750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
14 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı

Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı

Evinizin, ofisinizin, kısacası tüm yaşam alanlarınızın  daha ferah, daha özgün ve daha estetik  olmasını istiyorsanız birbirinden özel tasarımlara sahip duvar kağıtları size yardımcı olabilir. Duvar kağıtları yla odalarınızı renklendirirken en çok ihtiyaç duyacağınız malzeme size sorun yaşatmayacak kaliteli bir   duvar kağıdı yapıştırıcısı  olacaktır.  

İşinizi Kolaylaştıracak Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı Nasıl Olmalı?

Seçtiğiniz duvar kağıdıyla duvarlarınızda harikalar yaratmanın yolu kusursuz işçilikten geçer. Dolayısıyla duvarlarınızı duvar kağıdıyla kaplama işleminin en temel uygulaması elbette yapıştırma kısmında sorun yaşamamak için seçeceğiniz  duvar kağıdı yapıştırıcısı  büyük önem taşır. Bunun için belirli adımları takip etmelisiniz. Öncelikle nasıl bir zemin üzerinde çalışacağınızı tahlil edin. Duvar yapısını inceledikten sonra duvar kağıdı malzemesine en uygun duvar kağıdı yapıştırıcısını seçme işlemine geçebilirsiniz.   Duvar kağıdı yapıştırıcısı duvar ve kaplama malzemesiyle ne kadar uyumlu ise, duvar kağıdınızın kullanım süresi de o kadar uzun ömürlü olacaktır.

Püf Noktası: Pürüzsüz Duvar Kağıdı İçin Doğru Yapıştırma Teknikleri 

Duvar kağıdının uygulanacağı zemin iyice temizlenmeli  ve pürüzlü noktalar zımpara yardımı ile düzeltilmelidir. Sonrasında lazer  terazi yardımı ile yapıştırıcı, rulo ya da fırça ile yüzeye tatbik edilmelidir. Kenarlardan ürünün zamanla aşınmaması için fırça yardımı ile daha fazla   duvar kağıdı yapıştırıcısı  tatbik etmeyi unutmayınız. Yapıştırıcı işlemi tamamlandıktan sonra, ürünün kurumamasına özen gösterin. Ürün kurumadan,  duvar kağıdı rulosu nu istediğiniz şekilde yapıştırın. Yapıştırma işlemi bittikten sonra, plastik mala ile ürünün kağıda  iyice yapışması için malayı kapladığınız duvarın üzerinde yavaşça ve dikkatlice gezdirin. Kapladığınız alanın üst kısımlarında bulunan fazlalıkları maket bıçağı yardımı ile düzgünce kesin. Kesme işlemi sonrasında yapıştırılan alan içinde kalan hava boşluklarını plastik mala  ile aşağıya doğru uygulayarak boşaltın. Hava alma işleminden sonra alt kısımda bulunan fazlalığı yine maket bıçak yardımı ile alın ve   duvar kağıdı yapıştırma  işlemini tamamlayın.

Koçtaş’ın sunduğu zengin ürün yelpazesiyle  duvar kağıdı yapıştırıcısı ile ilgili birçok marka ve fiyat  seçeneğine rahatlıkla  ulaşmanız mümkün. En kaliteli duvar kağıdı yapıştırıcılarını bütçe dostu fiyatlarla hemen sepetinize atın.

Daha fazla göster