750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
64 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Decowall

Decowall

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek son teknoloji ve hızlı kaplama makinesi ile taban kâğıdı PVC kaplaması yapan Decowall, insan sağlığı açısından güven veren ve çevre dostu olan duvar kâğıtları üretiyor. Birbirinden göz alıcı duvar kâğıtları ile mekânlara estetik katan Decowall çeşitli koleksiyonlar ile geniş bir ürün yelpazesine sahip. Kaliteden ödün vermeden üretilen duvar kâğıtları, uzun kullanım ömrü vadediyor. Koku, nem ve rutubet tutmayan suya dayanıklı malzemeden üretilen duvar kâğıtları aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı sağlamasıyla ön plana çıkıyor. Koleksiyonları başlı başına bir sanat eseri olan Decowall'un duvar kağıdı modelleri, sanat eseri karşısında duyulan hazzı kullanıcılarına yaşatıyor.

Decowall İle Duvar Kâğıtlarının Renkli Dünyasını Keşfedin

Duvar boyasının tekdüzeliğine karşın; farklı şekil ve renkleri bir araya getirerek yaratıcı duvar kâğıdı koleksiyonları meydana getiren Decowall, bunun yanı sıra klasik duvar kâğıtlarından oluşan koleksiyonlarıyla da zamana meydan okuyor. Rustik tarz sevenler için doğadan ilham alınarak hazırlanan 3D doğal duvar kâğıdı koleksiyonu Deco Stone ile taş, tuğla, ahşap gibi doğal malzemelerin büyüleyici havasını evinize getirebilir toprak ve ahşap tonu renklerin hükmünü evinizde, iş yerinizde sürebilirsiniz. Geçmişin eğlenceli ve renkli dünyasını günümüze getiren Retro koleksiyonu ile sıkıcı mekânlara can verebilir sıcak renkler ile odanıza ruh katabilirsiniz. Modern mobilyalar eşliğinde kullanacağınız Retro duvar kâğıtları ile geçmiş ile bugünün estetiğini harmanlayabilirsiniz. 

Duvarlarınızda Yerini Almaya Hazır

Decowall’un sade renklerin birleşiminden oluşan Armani koleksiyonu ile asil mekânlar oluşturabilir, oryantal el sanatlarının eşsiz modellerini modern mekânlar ile buluşturan Harmony koleksiyonu aracılığıyla da klasik sanatı duvarınızda yaşatabilirsiniz. Ayrıca açık zeminli klasik modeller ile mekânları aydınlatan, yenilikçi modern modellerle de uygulandığı mekâna dinamik bir görünüm kazandıran Royal Port koleksiyonuyla açık renklerin evinize, ofisinize veya istediğiniz başka herhangi bir mekâna kattığı ferahlığın tadını çıkarabilirsiniz. Duvar kâğıtlarının renkli dünyasına girmenizi sağlayan Decowall ürünlerini Koçtaş’ta bulabilir, ürüne özel fırsatları değerlendirerek satın alabilirsiniz. Uygun fiyat ve güvenli alışveriş imkanı ile Koçtaş online avantajlarını evinizden çıkmadan kullanabilir, seçtiğiniz ürünlere rahatlıkla ulaşabilir duvar kağıdının keyfini dilediğinizce sürebilirsiniz.

Daha fazla göster