750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
18 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Erbauer

Erbauer

Erbauer, 1980’lerde İngiltere’de kurulan, Avrupa, Rusya ve Türkiye’de faaliyet gösteren, ev geliştirme şirketi markasıdır. Erbauer zor işlerin üstesinden gelmeniz için ahşap, seramik, beton ve metal yüzeylerde kullanım imkanı olan el aletleri üretim alanında faaliyet gösteriyor. 9 ülkede 1300’den fazla mağazada, alanında uzman kalabalık bir ekip tarafından desteklenen marka; işine önem veren ustalar ve evdeki tamir, onarım, dönüşüm işlerini kendisi yapabilenler için geniş ürün yelpazesi sunuyor. Erbauer kaliteli ürün çeşitleri arasında tank zımpara, taşlama makinesi, akülü matkap, li-ion akü, kırıcı, delici gibi modeller öne çıkıyor. AEEE yönetmeliğine uygun üretim yapan firma, üretiminden atık sürecine kadar her aşamada çevre ve insan sağlığının korunmasına katkı sağladığını belgeliyor. 

Erbauer 18V Li-İon Akü Teknolojisi ile Tercih Sebebi

El aletleri alanında farklı amaçlar için ürün tasarlayan Erbauer, daha uzun çalışma süresi sağlayan dayanıklı akü teknolojisi ile aşırı ısınmayı önleyerek çalışma konforunu artırıyor. Daha fazla el aletini tek batarya ile kullanma özgürlüğü sağlayan gelişmiş ürün gamı arasında, tamirat işlerinde yardımcınız matkaplar ilk sırada yer alıyor. Hemen her evde ihtiyaç olan matkap çeşitleri darbeli, sütunlu, akülü, şarjlı seçenekleriyle alıcısına sunuluyor. Ergonomik tasarımı teknoloji ile buluşturan montaj ve düzenleme işlerinizde yardımcınız vidalama seçenekleri de ürün yelpazesinde içinde yerini alıyor. 

İster ustası olun, ister meraklısı; dekupaj testere, şarjlı testere, hassasiyet gerektiren gönye kesme, kanal açma, Erbauer markasının kesim işlerinde yardımcı ürünler arasında bulunuyor. Ahşap yüzeyde olduğu kadar beton, metal ve seramik yüzeylerde kullanılan zımpara, şekillendirme ve yüzey işlemeye imkan tanıyan freze çeşitleri ve taşlama makineleriyle aradığınız pek çok ürünü aynı marka logosu ile bir arada bulabilirsiniz.

Hayalleri şekle dönüştüren alet çeşitlerini, hemen her yerde kullanmaya fırsat veren çalışma tezgahı, markanın özellikle tercih edilen ürünleri arasında yerini alıyor.

Güvenilir, dayanıklı ve teknolojik Erbauer ürün çeşitlerini 5 yıla kadar sunduğu garanti imkanıyla Koçtaş’ta bulabilirsiniz. Ev geliştirme hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınıza en uygun el aletlerinden beğendiğinizi seçebilir, Koçtaş güvencesi ve online alışveriş rahatlığı ile ürünlerinizi sepete ekleyebilirsiniz. 

Daha fazla göster