750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
11 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Edoni

Edoni

Hırdavat el aletleri ilgililerinin vazgeçilmez tercihlerinden birisi olan Edoni tornavida, kullanıcılarına hemen her türlü işte kullanabilecekleri en kaliteli tornavida çeşitlerini sunar. Müşterilerinin ilgi ve ihtiyaçlarına yönelik ürünler tasarlamayı geliştiren politikalarıyla Edoni, düz tornavida, yıldız tornavida, saplı keser gibi hırdavat alanının en temel unsurlarının satışını gerçekleştirir. Ürünlerinde kullanılabilirliği kolaylaştırmak adına basit tasarımlara yer verirken aynı zamanda her anlamda ulaşılabilirliği sağlamayı göze alan bir marka olarak Edoni, hırdavat işinde temel birçok alana imza atar.


Hırdavat İşinde Kaliteli Çözüm: Edoni

Edoni'nin ürünleri arasında düz, yıldız tornavida ve saplı keser gibi aletler yer almaktadır. Sıklıkla tornavida alanında tercih edilen bir marka olan Edoni düz ve yıldız tornavidalarıyla birçok kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. Farklı milimetre ve çaplara sahip olan tornavidalarıyla kullanılacak işin niteliğine göre değişebilecek geniş yelpazede kaliteli tornavidaları kullanıcılarıyla buluşturan bir marka olan Edoni kullanıcısının işini birçok alanda kolaylaştırmaktadır. Hırdavat işinin temel yapı taşı olan tornavida seçiminde de kalite ve milimetre unsuru önem arz eder. Bu anlamda ürün kalitesi ve ürün yelpazesinin genişliğiyle Edoni, düz ve yıldız tornavida çeşitlerini kullanıcısıyla buluşturur.

Hem Hobi Hem Profesyonel Kullanım İçin Edoni

Edoni gerek günlük kullanımda hırdavat işleriyle hobi olarak ilgilenen kullanıcıları için gerek de bunu bir iş olarak icra eden profesyoneller için kaliteli ürünler sunmaya gayret göstermektedir. Düz tornavidalarında krom-vanadyum plastik kullanılarak tutma ve kavrama unsurunu kolaylaştırmak planlanmış, ürünün dayanıklılığını artırabilmek hedeflenmiştir. Her türlü tadilat işinde kullanılabilecek olan yıldız tornavidalar bakımından da bu unsur göz önüne alınmıştır. Yine marangoz işlerinde kullanılabilecek olan saplı keserler de çeşitli unsurlar gözetilerek üretilmiştir. Çivi çakmayı ve sökmeyi; aynı zamanda tahtaları şekillendirmek için çentme işlevini sağlayabilen saplı keserler ahşap saplardan meydana getirilerek şık bir görünüm yaratılmış ve aynı zamanda hafif bir tasarım tercih edilerek kullanıcısına ağır işlerde kolaylık sağlanmıştır. Sizler de en kaliteli Edoni ürünlerini Koçtaş'ta bulabilir, her türlü hırdavat ve marangozluk işlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz kaliteli aletleri online sipariş özelliği ile kolayca temin edebilirsiniz. 

Daha fazla göster