750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
539 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Atadan

Atadan

Atadan hayatlarımızı kolaylaştıran pratik ve kullanışlı ev gereçleri üreten, yerli bir marka. Çeşitli mutfak gereçleri, küçük ev eşyaları ve dekoratif ürünleri ile hem pratik hem de şık çözümler sunan Atadan ürünlerinde çoğunlukla ahşap ve zaman zaman da plastik kullanıyor. Müşterisinin ihtiyacına yönelik serileriyle beğenileri toplayan markanın ürün yelpazesi oldukça geniş. Mutfak aletlerinden, duvar raflarına, mumluktan, çiçekliğe, ahşap çerçeve, sehpa, sandık ve kutu gibi hobi gereçlerinden askılıklara kadar farklı fonksiyonellikteki ürünleri bir araya getiren Atadan, kullanıcısına evde ihtiyaç duyulabilecek her türlü eşyayı sunuyor. 

Atadan ile Mutfakta Pratik Çözümler

Atadan mutfak gereçleri hem dekoratif bir hava yaratmanızı sağlıyor hem de yemek yaparken ihtiyaç duyacağınız ekipmanları bir araya getiriyor. Çeşitli boy ve derinliklerdeki kaşık ve kepçeler kaliteli ahşaptan üretiliyor. Ahşap kaşıklık ve havluluk modelleri mutfaklardaki dağınıklığı toplamaya yardımcı oluyor. Baharat ve kavanoz rafları tezgah üzerine yerleştirilebildiği gibi duvara da monte edilebiliyor. Renkli baharat şişeleriyle süslenerek dekoratif objelere dönüştürülebilen rafların görüntüsü de oldukça güzel. Atadan mutfak gereçleri arasında kupaları asabileceğiniz uzun formlu duvar rafları, farklı şekillerde üretilen ahşap nihale modelleri, ocak üzerinde kullanılabilen emaye tava ve tepsi çeşitleri ve yer sofrası olarak da kullanılabilen hamur açma tezgahları da var. 

Evleri Renklendiren Dekoratif ve Kullanışlı Ürünler

Atadan evin her köşesinde kullanılabilecek şık objelerle odaların havasını değiştiriyor. Dışı ağaç kütüğünü andıran ahşap mumlukların hem tekli hem de çoklu modelleri var. Hem odaları hem de balkonları süsleyen yeşil bitkilerin yerleştirildiği iki katlı ahşap çiçeklikler ve çok amaçlı raflar güzel ve kullanışlı. Minik ahşap saksılar sehpaları canlandırırken, dekoratif raflar da duvarları hareketlendiriyor. Atadan ahşap boyamayı seven kullanıcılarına her türlü ürün iskeletini de sunuyor. Farklı boyutlardaki objeler, duvara asılan anahtarlıklar, sehpalar, kutular, çerçeveler, tepsiler, yazılar, posta kutuları, vazolar, gazetelikler... Kaliteli ahşaptan üretilen dekoratif objelerin hepsi ahşap boyamayı seven kullanıcılarla buluşmayı bekliyor. Markanın geniş ürün yelpazesinde ne varsa, hepsi Koçtaş'ta! Farklı boyut ve formlardaki Atadan ürünlerini Koçtaş avantajları ile inceleyebilir, dilediğiniz ürünlere online alışveriş imkanlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz. 

Daha fazla göster