200 TL Üzeri Kargo Bedava

Bosch

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Günlük Hayatın Her Alanında: Bosch

Bosch markası, uzun yıllardır günlük hayatın her alanını kolaylaştırmak için birçok farklı ürün tasarlar. Ev aletlerinden profesyonel bahçe ekipmanlarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, herkesin aralarından seçim yapabileceği pek çok alternatif içerir. 1886 yılında Robert Bosch tarafından Stuttgart’ta kurulan marka, kurulduğu ilk günden beri kalite standartlarını belirli bir seviyenin üzerinde tutmasıyla öne çıkar. Kurulduğu ilk günden beri yenilikçi bir yapıya sahip olan marka, kullanıcılarının her türlü ihtiyacını karşılar. 130 yılı aşkın süredir üretim yapan marka, sahip olduğu ürün yelpazesiyle günlük hayat çözümleri sunmasıyla öne çıkar. 

Buzdolabı, çamaşır ve kurutma makinesi, bulaşık makinesi, pişirme grupları, ankastre ürünleri, elektrikli süpürgeler, klimalar, kahvaltı hazırlama grupları, kahve makineleri, mutfak aletleri ve motorlu el aletleri söz konusu olduğunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, aradığınız ürünlere kolay bir şekilde ulaşmanızı mümkün hale getirir. Dünya çapında bir üretim gücüne sahip olan marka, Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Asya gibi dünyanın farklı noktalarında fabrikalara sahiptir. Küreselleşmenin getirdiği avantajlar sonucunda her geçen gün kendini geliştiren ve dünyanın her tarafında kullanıcılara ulaşmayı başaran marka, Alman teknolojisinin gücünü bütün dünyaya yayar. Bosch çamaşır makinesi fiyatları ya da Bosch Home ürünleri arasından istediğiniz özellikleri sunan aletlere kolay bir şekilde ulaşabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Markanın sunduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde günlük hayatınızın farklı noktalarında değerlendirebileceğiniz ürünlere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Bosch Beyaz Eşyalar

Bosch beyaz eşya söz konusu olduğunda kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarını karşılamayı başaran sayısız ürün sunar. Markanın beyaz eşyaları hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak isterseniz aşağıdaki maddelere göz atabilir, markanın beyaz eşya söz konusu olduğunda getirdiği yenilikçi çözümlere dair fikir edinebilirsiniz;

 • Bosch buzdolabı çeşitleri her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde özel olarak çeşitlendirilir. Üstten donduruculu, alttan donduruculu, gardrop tipi ya da derin dondurucu olmak üzere kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılan buzdolapları arasından aradığınız nitelikleri sunan parçalara kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Günlük hayatınızda buzluk bölümünü çok fazla kullanmıyorsanız alttan dondurucu modeller sizin için daha işlevsel hale gelebilir. Bununla beraber çok fazla buzluk ürünü tüketiyorsanız Bosch derin dondurucu çeşitleri arasından seçim yaparak evlerinizde malzemelerinize özel bir alan oluşturabilirsiniz.
 • Bosch çamaşır makinesi ve kurutma makinesi çeşitleriyle de standartları yeni baştan tanımlar. Seçenekleri incelediğinizde aynı zamanda Bosch kurutma makinesi ve çamaşır makinesi özelliklerinin tek bir üründe toplandığını görebilirsiniz. Kurutmalı çamaşır makineleri, yıkadığınız çamaşırları başka bir alana aktarmadan aynı makine içinde kurutmanızı mümkün hale getirir. Aynı zamanda bazı modlarıyla ütü yapmayı da gereksiz hale getirerek kullanıcılarının günlük hayatına fonksiyonellik katar. Farklı programlara sahip olan modeller arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere erişebilir, çamaşırlarınızı pratik bir şekilde yıkamaya başlayabilirsiniz. Bosch çamaşır makinesi fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız özellikleri sunan ürünlere anında erişebilirsiniz.
 • Bosch bulaşık makinesi modelleri de markanın başarılı olduğu ürünleri arasında bulunur. Solo ve ankastre olmak üzere iki farklı tipte üretilen bulaşık makineleri, her yere rahat bir şekilde uyum sağlamasıyla öne çıkar. Eğer satın aldığınız makineyi dolaplarınızın içine monte etmek ve daha bütün bir görünüm yakalamak istiyorsanız ankastre modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bununla beraber solo tipteki Bosch beyaz eşya modelleri, her yere kolay bir şekilde yerleştirilebilmesiyle öne çıkar. Ürünler arasından istediğiniz kullanım şeklini sunanlara kolay bir şekilde erişebilir, günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.
 • Beyaz eşya modelleri arasında fırın, ocak ve davlumbazdan oluşan setler de oldukça popülerdir. Pişirme gruplarını incelediğinizde ankastre setler, fırınlar, ocaklar, buharlı fırınlar, aspiratörler ya da davlumbazlar ile karşılaşabilirsiniz. Mutfaklarınızın ihtiyaçlarını belirledikten sonra Bosch markasının geniş ürün yelpazesi arasından aradığınız ürünlere anında erişebilirsiniz. Mutfaklarınızda bütün bir görünüm yakalamak ve dar alanları daha iyi bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız Bosch ankastre fırın gibi ürünlerin yer aldığı setler arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Bosch ankastre set çeşitleri, içerisinde fırın, davlumbaz ya da ocak gibi farklı ürün türlerini barındırmasıyla tek seferde mutfaklarınızın gereksinimlerini karşılamanızı mümkün hale getirir.
 • Markanın modellerini incelediğinizde sıcak tutma çekmecesi ismi verilen farklı ürünler de olduğunu görebilirsiniz. Genellikle ankastre mutfaklarda tercih edilen ürünler, yiyeceklerinizi daha rahat bir şekilde ısıtmanızı mümkün hale getirir. Örneğin, kalabalık bir misafir grubunu ağırlayacaksanız ve bazı yemekleri önceden hazırlayacaksanız ürünler sayesinde pişirdiğiniz yemeklerin sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz. İsminden de anlaşılabileceği gibi gıdaların sıcak tutulmasını sağlayan bir çekmece formunda olan ürünler, çok fonksiyonlu bir yapıya sahip olmasıyla öne çıkar. Dolaplarınızın altına ya da istediğiniz bir alan yerleştirebileceğiniz bir yapıda olan ürünler, birkaç adet tabağın rahatlıkla sığdırılabileceği bir alana sahiptir. Örneğin, bazı modellerde 28 cm çapında 12 tabak ya da 64 tane espresso fincanı sığdırılabilir. Genellikle 40 °C ve 80 °C arasında 4 seviyeli bir sıcaklık kontrolü sunan ürünler, mutfakların farklı parçalar katmak isteyen kişiler için idealdir. Bosch ankastre set fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ürünlere ulaşabilir, fırınlarınızın altında işlevsel bir kullanım elde edebilirsiniz.
 • Bosch bulaşık makinesi fiyatları ya da kurutma makinesi fiyatlarını inceleyerek mutfaklarınızın ya da banyolarınızın ihtiyaçlarını kısa süre içinde gidermeye başlayabilirsiniz. Bosch ankastre set fiyatları ve modelleri arasından mutfaklarınızı eşsiz bir şekilde tamamlayabileceğiniz parçalara anında erişebilir, yaşam alanlarınızın işlevselliğini artırabilirsiniz. Her türlü beyaz eşya modeline Bosch farkıyla sahip olarak gereksinimlerinizi giderebilir, günlük hayatınızın daha işlevsel hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bosch Kullanışlı Ev Aletleri

Beyaz eşyaların yanı sıra seçenekleri incelediğinizde Bosch küçük ev aletleri de olduğunu görebilirsiniz. Günlük hayatı kolaylaştıracak biçimde özel olarak tasarlanan ürünler arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilir, Alman kalitesini evlerinize taşımaya başlayabilirsiniz;

 • Bosch süpürge çeşitleri markanın işlevselliğiyle öne çıktığı ürün grupları arasında bulunur. Seçenekleri incelediğinizde toz torbalı, toz torbasız, dikey ya da kablosuz modeller olduğunu görebilirsiniz. Bosch dikey süpürge çeşitleri, şarjla çalışan modeller olduğu için kablo derdini ortadan kaldırır. Tutma bölümünde yer alan güçlü motoru sayesinde evinizi rahat bir şekilde süpürmenize olanak tanır. İşlevsel kullanımıyla ofis gibi alanlarda da sıklıkla tercih edilen şarjlı süpürge modeller, yaşam alanlarınızı sürekli olarak temiz tutmanıza olanak tanır. Kullanımı kolay olan ve ev temizliğinin kısa süre içinde gerçekleştirilmesini mümkün hale getiren süpürgeleri ile öne çıkan marka, herkesin günlük hayatına işlevsellik katmayı başarır.
 • Markanın mutfak aletlerini incelediğinizde blender, mikser, doğrayıcı, meyve sıkacakları ya da kıyma makineleri gibi ürünler de olduğunu görebilirsiniz. Bosch mutfak aletleri, mutfakta farklı tarifleri daha rahat bir şekilde yapmanızı mümkün hale getirir. Örneğin, doğrayıcı çeşitleri meyve ya da sebzelerinizi kısa süre içinde istediğiniz boyutlara getirmenize olanak tanır. Meyve sıkacakları ise zorlanmadan taze meyveleri istediğiniz gibi sıkmanızı mümkün kılar. Kıyma makineleri, isminden de anlaşılabileceği gibi etlerinizi kıyma formuna getirmenizi sağlar. Sosis ya da içli köfte aparatı gibi ek parçalara sahip olan kıyma makineleri, mutfaklarınızda farklı tarifleri zorlanmadan yapmanıza yardımcı olur. Mikser çeşitleri ise her türlü karıştırma işlemini pratik bir şekilde yapmanızı sağlar. Özellikle tatlı yaparken mikser modellerinin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.
 • Markanın kahvaltı hazırlama gruplarını incelediğinizde de ekmek kızartma makinesi, tost makinesi, su ısıtıcısı, çay ve kahve makineleri olduğunu görebilirsiniz. Kahvaltıları pratik bir şekilde hazırlamanızı mümkün hale getiren ürünler, güne hareketli bir şekilde başlamanıza yardımcı olur. Ekmek kızartma makineleri sayesinde istediğiniz kıvamda ekmeklerinizi kızartabilir, kahvaltılarınızı hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Farklı ızgara konumlarına sahip olacak şekilde tasarlanan tost makineleri ise kahvaltıların yanı sıra günü farklı öğünlerinde de kullanılabilecek bir yapıya sahiptir. Örneğin, 180 derece açılabilecek bir yapıya sahip olan ürünlerde hamburger ekmeklerinin altını kızartabilir, tariflerinizi dilediğiniz gibi lezzetlendirebilirsiniz.
 • Markanın mutfak robotları da öne çıktığı ürünler arasında yer alır. Farklı parçalardan oluşan mutfak robotu çeşitleri, mutfakta dilediğiniz tarifi rahat bir şekilde yapmanızı mümkün hale getirir. Karıştırma kabı, çırpma diski, kesme diski ya da bastırma parçası gibi aparatlara sahip olan mutfak robotları, farklı işlemleri pratik bir şekilde gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir.

Sahip olduğu geniş ürün yelpazesinin yanı sıra Bosch yetkili servis söz konusu olduğunda da kullanıcılarının beklentilerini karşılar. Türkiye’nin birçok farklı noktasında bulunan Bosch servis olanakları sayesinde satın aldığınız ürünlerin bakımını pratik bir şekilde yapabilir, günlük ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. Markanın günlük hayat işlemlerini kolaylaştıran ürünlerine Koçtaş üzerinden sahip olabilir, işlevsel ürünlere uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Bosch Kombi ve Klima Çeşitleri

Günlük yapılan işleri kolaylaştırmasının yanı sıra Bosch markasının ürünleri aynı zamanda yaşam alanlarının daha ferah hale gelmesinde de etkili bir şekilde rol oynar. Markanın kombi ve klima modelleri arasından günlük yaşantınızın konforunu artıracak parçalara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz;

 • Bosch klima çeşitleri günlük konforu artıracak şekilde özel olarak tasarlanır. Seçenekleri incelediğinizde split, salon tipi, multi inverter, ev tipi ya da tavan tipi gibi pek çok model olduğunu görebilirsiniz. Böylece seçenekler arasından yaşam alanlarınıza uygun olan parçalara pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca klima modellerini ofis gibi iş yerlerinde de kullanarak çalışanlarınızın daha rahat bir ortamda çalışmalarını sağlayabilirsiniz. Soğutma kapasitesi, ısıtma kapasitesi, kullanım şekli ve klima teknolojisi gibi özellikler bakımından kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılan ürünler arasından sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.
 • Bosch kombi çeşitleri de ev içi yaşantıyı daha konforlu hale getirecek ürünlerden oluşur. Markanın yoğuşmalı kombi çeşitleri, doğalgazdan tasarruf etmenizi sağlayacak şekilde özel olarak üretilir. Daha az enerji kullanarak ihtiyaç duyduğunuz sıcak suya ulaşmanızı mümkün hale getirecek bir teknoloji kullanan marka, yaşam alanlarının her türlü ihtiyacını pratik bir şekilde karşılamasıyla öne çıkar. Isıtma verimliliği, yakıt ipi, boyut ya da ısı değerleri gibi çeşitli özellikler açısından birbirinden ayrılan modeller arasından aradığınız tipteki ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Ayrıca markanın ısıtma ürünleri arasında elektrikli konvektörler, radyatörler ya da karbonmonoksit dedektörü çeşitleri de olduğunu görebilirsiniz. Dedektörler, isminde de anlaşılabileceği gibi ortamda çok yoğun bir karbon monoksit gazı olduğunda sesli bir şekilde sizi uyarır. Böylece evinizde istenmeyen kazalar yaşanırsa hızlı bir şekilde aksiyon almanızı mümkün kılar. Elektrikli konvektörler ise özellikle kış aylarında çok soğuk olan yerlerde işlevsel hale gelir. Kolay bir kurulama sahip olan ürünler, tek bir tuşa basarak evinizin birçok noktasını ısıtmanızı kolaylaştırır. Genellikle 1500W, 2000W ve 2500W olmak üzere 3 farklı ısıtma kapasitesi seçeneğine sahip olan ürünler, evinizin gereksinimlerini pratik bir şekilde gidermenizi sağlar.

Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra Bosch müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda da başarılı bir performans ortaya çıkarmasıyla kullanıcılarının her türlü ihtiyacını giderir. Bosch bulaşık makinesi fiyatları gibi ev aletlerinden klimalara kadar aradığınız her ürüne erişebilir, markanın sunduğu bütün avantajları evinize taşıyabilirsiniz.

Bosch Profesyonel Elektrikli El Aletleri

Evleri daha konforlu hale getirmesinin yanı sıra markanın ürünlerini incelediğinizde profesyonel aletler de olduğunu görebilirsiniz. Bosch Professional serisinin içerdiği ürünler genel olarak aşağıdaki gibidir:

 • Seçenekleri incelediğinizde akülü el aletleri, kırıcı deliciler, matkaplar, taşlama makineleri, tezgah üstü aletler, zımparalar, frezeler, testereler, havalı el aletleri ya da taşıma saklama ekipmanları olduğunu görebilirsiniz. Profesyonel amaçlarla kullanılabilecek ürün çeşitleri sayesinde fabrika ya da benzeri ortamlarda da değerlendirilebilen ürünler, kullanıcılarının farklı beklentilerine yanıt vermeyi başarır.
 • Bosch matkap çeşitlerine göz attığınızda ürünlerin genel anlamda darbeli, darbesiz ve vidalama makinesi olmak üzere üç farklı tipte üretildiğini görebilirsiniz. Bosch şarjlı matkap çeşitleri herhangi bir elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan istediğiniz işlemi rahat bir biçimde gerçekleştirmenizi sağlamasıyla öne çıkar. Bosch darbeli matkap modelleri de farklı özellikler sunmasıyla her türlü ihtiyacı karşılar. Bazı modeller vidalama işlemlerinin daha rahat bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlarken bazılarıyla ahşap ya da duvarları istediğiniz gibi delebilirsiniz.
 • Profesyonel aletler arasında zımparalar ve planyalar da dikkatleri üzerinde toplar. Eksantrik zımpara, tank zımpara, çok yönlü kesiciler, planyalar ve titreşimli zımparalar sayesinde birçok farklı işlemin gerçekleştirilmesini kolaylaştıran marka, profesyonel amaçlarla değerlendirebileceğiniz sayısız seçenek sunar. Bununla beraber evinizdeki mobilyaların geri dönüşümüyle ilgileniyor ve boyama yapıyorsanız titreşimli zımparalar arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Mobilyaları boyadıktan sonra üzerinde kalan kalıntıları zımpara çeşitleri ile temizleyebilir, ardından son kata ya da cilalama aşamasına geçebilirsiniz.
 • Marka, dekupaj testeresi, daire testereler, sünger kesme aletleri ya da beton kesme makineleriyle de öne çıkar. İnşaat benzeri ortamlarda da işlevsel hale gelen ürünler, çok yönlü yapısıyla kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarını karşılar.

Bosch markasının farklı kategorilerde bulunan ürünlerine Koçtaş’tan ulaşabilir, günlük hayatınızın ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz. Bosch ankastre set fiyatları ile evinizin içinde kullanabileceğiniz beyaz eşyalara anında ulaşabilirsiniz. Kombi ya da klimalar sayesinde bulunduğunuz ortamı konforlu hale getirebilirsiniz. Profesyonel el aletleri serisi sayesinde de bakım ya da onarım çalışmalarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bosch Markası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bosch Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Markanın ürünlerini incelediğinizde matkap gibi profesyonel el aletlerinden mikser gibi mutfak aletlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi olduğunu görebilirsiniz.

Bosch Ürünleri Nerelerde Kullanılır?

Markanın ürünleri mutfaklarda, banyolarda, inşaatlarda, bakım onarım işlemlerinde ya da iş yerlerinde kullanılabilir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler sayesinde markanın kalitesini günlük hayatınızın herhangi bir alanına dahil edebilirsiniz.

Bosch Beyaz Eşya Fiyatları Ne Kadar?

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan beyaz eşyalar arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Bosch bulaşık makinesi fiyatları ya da buzdolabı fiyatlarını inceleyerek aradığınız ürünlere anında erişebilirsiniz.

Daha fazla göster
2554 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: