750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
4 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Adesa

Adesa

Adesa, ev geliştirme ve yapı sektöründe üretim yapan yenilikçi bir markadır. Evleri güzelleştirmek ve ev hayatını kolaylaştırmak üzere profesyonel kadrosu ile İstanbul merkezli olarak faaliyetlerini yürüten Adesa markası, sektörün ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini sürekli genişletmektedir. Ev yaşamını kolaylaştırma, dar mekanlara ferahlık sağlama, mobilyaları koruma, çocuklar için tehlikeli ev ortamlarında güvenlik sağlama odaklı ürünleri sunmaya odaklanmış bir firma olarak çalışmalarını devam ettiren Adesa, özellikle koruma, önleme ve evde oluşabilecek kazaları önleme konusunda uzmanlaşmıştır. 

Evde Konfor ve Güvenlik Sağlayan Ev Gereçleri

Adesa, her evin gündelik yaşamında sıklıkla kullanılan mutfak eşyaları, banyo malzemeleri, cam ve camdan mamul ev eşyaları, dekorasyon ürünleri geliştirmek üzere faaliyet gösteriyor. Markanın ürün yelpazesinde yer alan başlıca ürün grupları arasında çocuk güvenlik ürünleri, bulaşık rafları, çamaşır sepetleri, mobilya zemin koruyucu keçeler, mutfak için dolap ve çekmece kulpları, dolap ve çekmece kilitleri ön plana çıkmaktadır. Köşe koruyucu, pencere emniyet kilidi, klozet kapak kilidi, fırın kapak kilidi, kapı ve pencere stoperı, priz emniyeti çocuklu evlerde güvenlik sağlamak üzere sunulan başlıca ev gereçlerindendir.

Dar Mekanlar İçin İşlevsel Çözümler

Adesa'nın sunduğu ve ev yaşamına konfor katan, her evin olmazsa olmazı fonksiyonel dekorasyon ve ev gereçleri arasında askılar başta gelir. Özellikle kapı arkası askı modelleri, ev içi mekanlarda boş alanları değerlendirmek üzere tercih edilen ürünlerdir. Dar mekanlar için pratik bir ürün olan kapı arkası askılar, aynı zamanda ev dekorasyonunda rolü olan tasarım ürünleridir. Metal askılar pek çok evde işlevselliğinin yanı sıra dekoratif bir aksesuar olarak da değerlendirilir ve ev ortamındaki dağınıklığı ortadan kaldırıp kolayca organize etmeye, mekanda yer kazanıp ferahlık duygusu vermeye yarayan çok faydalı bir çözümdür. Kaliteli ve dayanıklı askıları vazgeçilmez bir ev gereci olarak gören kullanıcılar için tasarlanmış Adesa marka askılar, mekanı etkin değerlendirme konusunda tüketicilerin dostudur. Online alışveriş kolaylığı ile ürünlerini satın almak isteyen kullanıcılar Adesa markalı her türlü güvenlik çözümü ve ev gereçlerini, Koçtaş sanal mağazasından güvenle sipariş edilebilirler.

Daha fazla göster