750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
25 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Eclectia

Eclectia

Isı, su, ses yalıtımı ve zemin kaplama (epoksi) gibi ürünlerin üretimini yapan Eclectia, 2008 yılında kurulmuştur. Isı ve su yalıtımı sektöründe yeni teknolojiler kalıcı çözümleri Türkiye pazarına sunmayı hedeflemiştir. Marka tescil ve kalite belgelerine sahiptir. Eclectia yeni nesil üretim teknolojileri kullanılarak yüzde yüz otomasyon sistemleri ile üretim gerçekleştirir. Su yalıtım, ısı yalıtım, ses yalıtım ürünleri ile zemin kaplamaları, astarlar, yapıştırıcılar, endüstriyel ürünler, silikon ve mastik gibi pek çok ürün çeşitliliğine sahiptir. Ayrıca ısı, ses, çatı, su izalosyon uygulamaları da bulunur. Beton yüzeylerin korunması için yapılan epoksi zemin uygulaması da mevcuttur. 

Hayatınızı Kolaylaştıracak Eclectia Ürünleri ve Özellikleri

Geniş ürün yelpazesine sahip Eclectia, inşaat ve izolasyon gibi durumlarda yardımınıza koşar. Her türlü malzemenin yüzeyinde kullanılabilen çok amaçlı tamir ve dolgu macunu, yapıştırıcıları, küf önleyici gibi ürünleri ile sizlere oldukça kolaylık sağlar. Derz aralıklarında, birleşim yerlerinde dolgu olarak ve düzleştirici sıva olarak kullanılan dolgu macunu bu konuda imdadınıza yetişir. Hazır bir şekilde sizlere sunulan yapıştırıcı ürünlerini ise pek çok malzemeyi yapıştırmak için kullanabilirsiniz. Elyaf katkılı yapıştırıcı ürünler sayesinde taş, ahşap, metal gibi malzemeleri kolayca yapıştırılabilirsiniz. Dilerseniz montaj amaçlı da kullanabilirsiniz. Küf ve nem önleyici ürünleri de bulunan Eclectia; banyo, hamam, buhar odası gibi nemli alanlarda kullanılır. Duvar ve tavanlara uygulanarak küf oluşumu engelleyerek sizlere sağlıklı alanlar oluşturur.

Eclectia'nın Geniş Ürün Portföyü Koçtaş'ta

Eclectia'nın su kesici ürünü, güneş ışınlarına dayanıklı ve % 100 su yalıtımını sağlayan bir üründür. Tek bileşenli ve elastiktir. Ürün sürüldüğü yüzeyin şeklini alır. Yapışma gücü oldukça yüksektir. Nefes alır. Tuvalet, banyo, balkon, saçak, çatı dipleri gibi su yalıtımına ihtiyaç duyduğunuz her yerde uygulayabilirsiniz. İç mekanlarda güvenle kullanabileceğiniz beton astarı akrilik polimer esaslı ve tek bileşenlidir. Aşınmış, yıpranmış ya da çatlamış membranların perepet köşeleri, baca dipleri ve duvar ile birleşen yerlerinde kullanılabilen ürünlere de sahiptir. Böylece kir tutmayan ve dekoratif bir kaplamaya sahip olursunuz. Eclectia’nın sizin için tasarlayıp ürettiği, hayatınızı kolaylaştıracak birçok ürününe Koçtaş güvencesiyle kolayca ulaşabilirsiniz. 

Daha fazla göster