750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Asrın

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
3 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Asrın

Asrın Plastik, 1972 yılından bu yana plastik sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleriyle Türkiye’nin plastik markaları arasında yer almıştır. Başta yapı grubu ve ev ürünleri olmak üzere, tavukçuluk ekipmanları ve otomotiv yan sanayi ürünleriyle hizmet verir. Yurt çapında adından söz ettiren Asrın Plastik, yeni açılan ihracat departmanı ile de ihracata başlamıştır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Asrın Plastik'te, takım çantaları, organizerler, çekmece ve kutular, ilk yardım çantaları, avadanlıklar, ayakkabı kutuları, tabureler bulunur. Ayrıca mutfak ve banyoda da kullanabileceğiniz pek çok plastik ürünü sizlere sunar. 

Asrın Plastik Ürünleri İle Hayatınızı Kolaylaştırın

Pratik ve kullanışlı Asrın ürünlerinin koleksiyonunda bulunan takım çantaları farklı özellikleri ile dikkat çeker. Kraft serisi, klasik serisi, power serisi, master serisi, eko master, safari serisi, teknisyen serisi, alüminyum serisi, karbon serisi, metal kilit serisi, eko metal, hobby çantalar, takım sepetleri gibi pek çok model bulunur. Aletlerinizi düzenli bir şekilde korumanızı ve saklamanızı sağlayan takım çantası, metal kilitleri ile sizlere uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

 

Markanın Organizerleri Evinizi Düzenlemeye Yardımcı 

Asrın'ın ürün koleksiyonunda bulunan organizerler de sizler için rahat ve kolay bir kullanım sunar. Çok amaçlı kutular, modüler organizerli çekmeceler ve tonton çekmeceler ihtiyacınıza cevap verir. İlk yardım çanta koleksiyonunda acil durumlarda yarar sağlayan araç ilk yardım seti, acil afet seti, ilk yardım çantası, ilk yardım seti gibi ürünler bulunur. Asrın Plastik hem pratik hem kullanışlı mutfak ve banyo ürünlerine de imza atar. Çerezlik, bardak, kulplu limon sıkacağı, kaşıklık, tabaklık, yuvarlak sele, su kovası, badya, oval sele; lazımlık, klozet kapağı gibi pek çok ürün mevcuttur. Ayrıca hafif, kullanışlı ve katlanabilir plastik tabure modelleri de vardır. Bay ve bayan fonksiyonel ayakkabı kutuları sayesinde ayakkabılarınızı korumanızı ve kolayca saklamanızı sağlar. Ayrıca çizme ve botlarınızı da koyabileceğiniz boyutlarda kutu seçeneği de mevcuttur. Tüm Asrın ürünleri 2 yıl garantilidir. Asrın takım çantalarını ve organizerlerini, Koçtaş avantajları ile inceleyebilir; online alışveriş imkanı ile kolayca satın alabilirsiniz.

Daha fazla göster