750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Domestos

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
Fırsatlar
Fırsatlar
4 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Domestos

Domestos, 1930 yılında İngiliz sabun şirketi ve Hollandalı margarin şirketinin birleşmesiyle kurulan, Türkiye'de ilk yatırımını 1952 yılında gerçekleştiren ve uluslararası anlamda büyük başarılara imza atan Unilever'ın bünyesindeki iddialı markalardan biridir. Ülkemizde, 1999 yılında evlere maksimum hijyen götürme sloganıyla başladığı yolculuğunu bugün de emin ve kararlı adımlarla sürdüren markanın ürün grubundaki yoğun kıvamlı çamaşır suları, klorsuz çamaşır suları, tuvalet blokları, çok amaçlı temizleyiciler ve çok amaçlı sprey temizleyiciler tuvalet, banyo ve mutfaklarda derinlemesine temizlik sağlıyor. Kullanıcılarını zahmete sokmadan, onlara temiz ve hijyenik yaşam alanları vadediyor.

Domestos Tüm Yüzeylerde Etkin Temizlik Sağlıyor

Domestos'un biyosit ruhsatlı yoğun kıvamlı çamaşır suyu içinde bulunan oksitleyici ajan olarak adlandırılan kimyasallar, yüzeylerdeki kir ve mikroplarla temas ettiği anda oksitlenmeye yol açarak mikropları öldürüyor. Tuvaletlerde, banyo fayanslarında, mutfaklarda ve evin her köşesinde kullanım imkanı sunarken, en kirli yüzeyleri bile mikroplardan arındırıyor ve içinde bulunan kalıcı parfümü ile evlerin mis gibi kokmasını sağlıyor. Yoğun kıvamlı çamaşır suyu tuvalet, banyo, küvet ve mutfaklarda doğrudan, yerler ve geniş yüzeylerde ise sulandırılarak kullanılıyor. Tuvalet temizliğinde, sifon çekildikten sonra bile yüzeye tutunma etkisiyle uzun süreli koruma sağlıyor.

Domestos Temizlik Ürünleri İle İçiniz Hep Rahat

Domestos'un ürün grubunda yer alan tuvalet blokları, temizleyici köpük, kireci önleme etkisi, parlak beyazlık, hijyen ve kalıcı koku olmak üzere 5'li etki gücüne sahip. Tuvalet blokları, sağladığı zengin köpükle tuvaletlerde oluşan kireci önlüyor ve var olan kireci kolayca temizliyor. Sifonu her çektiğinizde banyonuza ferah ve kalıcı bir koku yayan tuvalet blokları tuvaletleri parlatırken, kirleri söküp atıyor ve mikropları etkili bir şekilde öldürüyor. Suyun akış yönünde, tuvaletin kenarına kolayca asılarak kullanılan tuvalet blokları klozetin en ulaşılmaz olan iç yüzeylerini ve kenarlarını bile güç ve zahmet gerektirmeden temizlemesiyle tuvalet temizliğinde büyük kolaylık sağlıyor. Banyo, tuvalet ve mutfaklarda maksimum temizliğe ulaşmak için, Domestos güçlü ve etkili temizlik ürünlerini Koçtaş güvencesiyle ve zahmetsizce sepetinize ekleyebilir, yaşam alanınızı yorulmadan temizlikle buluşturmanın keyfini hemen yaşamaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla göster