750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
32 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Bimeks

Bimeks

Bimeks; 1992 yılında ilk çift taraflı bant sistemiyle Türkiye piyasasına adımını attı. Bant ürün grupları ile Avrupa’dan Afrika’ya uzanan geniş bir satış ağıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bimeks’in uzman olduğu bir diğer konu ise baskı makineleridir. 1974 yılında Amerika merkezli dünyaca ünlü baskı makinelerinin Türkiye mümessili marka, bünyesinde çalışan mühendisleriyle hem çözüm odaklı çalışmakta, hem de yedek parça sorununda müşterileri anında çözüm avantajı sunmaktadır. 

Bimeks Ürün Grubu: Ahşap, PVC ve Metal Yüzeylerdeki Tüm Bant Çeşitleri

Endüstriyel bantlar, klişe montaj bantları ve baskı klişeleriyle üretim faaliyetlerini sürdüren ve ilk çift bant taraflı ithalatçısı olarak ülkemizde adını duyuran marka; zamanla üretim faaliyetlerini genişleterek polyester ve polikarbonat ürünleri de listesine ekledi. Markanın perakende ürünleri; sineklikler, koli bantları, blisterli çift taraflı bantlar, çift taraflı köpük bantlar, kaydırmaz bantlar, alüminyum bantlar, yer işaretleme bantları, tamir bantları, çift taraflı ince bantlar, kapı ve pencere bantlarının dâhil olduğu ürün gruplarından oluşuyor. 

Endüstriyel bant grupları içerisinde ise akrilik ve köpük bantlar, ince bantlar, bobin ekleme bantları, halı bantları, koli bantları, yanmaz ve transfer bantları, buzdolabı bantları, maskeleme bantları, cırt bantlar olarak adlandırılan alt ürün başlıkları yer alıyor. Stick to Perfection (Mükemmelliğe sadık kalmak) sloganıyla üretim yapan Bimeks; çift taraflı ekstra köpük montaj bantları, starfor ve montaj yapıştırıcıları, kauçuk kapı pencere bandı, çift taraflı montaj şeffaf bandı, alüminyum ve siyah kaydırmaz bantlarıyla günümüzdeki ısı ve ses yalıtımını başarılı bir şekilde gerçekleştiren ürünleri satışa sunmaktadır. 

 İhtiyacınız Olan Bimeks Bant Çeşitleri Burada!

Ürün grupları içerisinde yer alan Bimeks Kauçuk Kapı Pencere Bandı 5mm Siyah ve Bimeks Kauçuk Kapı Pencere Bandı 7mm Siyah ürünleri hem yüksek yapışma gücü sayesinde hem de ahşap, pvc ve metal yüzeylere uygulama kolaylığıyla markanın öne çıkan hırdavat ürünlerindendir. Markanın ürünlerini gerek online olarak gerekse mağazaya ulaşım sağlayarak Koçtaş’tan temin edebilirsiniz. Türkiye’nin yapı malzeme satışı yapan firmalarının başında gelen Koçtaş, hızlı kargolama sistemi ve ödeme kolaylığıyla markanın satışı sağlanan ürünlerinin internet üzerinden kolayca sepetinize eklemenize olanak tanıyor.

Daha fazla göster