750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
4 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Borsan

Borsan

1984 yılında kurulan Borsan Kablo, bugün Türkiye'nin en büyük kablo üreticileri arasında kendisine yer buluyor. Geçmişten günümüze yaptığı atılımlar ve projeler sonucunda Borsan, bugün Türkiye'nin en çok ihracat yapan şirketleri arasında bulunuyor. Borsan fabrikalarında; bakır iletkenli enerji kabloları, zayıf akım kabloları, alüminyum yer altı enerji kabloları, izolasyonlu ve izolasyonsuz havai hat kabloları üretimi yapılmaktadır. Kablo üretiminin yanı sıra aydınlatma ürünlerinin üretimini de sağlayan şirket iç pazarda büyümeyi hedefliyor.

Borsan Kablo Alanında Tüm İhtiyaçlarınıza Yanıt Veriyor

Şirket birçok sektörün kullanımı için çeşitli kablolar üretmektedir. Bu kablolardan en çok kullanılanları TV kabloları, telefon kabloları ve yangın alarm kablolarıdır. Borsan, LNB ile uydu alıcısı arasında veri transferini sağlayan TV kabloları üretmektedir. Borsan TV Kablosu ürünleri saf bakır iletkenden imal ediliyor. Bu kablolar nem ve suya karşı dayanıklı olmalarının yanı sıra güneş ışınların yaratacağı bozulmalara karşı da dirençlidir. Borsan üretiminde yer alan bir diğer kablo türü ise VBV kablo olarak da bilinen telefon kabloları. Bu kablolar bina içlerinde yer alan tesisatlarda, telekomünikasyon santralleri ve abonelerinde kullanılmaktadır. Sağlam ve dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü olan bu kablolar nem ve rutubete karşı ekstra dirençlidir. Kalaylı bakır iletkenden imal edilen bu ürün 250 Volt maksimum gerilim hacmine sahiptir. Ürünün kalınlığı 4.40 mm olup dar alanlarda tercih edilmektedir. Firmanın portföyünde yer alan bir diğer ürün ise yangın alarm kablolarıdır. Yangın anında alarmların çalışabilmesi için kullanılan bu kablolar standardın üzerinde basınç ve ısı direnci göstermektedir. Bu kablolar sayesinde yangına müdahale ve alan tahliyesi daha hızlı yapılabilir.

Aydınlatma Ürünlerinde LED Projektörler, Aplikler Öne Çıkıyor

Şirketin Samsun'da yer alan Ar-Ge merkezinde birçok laboratuvar gibi aydınlatma laboratuvarı da bulunmaktadır ve şirket led projektörler, sensörlü led armatürler ve aplik lambalar gibi evlerinizi ve geniş alanlarınızı aydınlatabilecek ürünler geliştirmektedir. Ürettiği led projektörler, su geçirmez bir yapıya sahip oldukları için dış mekan kullanımları için uygundur. Markanın ürünlerini enerji kullanımı açısından oldukça ekonomiktir. Üretimi yaptığı sensörlü armatürler ise kullanıcıya 50 bin saat kullanım garantisi vermektedir. Günlük hayatın içinde sürekli kullanılan ve ihtiyaç duyulan Borsan kablolarına Koçtaş online mağazalarından kolaylıkla ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Daha fazla göster