750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Woofy

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
21 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Woofy

Evcil hayvanlarınız için kullanışlı ve dekoratif yaşam alanları tasarlayan Woofy, Aliba Dış Ticaret Limited Şirketinin markası olarak üretim hayatına başladı. Markanın çıkış noktası tüm canlıların rahat, güvenli ve ihtiyaçlarını karşılayan bir yuvayı hak ettikleri gerçeğiydi. Alışılmışın dışında tasarıma sahip ürünlerini ev ve ofis içinde dekorasyonun bir parçası olarak kullanıma imkan tanıyan Woofy, doğaya uyumlu malzemelerle, taşıma kolaylığı sağlayan demonte formda kedi ve köpek evi üretimi yapıyor. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da geniş satış ağına sahip Woofy Pet, yerli üretimi destekliyor. Firmanın ürün çeşitleri, kediler ve köpekler için tasarlanmış, tırmalama, tırmanma ve barınma gereksinimlerini karşılayan, ev ve ev içi dinlenme parçalarından oluşuyor. 

Woofy Minik Dostlarınız İçin Kedi Evleri Tasarlıyor

Avrupa standartlarında üretime odaklanan ve müşteri memnuniyetini baz alarak gelişmeyi sürdüren Woofy markası, ev arkadaşlarımız kedi ve köpekleri yaşam alanlarımıza dahil eden tasarımlara imza atıyor. Kedi evi seçenekleri arasında kedilerin oyuncu yapılarını göz önünde bulundurarak üretilen katlı ev, altı uyku bölmeli, üstü minderli ev, çatı formlu ve otel formlu ev türleri ile öne çıkıyor. Tasarımlarda tırmalama için planlanmış özel dokuma halı kullanılıyor ve minder seçenekleri kılıfı değiştirilebilir, yıkanabilir kumaş özellikleriyle üretiliyor. Havalandırma delikleri ve kapılarının pati gibi sevimli desenlerle açılmış olması kullanılacağı ortamın dekorasyonuna neşe katıyor. Woofy markasının büyük ebatlı kedi evi tasarımları ise bir sehpa gibi dekorasyon objelerini sergilemeye fırsat veriyor. 

Farklı Ölçülerde Demonte Köpek Evi Çeşitleri 

Salon gibi yaşam alanlarında dahi görsel olarak zevkle yer bulan köpek evi çeşitleri taşıma ve depolama kolaylığı sağlamak üzere demonte olarak üretiliyor ve kolay kurulum sağlıyor. Dış ahşap yüzeyi su geçirmez ve yanmaz özellikte oluşu köpekler için ayrıca güvenlik ve konfor sağlıyor. Farklı boy ölçülerle tasarlanan Woofy marka köpek evleri sevimli dostlarınız için kişisel alan yaratıyor. Logosunu kaplumbağadan esin alan Woofy'nin, alışılmışın dışında birer dekorasyon objesi gibi tasarladığı dayanıklı kedi ve köpek evleri çeşitlerini Koçtaş'ta bir arada bulabilirsiniz. Üstelik Koçtaş güvencesi ile online işlem yaparak sepete ekleyebilir, evinizden çıkmadan sevimli dostlarınızı ev sahibi yapabilirsiniz.

Daha fazla göster