750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
4 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Fujiplus

Fujiplus

Temelleri yaklaşık 80 yıl önce atılan Kurluk Mühendislik tarafından 1988 yılında piyasaya sürülen Fujiplus klima sistemleri Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan geniş bir hizmet ağına sahip. Ev, ofis ve sanayi tesislerine uygulanabilecek iklimlendirme cihazlarına imza atan marka, kullanıcıların her türlü ihtiyacını karşılayabilecek donanımda klima ve havalandırma sistemleri üretiyor. İdeal teknik özelliklere sahip Fujiplus ürünleri ile alanların sıcaklık seviyesi istenilen düzeye sabitlenebiliyor. Hızla gelişen dünyanın taleplerini karşılayabilmek adına Ar-Ge yatırımlarına da büyük önem veren Fujiplus ürün portföyünü sürekli olarak güncelleyen, yenilikçi bir marka. 

  

Fujiplus Klima Sistemleri İle Ortamların Sıcaklığını Kendiniz Belirleyin

Kullanıcısına farklı soğutma ve ısıtma seçenekleri sunan Fujiplus iklimlendirme sistemleri enerji tasarrufu ilkesi baz alınarak tasarlanıyor. Markanın DC Inverter tipi klimaları minimum enerjiyle maksimum verim elde edebilen sistemlerden oluşuyor. Değişen ortam koşullarına göre motor hızını ve hava akışını ayarlayan klimalar serinliği odanın her köşesine ulaştırabiliyor. Fujiplus klima seçiminde etkin rol oynayan alan boyutu ve ısı değişimi gibi parametreler doğrultusunda elde edilen en ideal BTU değerini de ürünlerine taşıyor. Duvar ve silindir salon tipi modelleri sayesinde evlerin her köşesinde rahatlıkla kullanılabilecek klimalar yaz serinliğini ortamlara taşımaya hazır. 

Modern ve Akıllı Tasarımlar: Fujiplus Klima

Ürün geliştirme ve üretim aşamasında sürdürülebilir sistemler kullanmaya özen gösteren Fujiplus, insan ve çevre odaklı misyonuyla da dikkat çekiyor. Marka kullanıcısına varlığını belli etmeyen sessiz ve modern görünüşlü klima modelleri sunuyor. Alanları serin hava dalgasıyla buluşturan klimalar ev ve ofislerin dekorasyon çizgisini de bozmuyor. Klimaların akıllı sistemleri ürünlerin uyku sürecinde bile konforla kullanılmasını sağlarken, uzaktan ayarlanabilen zamanlayıcılar kontrolü de kolaylaştırıyor. Fujiplus klimalar havadaki toz ve kokuyu uzaklaştıran filtre sistemlerinin yanı sıra kendine kendini temizleme özelliğine de sahip. Hassas sensörleri sayesinde havadaki nemi ölçerek gideren iklimlendirme sistemleri, düşük sıcaklık değişimlerini de algılayabiliyor. 

Siz de dilerseniz yaşam ve çalışma alanlarının daha konforlu ve sağlıklı olmasını sağlayan Fujiplus iklimlendirme sistemlerine Koçtaş’tan ulaşabilir, beğendiğiniz ürünleri online alışveriş sistemini kullanarak evinizden ayrılmadan kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

Daha fazla göster