karma tasarımlar arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Ranzaların altında olmasına rağmen çocuklar için oldukça geniş bir alan sunan ürünler, odayı daha verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.
 • Ürünleri incelediğinizde kale ya da şato şeklinde dizayn edilen dolaplar içeren setler olduğunu görebilirsiniz. Çocuklarınızın odalarını daha sevimli olacak şekilde dekore etmek istiyorsanız farklı detaylara sahip olan setler arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Bazı çocuk odası çeşitleri içinde küçük puflar bulunur. Puflar ya da küçük koltuklar, çocuklarınızın odalarında daha rahat bir şekilde vakit geçirmelerine olanak tanır. Çocuklar, özellikle arkadaşları ya da kuzenleri geldiği zaman odalarındaki koltukları birlikte eğlenebilecekleri bir alan olarak değerlendirebilir, odalarında ihtiyaç duyabilecekleri her mobilyaya sahip olabilir.
 • Seçenekleri incelediğinizde korsan benzeri temalara sahip olan mobilya takımları olduğunu görebilirsiniz. Bazı yatakların ya da dolapların üstünde çapa benzeri şekiller yer alır. Farklı dekorasyon detayları sayesinde çocuklarınızın sevdiği film ya da dizilerdeki karakterleri odalarına taşımalarını sağlayabilir, daha fazla keyif alabilecekleri bir atmosfer oluşturmalarına olanak tanıyabilirsiniz.
 • Dolapları incelediğinizde birçok farklı tasarıma sahip olan model olduğunu görebilirsiniz. Bazı dolaplar çekmecelerden, bazıları tamamen kapaklardan bazıları da aynalardan oluşur. Her tasarım, yaşam alanlarına bazı avantajlar kazandırmasıyla öne çıkar. Örneğin, çocuklarınızın odalarına komodin ya da şifonyer yerleştirebileceğiniz alanınız yoksa çekmeceli olan modellerle bu gereksinimi giderebilirsiniz. Tamamen kapaktan oluşan modeller, çocuk odalarında bütün bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Bununla beraber aynalı modeller, çocuklarınızın daha rahat hazırlanmalarını sağlar. Ayrıca aynalı olanlar küçük odaların daha geniş görünmesinde etkili bir rol oynar.
 • Komodin çeşitleri de kendi içinde farklı tasarımlara sahiptir. Genellikle çekmecelerden oluşsa da seçenekleri incelediğinizde kapaklı olanlar da olduğunu görebilirsiniz. Kapaklı bölümlere çocuklarınızın oyuncaklarını yerleştirebilir, onları da odalarını toplamak için teşvik edebilirsiniz.

Farklı tasarım detaylarına sahip olan mobilyalar sayesinde evlerinizin ihtiyaçlarınız pratik bir şekilde giderebilirsiniz. Çocuk odası fiyatları ve tasarım çeşitliliği arasından aradığınız ürünlere ulaşabilir, çocuklarınızın odalarına işlevsellik kazandırabilirsiniz. Hem kendinizin hem de çocuklarınızın her türlü ihtiyacını karşılayabileceğiniz mobilyalar sayesinde evlerinize fonksiyonellik katabilirsiniz.

