200 TL Üzeri Kargo Bedava

Brillant

Brillant

15 bin m² fabrika alanı ve geniş satış ağı ile Brillant Türkiye’nin en güvenilir perde ve halı üreticilerinden biridir. Kaliteli üretim ve satış sonrası destek hizmetleri ile müşteri memnuniyeti odağından asla şaşmayan Brillant, ürünlerinde her zaman kullanıcı sağlığını ön planda tutar. Üretim hattında kullandığı gelişmiş son teknoloji ve profesyonel kalite kontrol sistemleri sayesinde; üretimleri olan çeşit çeşit perdeler Brillant farkıyla güven duyularak tercih edilir. Doğaya saygı misyonunu da üstlenen firma bu bağlamda her ürünün ve üretim aşamasının doğaya zararsız olarak ve doğal hayatı koruyacak nitelikle kullanılması ve işlemesi için titiz bir şekilde çalışır. 


Brillant Perde Çeşitleri Geniş Bir Yelpaze Sunuyor

Brillant, sunduğu hazır perde çeşitleri ile perde seçimini kullanıcı için bir seviye daha kolaylaştırır. Perde modellerindeki ve perde ölçülerindeki çeşitlilik hem ürünü zevkle seçme hem de uygun olan alana göre seçebilme konusunda müşteriye avantaj sağlar. Brillant stor perde ürünleri pek çok renk ve ölçü seçeneği ile kullanıma hazır satılır. Renk ve etek detayları ile her zevke ve her ev konseptine ayrı olarak uyum sağlar. Dilimli, düz ya da boncuklu etek uçları ile Brillant marka stor perde ürünleri dinamik ve rahat kullanımı ile tüketicinin karşısına çıkar. Brillant tül perde çeşitleri orta pile ve sık pile seçenekleri ile kullanıma hazır olarak paketlenir. Tül perde ölçülerinin çeşitliliği doğru boy ve en ölçümü yapıldıktan sonra kusursuz ve işlevsel bir şekilde kullanıcının ihtiyacını karşılar. Uzun ya da kısa camlara uygundur. İster tek kanat ister çift kanat olarak kombinlenebilir. Brillant markasının desen ve renk seçenekleri sayesinde her eşya ve zevke göre seçim şansı bulabilirsiniz. 

Aradığınız Brillant Ürünleri Koçtaş'ta

Brillant markasının zemin tekstili kapsamında çeşitli halı ve banyo zemin paspas ürünleri de mevcuttur. Her odanın boyut ve ihtiyacına uygun seçenekleri içeren Brillant halı koleksiyonunda; kaymaz taban, yıkanabilir, su geçirmez, anti-alerjenik, leke tutmaz gibi pek çok önemli özellikler bulunur. Farklı renk skalası ve ölçü çeşitleri ile kolayca seçebileceğiniz Brillant markalı ürünlere Koçtaş'tan ulaşabilir, online alışveriş rahatlığı ile siparişinizi gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla göster
26 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: