500 TL ve Üzerine Kargo Bedava

Bosch Tezgah Tipi Matkap PBD40

Ürün Kodu :1000135017

Bosch Tezgah Tipi Matkap PBD40, seri delme çalışmalarında hatasız ve hızlı çalışabilen ve dijital göstergesinde açılan deliğin hem derinliğini hem de devir hızını gösterebilen bir üründür.

1.449 TL (KDV Dahil)

Bosch Tezgah Tipi Matkap PBD40

Bosch Tezgah Tipi Matkap PBD40, seri delme çalışmalarında hatasız ve hızlı çalışabilen ve dijital göstergesinde açılan deliğin hem derinliğini hem de devir hızını gösterebilen bir üründür. İki vitesi ve bu viteslerin hızını ayarlayan kumanda düğmesi yapılan işin hassasiyetini ve devir ayarlamasını artırmaktadır. Mükemmel çalışan sabitleyicisi ile çok kısa sürede sabitleme yapabilir. Alt tablası ve hizalayıcısı oldukça pratik bir çalışma sağlar. Lazer işaretleyicisi, çalışma ışığı, palalellik mesnedi, büyük çalışma plakası ve entegre yumuşak kavramalı döner disk kontrolü sayesinde konforlu bir şekilde çalışılabilir. Delme kapasitesi metalde 13 mm, ahşapta ise 40 mm'dir. Elektrikli el aletleri kategorisinde yer alan bu ürünü kolayca sepetinize ekleyip satın alabilirsiniz.


Teknik Özellikler

Modeli Tezgah Üstü Matkap
Güç 710 Watt
Yüksüz Hızı dev/dk 600-2500 dev/dk
Mandren 13 mm
Mandren Çeşidi Otomatik
Delme Kapasitesi Metal 13 mm
Delme Kapasitesi Ahşap 40 mm
Şanzıman 2 Vitesli
Lazer Tipi 650 Nm
Lazer Sınıfı 2
Ölçü Taban plakası 330x350x30 mm
Yükseklik 28 mm
Genişlik 375 mm
Derinlik 745 mm
Ağırlık 11,15 kg

Ürün Açıklaması

Delme yardımcısı olarak lazer Entegre edilmiş çalışma lambas Dijital ekran üzerinde bulunan elektronik gösterge hassas ve ihtiyaca uygun devir sayısı ayarı, Bosch sabit elektronik teknolojisi ise değişmeyen devir sayısı sağlar. Yenilikçi dijital gösterge delik derinliğinin tam olarak ve kolayca okunmasını sağlar. 2 vitesli şanzıman: 1. viteste yüksek güç, 2. viteste yüksek devir sayısı. Kaliteli, anahtarsız hassas mandren matkap ucunu kendiliğinden sıkar. Emniyet halkası matkap ucunun mükemmel bir şekilde tutulmasını sağlar. Delme yardımcısı olarak entegre lazer: İstenen noktada kolay ve hassas delme için. LED, çalışma alanının iyi aydınlatılmasını sağlar. Hızlı germe kelepçesi yardımıyla yuvarlak iş parçaları rahat bir şekilde kendiliğinden sabitlenir – çok hassas bir delme için. Paralellik mesnedi ve büyük çalışma plakası, iş parçasının tam ve güvenli bir şekilde konumlandırılmasını sağlar. Entegra yumuşak kavramalı döner disk kontrollü ve rahat bir delme performansı sağlar.

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır. Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.Değişim veya iade işleminiz için Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 Hattımıza Ulaşarak Bilgi Alabilirsiniz. Sipariş oluşturduğunuz ürünler satın alma ekranlarında size gösterilen tarih / tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve işçilik hatalarına karşı ilk 2 Yıl üretici firma + 3 yıl Koçtaş garantilidir.

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bankalar Aylık Ödeme Toplam
161 TLx 9 1.449 TL
181,10 TLx 8 1.449 TL
241,50 TLx 6 1.449 TL
241,50 TLx 6 1.449 TL
241,50 TLx 6 1.449 TL
241,50 TLx 6 1.449 TL
289,80 TLx 5 1.449 TL
289,80 TLx 5 1.449 TL

İade ve Değişim İşlemleri

Satın aldığınız ürünlere ilişkin;

 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir veya,
 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 6 ay içerisinde ayıplı mallarda değişim, iade ya da onarım taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 

1) İade ve değişim sürecinin başlayabilmesi için, koctas.com.tr websitesindeki siparişlerim bölümünden iade bildirimi açmanız ve müşteri hizmetleri tarafından talebinize cevap verilmesini beklemeniz gerekmektedir.

2) Bildirim yaptığınız iade ve değişim işlemleriniz için siparişinizi size getiren kargo firması Koçtaş Müşteri Hizmetleri tarafından görevlendirilecek ve teslimat adresinizden ürünleri teslim alacaktır.

3) Faturanızın ASIL nüshasının ön yüzünde, en sol taraftaki İADE kolonu altında iade etmek istediğiniz ürüne ait satırda iade adedini yazmanız gerekmektedir. ASIL nüshanın ön yüzünde, sol alt taraftaki iade eden kişi olarak adınızı soyadınızı, irtibat  telefonunuzu, adresinizi yazıp imzalamanız gerekmektedir. Son olarak, faturanın 1.NÜSHA'sının arkasındaki  kutu içerisine neden iade / değişim istediğinizi ayrıntılı olarak yazmanızı rica ederiz.

4) Kargo firması tarafından adresinizden alınıp, bize ulaştırılan ürünler iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir ve bu işlemin sonucunda e-posta aracılığıyla bilgilendirilirsiniz.

5) Tüzel kişiliğe sahip olan ve şirket adına  düzenlenmiş olan fatura işlemlerinden doğan iade ve/veya  farklı bir ürün ile değişim taleplerinde ; ilgili firmanın iade ve/veya değişim yapılacak ürünler için Koçtaş adına iade faturası düzenlemesi ile işlem tamamlanabilmektedir. Tüzel kişilik e-vergi mükellefi ise düzenlenmiş olan e-iade faturasının numarasını Koçtaş’ a ilgili iade dönemi içerisinde iletmesi ile tamamlanabilmektedir. İade faturası düzenlenmesi kanuni bir yükümlülüktür.

İade - Değişim Bildirimi

İnternet mağazamızdan veya telefonla sipariş üzerinden satın aldığınız ürünlerle ilgili iade ve değişim bildiriminizi aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz:

 • Hesabım menüsünün altında Siparişlerim menüsüne girin. 
 • İlgili sipariş numaranızın üzerine tıklayarak, siparişinizin detayını açın.
 • Siparişinizdeki ürünlerden iade etmek istediğiniz ürünün yanındaki İade / Değişim Talebi bağlantısına tıklayın.
  Açılan pencerede iade nedeninizi belirterek açıklama kısmını doldurun ve Talep Gönder butonuna tıklayın.

İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre, Koçtaş cayma hakkı süresi içinde malın mutat kullanımı dışında meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.
 • Demonte olarak satılan ürünlerde, ürünün montajı, tariflenen kurulum kılavuzuna uygun olarak yapılmamış ya da eksik yapılmışsa mutat kullanım kapsamı dışında tutulur.
 • İade etmek istediğiniz ürünü orijinal kutusuna ve ambalajına koyarak, faturanın asıl nüshası ile birlikte gönderiniz.
 • Faturanızda yer alan ürüne ait renk, model değişikliği talebiniz için iade işlemleri başlatılacaktır.
 • İade etmek istediğiniz ürünü kargolanabilmesine olanak sağlayacak şekile getirerek, faturasıyla birlikte orijinal kutusunu ve ambalajını da bir arada gönderiniz.
 • Sağlık ve hijyen açısından ve ilgili mevzuat gereği; havlu, nevresim takımı, çarşaf, yastık, yastık kılıfı, yorgan, yaylı yataklar, klozet takımları, klozet kapakları, klozet fırçaları, kişisel bakım ürünleri, çizme, bot, ayakkabı, eldiven, maske gibi ürünlerin koşulsuz iadesi kabul edilmemektedir. Bu gibi ürünlerin iadesi ancak ürünlerin ambalajının açılmamış ve/veya ürünün denenmemiş olması koşuluna bağlıdır.