750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
6 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Inofix

Inofix

Bir çok ihtiyaca pratik ve yenilikçi çözümler sunan Inofix markası, 1972 yılından bugüne kendi tasarımlarının satışını yapmaktadır. Günlük hayatta sıklıkla kullandığımız; askı aparatları ve kapı stoperleri gibi ürünleri, farklı tasarım özellikleri ile kullanım kolaylığını birleştirerek sunmayı amaçlamaktadır. Özellikle, montaj ekipmanı imkanının bulunmadığı zamanlarda aranan vakumlu ya da yapışkanlı duvar askıları ile ön plana çıkmaktadır.

İz Bırakmayan Duvar Askıları Listenin Başında 

Ev dekorasyonunda, duvara asılan objeler en az mobilya yerleşimi kadar öneme sahiptir. Aynı zamanda mobilyaların görünüşünü tamamlayarak, zevkli bir dekorasyonun ortaya çıkmasında büyük pay sahibidirler. Odanıza bir tablo ile hava katmak ya da tasarım ürünü bir aynaya duvarınızda yer vermek istediğinizde, gürültüsüz ve temiz bir montaj işlemi her zaman tercih edilir olmuştur. Aynı zamanda her daim elinizin altında matkap, çekiç, çivi gibi ekipmanların da bulunması mümkün olmamaktadır. Bu noktada, Inofix'in ürettiği yapışkanlı duvar askıları ya da tablo askıları kolay montaj işlemi için oldukça yardımcı olan ekipmanlar arasında sayılmaktadır. Mutfak dolaplarınızda yeterli alana sahip olmadığınız ya da farklı dekoratif çözümler aradığınız anda; kahve kupalarını, tavaları ya da yemek kaşıklarını yapışkanlı askı aparatları sayesinde asarak depolamanız, küçük alanlar için seçenek yaratmanızı da sağlar. Özellikle banyo ya da mutfak gibi fayans zeminlerde, asılması gereken eşyalar için askı montajı yapmak oldukça zor olmaktadır. Fayansı delerek çivi ya da vida kullanmak geri dönüşü zor olan zararlara, fayansın kırılmasına sebep olabilmektedir. Fayans yüzeyler için üretilmiş olan vakumlu askılar ile el havlusu gibi pek çok eşyanın asılması sağlanabilmekte ve evinizin dekorasyonuna uygun renk seçenekleri kolaylıkla bulunabilmektedir.

Kapı Stoperi Arayanlar İçin Çözüm Inofix'te

Hızlıca açılıp kapanan, yaralanmalara ve hasara sebep olan kapıları önlemek için sıklıkla kapı stoperleri tercih edilmektedir. PfIortatif olması ve sık sık montaj gerektirmemesi kullanıcılar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Hiçbir vidalama ya da montaj işlemine ihtiyaç duymayan kapı stoperları; metal, ahşap ve şeffaf gibi pek çok renk ve materyal seçeneğine sahiptir. Inofix manyetik kapı stoperı ya da döner kapı stoperı ile odanıza en uygun alternatifi seçerek, dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Kapıların, temas ettiği yüzeylere zarar vermesini engellemenin bir diğer yolu; duvar tamponudur. Kapı stoperlarında olduğu gibi, montaj gerektirmeden duvara yapışan ve özellikle kapı kollarının duvarları aşındırmasını önleyen zahmetsiz yardımcılardan biri Inofix duvar tamponudur. Yeni bir aparat kullanmak istediğinizde tüm Inofix ürünleri kolaylıkla yerinden çıkar ve yüzeylere zarar veren izler bırakmaz. Inofix'in hayatı kolaylaştıran ve eğlenceli tasarımlara sahip ürünleri, Koçtaş'ta uygun fiyatlar ile sizi bekliyor!

Daha fazla göster