750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
12 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Cif

Cif

Yıllardır temizliğin adı olan Cif; uluslararası öneme sahip Unilever firmasının temizlik markalarından biridir. 1930’larda iki büyük firmanın güçlerini birleştirmesiyle var olan Unilever, 1965 yılında ilk önce Fransa’yı ve ardından tüm dünyayı Cif markasıyla tanıştırdı. Türkiye 1985’te tanıdığı Cif’i, evlerin en temel hijyen ürünü yaptı. Sektörde büyük değere sahip marka, kireç, küf, yağ gibi özen isteyen lekelerin arınmasına yardımcı oluyor. Temizlik gücü büyük beğeni alan Cif, mutfakta tezgah, ocak, banyoda fayanslar, lavabo ve genel ev temizliğinde farklı yüzeyler için üretilmiş çeşitleri ile öne çıkıyor. Sprey ya da kapaklı ambalajlarda satışa sunulan Cif ürünleri; krem, jel ya da sıvı formül seçimini alıcısının tercihine bırakıyor. Cif krem, içeriğinde partiküller sayesinde derin temizliğe uygunken Cif jel tüm yüzeyler için doğrudan ya da sulandırılarak kullanılabiliyor. Ultra hızlı, mis kokulu ve parlak yüzeyler vadeden marka, geniş ürün yelpazesi ile alıcısını buluşturuyor.

Ahşap, Metal, Mermer... Her Yer Temizlik İster!

190’dan fazla ülkede neredeyse her eve giren Cif, Türkiye'de temizliğin tanımı olarak kendini gösteriyor. Her geçen gün ürün gamına yenilerini ekleyen firmanın öne çıkan ürünleri arasında, mutfaklarda zorlu aynı zamanda hassas alanlar için üretilmiş çeşitleri dikkat çekiyor. Sprey formda planlanmış Cif fırın ocak temizleyici, kireç pas temizleyici, paslanmaz çelik yüzey ve paslanmaz çelik ankastre temizleyici özellikli ürünleri arasında yer alıyor. İçeriğinde kullanılan aktif maddelerin %100’ü doğal kaynaklardan elde edilen yağ çözücü mutfak temizleyiciler markanın sprey kolaylığındaki ürünleri arasında. Çamaşır suyu ilaveli ultra hijyen ve gücünü doğadan alan portakal, limon özleri, banyodaki tüm yüzeylerde tercih ediliyor. Marka, her zemine uygun temizleyicilerin yanında mermer granit yüzey ya da ahşap parke laminant gibi, daha hassas zeminler için geliştirilmiş ürün çeşitleri ile evlere giriş sebebini artırıyor. 

Yaşanır alanlar yaratmak için en iyi markalarla alıcısını buluşturan Koçtaş mağazalarında, kaliteden ve doğallıktan ödün vermeyen Cif temizlik ürünlerini bir arada bulabilirsiniz. Dilerseniz evinizden ya da iş yerinizden Koçtaş güvencesi ve online işlem avantajıyla tercihinizi yapar, her parçayı kolaylıkla sepete eklersiniz. 

Daha fazla göster