Güzel İndirimler Devam Ediyor

Bosch Easydrill 1200 Çift Akülü Vidalama

Ürün Kodu :1000193230

Bosch Easydrill 1200 Çift Akülü Delme Vidalama, metal nesnelerde 6 mm, ahşap nesnelerde ise 20 mm delme kapasitesine sahiptir.

499 TL (KDV Dahil)

Bosch Easydrill 1200 Çift Akülü Vidalama

Bosch Easydrill 1200 Çift Akülü Vidalama, metal nesnelerde 6 mm, ahşap nesnelerde ise 20 mm delme kapasitesine sahiptir. Ürünün gücü 12 volt olup, hem metal hem de tahta döşemelerde kullanıma son derece uygundur. Ürünün akü türü Li-Ion, yüksüz hız devri ise dakikada maksimum 1650 devirdir. Üründe iki adet akü bulunur. Böylece şarjı daha uzun süre dayanır ve kullanıcıya kolaylık sağlar. Üründeki mandren türü otomatik olduğu gibi, sağ ve sola dönüş de mevcuttur. Syneon chip özelliği sayesinde hafıza kaybı yaşanmaz; ürün tasarımında yer alan lityum iyon teknolojisi sayesinde ise, uzun süre kullanılmasa bile şarj kaybı olmaz. Üründe yer alan şanzıman sistemi 2 vitestir. Bu sayede güç aktarımı yüksek performans sağlar. Powerlight özelliği ile ürüne ışık entegre edilerek çalıştığınız alanı ve malzemeyi rahatlıkla görebilirsiniz. Elektrikli el aletleri kategorisinin akülü vidalamalar bölümünden ulaşabileceğiniz vidalamaya Koçtaş güvencesi ile kolayca sahip olabilirsiniz.


Teknik Özellikler

Modeli Şarjlı Vidalamalar
Güç 12 Volt
Yüksüz Hızı dev/dk 0-1650 dev/dk
Akü Türü Li-Ion
Akü Adedi Çift
Mandren türü Otomatik
Sağ ve Sol Dönüş Evet
Delme Kapasitesi Metal 6 mm
Delme Kapasitesi Ahşap 20 mm
Akım 1,5 Ah
Şanzıman 2 Vites
Ağırlık 2,39 kg
Paket İçeriği AL 1110 CV şarj cihazı , Çanta 2.1, İkili vidalama ucu, 2 akü paketi PBA 12V 2.5Ah O-B

Ürün Açıklaması

Syneon Chip: Optimum güç ve maksimum süre için akıllı biçimde kumanda edilen enerji Hafıza kaybı yok, şarj kaybı yok: Lityum İyon teknolojisi sayesinde her an kullanıma hazır Lityum iyon teknolojisi sayesinde kompakt tasarım Şalter düğmesi üzerinden Bosch Electronic devir sayısı kumandası: «0'dan maksimuma» devre değiştirme Yüksek performanslı planet şanzıman: Uzun kullanım ömrü, en iyi güç aktarımı, düzenli çalışma PowerLight – Alete entegreli ışıklı diyot sayesinde malzemeyi rahatça görebilirsiniz 15 dönme momenti kademeli moment ön seçimi ve delme ayarı – her kullanım için optimum güç Lityum-iyon teknolojisi Bosch elektronik hücre koruması (ECP) 2 vitesli şanzıman Kullanım: Vidalama / delme Yumuşak tutamak Entegre edilmiş çalışma lambası Bosch Elektronik Sağa/sola dönüş Dönüş yönü göstergesi

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır. Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.Değişim veya iade işleminiz için Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 Hattımıza Ulaşarak Bilgi Alabilirsiniz. Sipariş oluşturduğunuz ürünler satın alma ekranlarında size gösterilen tarih / tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve işçilik hatalarına karşı ilk 2 Yıl üretici firma + 3 yıl Koçtaş garantilidir.

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bankalar Aylık Ödeme Toplam
55,40 TLx 9 499 TL
62,40 TLx 8 499 TL
83,20 TLx 6 499 TL
83,20 TLx 6 499 TL
99,80 TLx 5 499 TL
99,80 TLx 5 499 TL
124,80 TLx 4 499 TL
124,80 TLx 4 499 TL

İade ve Değişim İşlemleri

Satın aldığınız ürünlere ilişkin;

 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir veya,
 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 6 ay içerisinde ayıplı mallarda değişim, iade ya da onarım taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 

1) İade ve değişim sürecinin başlayabilmesi için, koctas.com.tr websitesindeki siparişlerim bölümünden iade bildirimi açmanız ve müşteri hizmetleri tarafından talebinize cevap verilmesini beklemeniz gerekmektedir.

2) Bildirim yaptığınız iade ve değişim işlemleriniz için siparişinizi size getiren kargo firması Koçtaş Müşteri Hizmetleri tarafından görevlendirilecek ve teslimat adresinizden ürünleri teslim alacaktır.

3) Faturanızın ASIL nüshasının ön yüzünde, en sol taraftaki İADE kolonu altında iade etmek istediğiniz ürüne ait satırda iade adedini yazmanız gerekmektedir. ASIL nüshanın ön yüzünde, sol alt taraftaki iade eden kişi olarak adınızı soyadınızı, irtibat  telefonunuzu, adresinizi yazıp imzalamanız gerekmektedir. Son olarak, faturanın 1.NÜSHA'sının arkasındaki  kutu içerisine neden iade / değişim istediğinizi ayrıntılı olarak yazmanızı rica ederiz.

4) Kargo firması tarafından adresinizden alınıp, bize ulaştırılan ürünler iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir ve bu işlemin sonucunda e-posta aracılığıyla bilgilendirilirsiniz.

5) Tüzel kişiliğe sahip olan ve şirket adına  düzenlenmiş olan fatura işlemlerinden doğan iade ve/veya  farklı bir ürün ile değişim taleplerinde ; ilgili firmanın iade ve/veya değişim yapılacak ürünler için Koçtaş adına iade faturası düzenlemesi ile işlem tamamlanabilmektedir. Tüzel kişilik e-vergi mükellefi ise düzenlenmiş olan e-iade faturasının numarasını Koçtaş’ a ilgili iade dönemi içerisinde iletmesi ile tamamlanabilmektedir. İade faturası düzenlenmesi kanuni bir yükümlülüktür.

İade - Değişim Bildirimi

İnternet mağazamızdan veya telefonla sipariş üzerinden satın aldığınız ürünlerle ilgili iade ve değişim bildiriminizi aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz:

 • Hesabım menüsünün altında Siparişlerim menüsüne girin. 
 • İlgili sipariş numaranızın üzerine tıklayarak, siparişinizin detayını açın.
 • Siparişinizdeki ürünlerden iade etmek istediğiniz ürünün yanındaki İade / Değişim Talebi bağlantısına tıklayın.
  Açılan pencerede iade nedeninizi belirterek açıklama kısmını doldurun ve Talep Gönder butonuna tıklayın.

İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre, Koçtaş cayma hakkı süresi içinde malın mutat kullanımı dışında meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.
 • Demonte olarak satılan ürünlerde, ürünün montajı, tariflenen kurulum kılavuzuna uygun olarak yapılmamış ya da eksik yapılmışsa mutat kullanım kapsamı dışında tutulur.
 • İade etmek istediğiniz ürünü orijinal kutusuna ve ambalajına koyarak, faturanın asıl nüshası ile birlikte gönderiniz.
 • Faturanızda yer alan ürüne ait renk, model değişikliği talebiniz için iade işlemleri başlatılacaktır.
 • İade etmek istediğiniz ürünü kargolanabilmesine olanak sağlayacak şekile getirerek, faturasıyla birlikte orijinal kutusunu ve ambalajını da bir arada gönderiniz.
 • Sağlık ve hijyen açısından ve ilgili mevzuat gereği; havlu, nevresim takımı, çarşaf, yastık, yastık kılıfı, yorgan, yaylı yataklar, klozet takımları, klozet kapakları, klozet fırçaları, kişisel bakım ürünleri, çizme, bot, ayakkabı, eldiven, maske gibi ürünlerin koşulsuz iadesi kabul edilmemektedir. Bu gibi ürünlerin iadesi ancak ürünlerin ambalajının açılmamış ve/veya ürünün denenmemiş olması koşuluna bağlıdır.