750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Avec

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
Fırsatlar
Fırsatlar
4 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Avec

Zevk ve ihtiyaçlarınıza göre dizayn edilmiş son aydınlatma teknolojisi LED sistemiyle öne çıkan Avec masa lambaları, hem ihtiyacınıza "ışık tutar", hem de kalitesiyle çalışma alanınızın çizgisini değiştirir. Göz sağlığını düşünenler için yumuşak fakat etkili bir ışık sistemiyle tasarlanan seri, farklı tasarımlarıyla farklı beğenilere de hitap eder.

Hem Fonksiyonel Hem Dekoratif: Avec Masa Lambaları 

Ofis dosyalarında aradığınız yüzlerce veriye yeten bir ışığınız yoksa, kitap sayfalarında birbirine giren harfleri çözümlemekte zorlanıyor ve aydınlatmanızdan verim almıyorsanız, Avec LED'li masa lambası ihtiyacınızı karşılamaya hazır. Baş kısmı yukarı ve aşağı hareket ettirilebilen ve bulunulan noktaya yön verilebilen ışığıyla gözünüzü yormayan Avec masa lambası modelleri, ihtiyaç duyduğunuz her noktayı yeterli düzeyde aydınlatır; hafif ve kullanışlı ürünler olmasının ayrıcalığını ise siz tüketicilerine yaşatır. Konik şapkalı, şerit LED'li, gök mavisi, çember başlıklı formları da bulunan masa lambaları; gök mavisinden sarıya, beyazdan mor ve kırmızıya kadar geniş renk yelpazesiyle farklı zevklere hitap eder. Avec LED'li masa lambalarının AV-6501 serili ürünü 18,5 santimetrelik yüksekliğiyle okuma zevkini daha minimal alanlarda gerçekleştirmeyi tercih edenlerin seçimi olurken, serinin 20 ve 20,5 santimetrelik ürünleri de ışığın etkisini her açıdan hissetmek isteyenler düşünülerek tasarlanıyor. 

Avec'ten Odanızı Aydınlatan Tasarımlar

Avec masa lambalarının gördüğü rağbetin gizli kahramanı, sahip olduğu LED aydınlatma sistemi. En yeni aydınlatma teknolojilerinden olan ve ışık kaynağı olarak ışık yayan diyotları kullanan LED lambalar, birçok kullanım avantajını bünyesinde barındıran teknik özellikleriyle tüketicilere hitap eder. Düşük enerji sarf eden aydınlatmanın üçüncü nesil teknolojisi LED'ler, uzun ömürlü kullanımı ve düşen enerji maliyetlerini de garanti eder. Teknoloji camiasında LED'ler; değişken, verimli ve esnek aydınlatma işe eşdeğer anlamda kullanılır. Mobilyadan mutfağa, elektrikli ev aletlerinden banyoya, bahçeden iklimlendirmeye kadar 11 farklı kalemde evinizin her köşesini profesyonel dokunuşlarıyla güzelleştiren Koçtaş, ihtiyaç duyduğunuz teknik özelliklerdeki ışığın kaynağını odanıza getirir. Aydınlatma kategorisindeki en genç ve uzun ömürlü üyelerden olan Avec LED'li masa lambaları; en verimli ışık teknolojisi, en kullanışlı gövde tasarımı ve beyazın iç açan ferahlığıyla evinizin ihtiyaç duyduğunuz her köşesinde kullanılmak üzere Koçtaş'ta sizleri bekliyor. 

Daha fazla göster