Çocuk Odası Mobilyalarının Renk ve Malzeme Çeşitliliği

çocuk odası takımlarıErkek ve kız çocuk odaları sahip olduğu çeşitlilik sayesinde istediğiniz tasarımları bulabileceğiniz alternatifler sunar. Farklı renk ve malzemelerden üretilen mobilyalar sayesinde çocuklarınızın odalarında farklı tasarım detayları elde edebilirsiniz. Yaratıcı ve renkli tasarımlar sayesinde çocuklarınız için özel alanlar oluşturabilir, onların vakit geçirmekten keyif alabileceği bir odaya sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine sahip olan ürünler arasından çocuklarınızın sevdiği bir ortam oluşturabilirsiniz. Ürünlerin sunduğu çeşitlilik genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Seçenekleri incelediğinizde kırmızı, kahverengi, beyaz, mavi ya da yeşil gibi birçok farklı renk olduğunu görebilirsiniz. Çocuklarınızın sevdiği renkler arasından seçim yaparak odalarını onların da beğenebileceği şekilde düzenleyebilirsiniz.
 • Kırmızı tonlarına sahip olan mobilyalar, enerji ve heyecan verici bir atmosfer oluşturmanızı kolaylaştırabilir. Genellikle dolapların bir kapağı ya da yatakların başlığı kırmızı gibi canlı tonlardan üretilir. Böylece odalara kolaylıkla hareket katabilirsiniz. Sarı rengi de mutluluğu, motivasyonu ve neşeyi çağrıştırmasıyla odalarda sıklıkla tercih edilir. Mavi ise rahatlatıcı tonu ve üretkenliği artırma potansiyeliyle çocukların odalarında sıklıkla kullanılır. Beyaz ise ferahlatıcı tonu ve çoğu mobilyayla kolaylıkla uyum sağlamasıyla tercih edilir.
 • Çocuklarınızın odalarının renklerine karar verirken onların da fikrini sormanız önemlidir. Çocuklarınızın odalarını dekore etmelerine ya da oda tasarımı üzerine tartışmalarına izin verdiğinizde bu onlarda bir aidiyet duygusu oluşturabilir. Çocuklarınızın odalarının rengine karar verirken onların da fikrini alırsanız çocuklarınız odalarından daha fazla keyif alabilir ve mobilyaları benimseyebilir. Birçok farklı renk ve desen seçeneğine sahip olan ürünler arasından doğru tasarımı kolaylıkla bulabilir, uygun çocuk odası fiyatları arasından çocuklarınızın da sevebileceği mobilyalara ulaşabilirsiniz.
 • Malzeme çeşitliliği de odaları birbirinden ayıran özellikler arasında bulunur. Ahşap, bambu, cam, deri, gürgen, polyester, suntalam ya da çelik gibi birçok farklı malzemeden üretilen çocuk odası çeşitleri sayesinde istediğiniz tasarımlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Her malzeme, odalara farklı bir görünüm kazandırmasıyla öne çıkar. Böylece çocuklarınızın ve sizin sevebileceğiniz parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Koçtaş’taki uygun çocuk odası fiyatları ve seçenekleri sayesinde istediğiniz tasarımı elde edebileceğiniz mobilyalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hayalinizdeki görünümü ve çocuklarınızın beklentilerini belirledikten sonra aradığınız ürüne kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Çocuk Odası Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk odası mobilyaları nelerdir?

Ürünleri incelediğinizde yatak, çalışma masası, komodin, şifonyer, puf ya da gardırop gibi birçok farklı seçenek olduğunu görebilirsiniz. Çocuklarınızın ve sizin ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra ürünler arasından pratik bir şekilde seçim yapabilirsiniz.

Çocuk odası nasıl düzenlenir?

Çocuk odalarını doğru bir şekilde düzenlemek için ilk olarak sahip olduğunuz alanın ölçülerini almanız gerekir. Ölçüleri göz önünde bulundurduktan sonra odaları planlayarak çocuklarınız için ideal hâle getirebilirsiniz. Bununla beraber mobilyaları yerleştirirken çocuklarınız için oynayabilecekleri bir alan bırakmaya da dikkat etmeniz önerilir.

Çocuk odası mobilyaları nasıl olmalıdır?

Mobilyaların nasıl olması gerektiği tamamen sizin beklentilerinize ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterir. Örneğin, odada çok fazla yeriniz yoksa çekmeceli dolaplar arasından seçim yapmayı düşünebilir, gardıropları aynı zamanda komodin olarak da değerlendirebilirsiniz.

Çocuk odası fiyatları ne kadar?

Ürünlerin fiyatları içindeki mobilya sayısına, malzemeye ve markaya göre değişiklik gösterir. Böylece ürünler arasından bütçenize uygun olanı bulabilir, kaliteyi çocuklarınızın odalarına taşımaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla göster
221 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: