200 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Odası

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Konforlu Bebek Odası Mobilyaları

Bebek odası için tasarlanan mobilyalar çocuklar için üst düzeyde güvenli ve konforlu olarak üretilir. Ebeveynler bebeklerine oda hazırlarken güvenliği ön planda tutar. Mobilya seçimi yaparken güvenlik ve konforun bir arada sunulması önem taşır. Gelişim sürecinde olan bebekler uyku saatinde ve sürekli vakit geçirdikleri odalarında rahat etmek isterler. Buna yönelik seçim yapmanız bebeklerin olumlu olarak büyüme ve gelişmelerine destek olur. Bebek odası mobilyaları geniş ürün yelpazesi ve renk seçeneği ile satışa sunulur. Bebek odası mobilyaları birbirinden farklı tasarımlarıyla göz doldurur. Takım şeklinde de satışa sunulan bebek odası mobilya takımı odanın ölçü ve yapısına bağlı olarak tercih edilebilir. Takım içerisinde birçok eşya yer alır. Bu eşyalar bebek ihtiyacını karşılar nitelikte tasarlanır ve bebeklere uygun özellikler taşır.

Bebek odaları bebeklerin yaşam alanı için gerekli olan her şeyi içerir. Bebeği tehlikeye atmayacak eşyalardan oluşan takımlar farklı güvenlik kilitleri ile yer alır. Kilitli ürünleri tercih ederek bebeğiniz için güvenli bir oda hazırlayabilirsiniz. Odanın ölçülerine uygun olarak bebek mobilyasını tercih edebilir, odaya ferah görünüm kazandırabilirsiniz. Dayanıklılık özelliği taşıyan bebek yatakları uzun süreli kullanım olanağı sunar. Bebek odası mobilyaları dayanıklılığının yanında estetik özellikleriyle de ilgi çeker. Farklı renkler ve temalarda tasarlanan bebek odası mobilyaları çeşitli desen ve renkler ile sağlıklı boyalar kullanılarak özenle üretilir. Genel olarak pastel tonlarda tercih edilen bebek odası takımları ebeveynin tercihine uygun canlı renkler de sunar.

Bebek Odası Modelleri

en güzel bebek odası modelleriBebek mobilyası modellerine göre birbirinden farklı amaçlara hizmet edecek şekilde üretilir. Kullanılan alanla uyumu yakalayabileceğiniz bebek odası mobilyaları takım şeklinde de satışa sunulur. Bebeğin boy ölçüleri, odanın yapısı düşünülerek modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bebek odaları için üretilen mobilyalar bebeğin büyüdükçe kimseden yardım almadan rahat hareket edebileceği ortam yaratmayı amaçlar. Bebekler tek başına oturup kalkmayı öğrendiğinde bu mobilyalar sayesinde kolay şekilde hareket eder. Bebek mobilyaları bebeklerin güvenliğini en üst düzeyde tutarak üretilir. Modeller mdf, ahşap ve farklı materyaller kullanarak tasarlanır. Ergonomik yapısıyla bebeklere rahat kullanım sunan mobilyalar pratik çözümler sunar. Genel olarak ince ahşaplardan üretilen mobilyalar suya dayanıklılık gösterir. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde bebeğin tenine zarar vermeyecek dayanıklı malzemeler kullanılır.

Bebek odası mobilya takımları kullananların tercihine ve alanın uygunluğuna göre pek çok model bulundurur. Modern bir alan oluşturmak istiyorsanız country bebek odası takımı tercihinde bulunabilirsiniz. Gösterişli bir oda oluşturmak istiyorsanız lüks tasarım özellikleriyle tasarlanan asansörlü ve farklı işlemeli modelleri tercih edebilirsiniz. Yapacağınız dokunuşlarla bebek odasına farklı hava katabilirsiniz. Yüksek taşıma kapasitesiyle satışa sunulan bebek odası mobilyaları sadece çocukların uyuma amacıyla değil çocukların eşyalarını depolama amacıyla da tasarlanır. Sabitlenebilir özelliğe sahip bebek beşiği, dolap ve farklı ürünler bebek odaları için güvenli seçim olur.

Bebek Odası Mobilya Tasarımları

Çabuk temizlenebilen özelliğe sahip olarak üretilen mobilyalar cinsiyete göre de tercih edilebilir. Bebeklerin fiziksel özellikleri ve alan özellikleriyle birlikte bebek odalarını tercih edebilirsiniz. Gelişen teknolojilerin izlerini yansıtan mobilyalar çocuğun rahat bir uyku deneyimi elde etmesine olanak sağlar. Bebekler için gereken konforu yaratmayı asıl amacı olarak taşıyan bebek odaları uykuyu bölmeyen tasarımlarla satışa sunulur. Beyaz, pembe, mavi bebek odası mobilyaları geniş renk skalasına sahip olarak yer alır. Büyüyebilen yataklar bebek beşikleri aynı zamanda yüksek koruma özelliğine sahip olarak satışa sunulur. Hareket özgürlüğü tanıyan bu ürünler bebek odası sticker ve kapı süsü modelleri ile birlikte kombinlenebilir.

Bebek odaları şık ve sade ortam yaratmak isteyenler için beyaz ve soft renklerden oluşan takım içeriklerine yer verir. Uzun süreli odayı kullanan bebekleriniz için sade ve şık tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Uzun süreli kullanım için özenle tasarlanan bebek odaları takım ve parça parça satışa sunulur. Açılabilir yapılarıyla genişleme sergileyen bebek karyolaları bebeklerin rahat şekilde uyumalarını, büyüdükçe bu ürünü kullanmaya devam etmelerine olanak sağlar. Hızla gelişen bebekler için avantajlı bebek yatağı olarak yer alır. Bebekler için özel tasarım detaylarıyla satışa sunulan mobilyalar eğitici ve geliştirici olmasıyla ebeveynlerin beğenisini kazanır. Hikayelerde geçen karakterleri yansıtan modelleri tercih ederek masal kitabını odaya taşıyabilirsiniz. Bu tasarımlarla bebeklerin hayal gücünün genişlemesini amaçlayan mobilya markaları bebeklerin yaratıcı düşünce kazanmalarına yardımcı olur.

Bebek Odası Mobilya Özellikleri

Cinsiyet fark etmeksizin tüm bebeklere hitap eden bebek mobilyaları odanın ölçülerine uygun olarak seçilebilir. Sade ve minimal tasarımlara sahip olan mobilyalar dolaplı bebek odası takımlarıyla da satışa sunulur. Depolama alanı sayesinde evinizde yer alan eşyaları bebek dolapları içerisinde düzenli şekilde saklayabilirsiniz. Mobilyaların içerisinde yer alan yataklar bebeklerin gelişim özelliklerine uygun olarak seçilebilir. Doğal ortam oluşturmak istiyorsanız natural tarzda ahşap takımlar tercih edebilirsiniz. Gelişmiş teknolojiden yararlanılarak üretilen modeller de bulunur. Bu modeller raylı sistem, büyüyen yatak ve pek çok lüks mobilyalar arasında yer alır.

Bebeğinizin odasına eşya seçimi yaparken alanı maksimum düzeyde değerlendirebileceğiniz bebek odası mobilyalarını seçmeniz tavsiye edilir. Kalabalık odalardan ziyade sade tasarımlı mobilyalardan yararlanarak ferah bir görünüm elde edebilirsiniz. Rahatlatıcı tonlar bebeklerin rahat uyku uyumalarını olanak sağlar. Mavi, gri gibi rahatlatıcı renk tonlarından yararlanabilir, bebekleriniz için hoş tasarım özelliklerine sahip oda oluşturabilirsiniz. Alandan tasarruf sağlamak istiyorsanız birleşik mobilyalar ve modüler tasarım özelliklerine sahip eşyaları tercih edebilir, pek çok eşyayı küçük odaya sığdırabilirsiniz. Çok fonksiyonlu ürünler olmalarıyla göz dolduran bu ürünler modern görüntüsüyle dekorasyonu güzelleştirir. İşlevsel ve estetik tasarımlar sayesinde tüm amaçlar için kullanabilir olan bebek odası mobilyaları canlı ve kontrast renklerde de tercih edilebilir. Bu renkleri tercih ederek bebek odalarına enerjik hava katabilirsiniz.

Güvenli Bebek Odaları

güvenli bebek odası modelleriBebeğinizin odasına mobilya seçimi yaparken bebeklerin gelişim özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Rahat hareket imkanı sağlayan mobilyaları seçmeniz gelişimine destek olmanıza olanak sağlar. Uyku ve oyun gibi pek çok etkinliğin gerçekleştirileceği bu odanın ferah ve kullanılabilir olması gerekir. Seçim yaparken beşik ve yatağı bebeğin özelliklerine uygun olarak seçmeye özen göstermeniz tavsiye edilir. Sabitlenebilir mobilyalar devrilme, düşme gibi olumsuz durumların önüne geçer. Uzun süre dayanıklılık sağlayan mobilya tercihinde bulunarak uzun ömürlü kullanımından yararlanabilirsiniz. Güvenlik standartlarına uygun ve dayanıklı malzemeler kullanılarak yapılan mobilyalar bebeğinizin güvenliği için önem taşır.

Toksik boyalar içermeyen mobilyalar bebeğinizin sağlığını korur. Doğal ürünlerin kullanıldığı mobilyaları tercih ederek soyulma ve deformelere karşı dayanıklılık gösteren seçimlere yer verebilirsiniz. Bebek odası seçiminde geniş eşya kapasitesine sahip takımları tercih edilebilir, kolay taşınabilirliği ön planda tutabilirsiniz. Sağlıklı boyalarla renklendirme yapılan mobilyalar sağlıklı olmasıyla bebeklere zarar vermez. Bu özelliklere dikkat ederek bebeğiniz için güvenli bir oda sağlayabilirsiniz. Bebek odasının içerisinde yer alan tüm eşyalar koruma kilitleri ile tamamlanabilir. Takım parçalarında sivri köşeler bulunuyorsa bu köşeleri süngerle kapatabilir seçim yaparken köşe özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Bebeğiniz için konforu arttıran, dayanıklı özellik taşıyan ve sağlıklı malzemelerle üretilen mobilyaları tercih edebilirsiniz.

Bebek Odası Mobilya Seçimi

Bebeğiniz için uygun rahat ve konforlu mobilya seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar yer alır. Dikkat edilmesi gereken noktalardan bazıları şu şekilde sıralanır:

  • Bebekler büyüdükçe hareketlenmeleri artar. Gelişme özellikleri düşünülerek seçim yapılması önem taşır.
  • Kullanılan malzemenin kaliteleri farklılık gösterir. Bebek mobilyaları üretilirken kullanılan malzemenin dayanıklılığı ve sağlıklı önem taşır. Bu özelliklere dikkat etmeniz önerilir.
  • Sürekli gelişen ve büyüyen bebekleriniz için gelişimi destekleyen yatak seçimi yapmanız tavsiye edilir. Bu yatak modelleri uyku esnasında destekleyici özellik sergiler.
  • Kullanım için tercih edilen bebek yatağı kenarlarında bulunan parmaklıkların hareketsiz olmasına özen göstermeniz gerekir. Ayarlanabilir yatağa sahip bebeğiniz varsa kontrolü kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Parmaklıkların bebeğin kafasını geçmeyecek büyüklükte olmasına özen göstermeniz olası kazaların önüne geçmenize yardımcı olur.
  • Bebek odası içerisinde yer alan beşik ve yatağın birbiriyle uyumlu olarak seçilmesi gerekir. Bebeğin yataktan çıkma ihtimali düşünülerek uygun yükseklikte yatak seçimi önerilir.
  • Depolama alanına ihtiyaç duyduğunuz bebek odası takımlarında çok bölmeli modelleri tercih edebilir, bu modelleri duvara sabitleyerek olası kazaların önüne geçebilirsiniz.
  • Gün içerisinde bebeklerin bez ve kıyafet değiştirme gibi ihtiyaçları ortaya çıkar. Bu durumları pratik şekilde yapabilmek için açma kapama sistemine sahip olan mobilyaları tercih edebilirsiniz.
  • Bebek odaları arasında bulunan dolaplarda kulplu yapılar sıkça tercih edilir. Gün içerisinde sıkça eşya alacağınız bu dolaplar rahat açma kapama sistemine sahip olarak üretilir.

Bebek Odası Fiyatları

bebek odası fiyatlarıBebek odaları içerik yapısındaki eşya ve tasarım özelliklerine göre farklı avantajlarla satışa sunulur. Takım şeklinde satılan mobilyalar ile tek parça şeklinde satılan mobilyaları arasında bebek odası fiyatları farklılıkları görülür. Yeni doğmuş bebeğinize oda yapmak için tercih edeceğiniz bu ürünler takım şeklinde kullananlara sunulur. Hazırlık sürecinde olan ebeveynler odaya yansıtmak istediği tarz ve tasarım özelliklere sahip parçaları takım şeklinde satın alabilirler.

Güvenlik önlemlerinin ele alınarak tasarladığı bebek odası mobilyaları bebeğinize güvenli uyku deneyimi sunar. Mobilya seçimi yapılırken geniş renk alternatifleri ve modelleri arasında karar verebilir, bebeğinizin odasına uygun seçimleri yapabilirsiniz. Bebek odası fiyatları uygun fiyat seçenekleriyle Koçtaş mağazasında satışa sunulur. Bu ürünü takım ve parça şeklinde Koçtaş üzerinde inceleyebilir, seçiminizi yapabilirsiniz. Güvenli alışveriş deneyimi sunan Koçtaş mağazası online mağazası ile de bebek mobilyaları satışına yer verir. Odanın ölçülerine ve bebek odasında yansıtmak istediğiniz tarza uyumlu olarak seçimlerinizi yapabilir, bütçenize uygun bebek odası fiyatları ile güvenle satın alabilirsiniz.

Bebek Odası Mobilyaları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bebek mobilyası nasıl olmalı?

Dünyaya yeni gelen bebekler için oda tasarımı yaparken bebek odası mobilyalarından yardım alabilirsiniz. Bebek mobilyası odanın ölçülerine ve sizin bebek odasına yansıtmak istediğiniz tarza bağlı olarak tercih edilebilir. Seçim yaparken güvenlik önlemlerini ön planda tutmanız bebeklerin güvenli ve rahat uyku deneyimi elde etmesine destek olur.

Bebek mobilyası alırken nelere dikkat edilmeli?

Bebek mobilyası alırken mobilyanın sahip olduğu materyal yapısına ve dayanıklılığına dikkat etmeniz önerilir.  Mobilyalar renk seçenekleriyle satışa sunulur. Renklendirme işleminde kullanılan boyanın sağlıklı yapısına dikkat etmeniz bebeğinizin sağlığı için önem taşır. Seçim yaparken alanın ölçüleri, sağlık koşulları ve güvenliği sağlayan modelleri seçmeniz tavsiye edilir. Bebek odası fiyatlarını inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Bebek mobilyası nasıl temizlenir?

Farklı materyaller kullanılarak üretilen bebek mobilyası temizlik aşamasında materyalinin özelliklerine bağlı olarak değişim gösterebilir. MDF, ahşap gibi materyaller kullanılarak üretilen bebek mobilyası yüksek kimyasal İçeren deterjan kullanmadan temizlenebilir. Sirkeli su, nemli bez yardımıyla dolapları silebilir, kuru bezle kurulayabilirsiniz. Temizlik sırasında sildiğiniz mobilyanın ıslak kalmamasına özen göstermeniz gerekir.

Daha fazla göster
961 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: