200 TL Üzeri Kargo Bedava

Diafon

Filtreler
Özellikler
-

Güvenliği Pekiştiren Diafon Çeşitleri

Diafon çeşitleri genel olarak kapı çalındığı zaman devreye giren ve kapıyı çalan kişinin kim olduğunu tespit etmenize yardımcı olan ürünlerden oluşur. Çok fonksiyonlu bir iletişim cihazı olan diafon çeşitleri, iş yerlerinden evlere kadar birçok farklı alanda kendine yer bulunur. Kapıyı çalan kişiler ile sesli ya da görüntülü bir biçimde iletişim kurmanızı mümkün hale getiren diafon çeşitleri, bu sayede beklenmedik misafirlerin apartmanlara ya da evlerinize girme olasılığını ortadan kaldırır. Diafon çeşitleri genellikle apartmanlarda gelişmiş bir bina güvenliği elde edilmesi amacıyla kullanılır. Bununla beraber müstakil bir eviniz varsa özellikle ürünler arasından seçim yapmanız önerilir.

Müstakil evlerde ev sakinleri tek başlarına olacağı için kapıyı çalan kişilerin kim olduklarını da bilmeleri gerekir. Bununla beraber ürünler apartmanlarda kullanıldığında da apartman sakinlerinin kendilerini daha güvende hissetmelerini mümkün hale getirir. Diafon çeşitleri sayesinde apartmana girme teşebbüsünde bulunan kişilerle satın aldığınız cihazın türüne bağlı olarak görüntülü ya da sesli bir şekilde iletişim kurabilir, kimin zili çaldığını daha kapıyı açmadan öğrenebilirsiniz. 

İletişim sistemleri söz konusu olduğunda oldukça önemli bir yere sahip olan diafon çeşitleri, aynı zamanda güvenliğin tesis edilmesi konusunda da işlevsel hale gelir. Kapıdaki kişilerin kim olduğunu pratik bir şekilde tespit etmenizi mümkün hale getirdiği için günlük hayatınıza fonksiyonellik kazandırır. Bununla beraber ürünler dışarısı ile iletişimi sağladığı gibi ev içinde ya da apartmandaki daireler arasında da iletişim kurulmasını mümkün hale getirir. Örneğin, apartman görevlisi ile iletişime geçmek istiyorsanız ürünlerin üzerinde bulunan ilgili tuşlara basarak bu işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Birkaç katlı bir müstakil evde oturuyorsanız katlar arasında da iletişimi ürünler sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle çok katlı iş yerlerinde iletişimin pratik hale gelmesi amacıyla da kullanılan diafon modelleri, çok yönlü bir yapıya sahip olduğu için birçok yerde değerlendirilir. Görüntülü ya da sesli diafon fiyatları arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, aradığınız kullanım şekline pratik bir şekilde erişebilirsiniz.

Diafon kullanımı oldukça pratik olduğu için de herkesin rahatlıkla kullanabileceği ürünlerden oluşur. Seçenekleri incelediğinizde birçok farklı tasarıma ve kullanım şekline sahip olan ürünler olduğunu görebilirsiniz. Böylece ürünler arasından istediğiniz nitelikleri sunan ekipmanlara erişebilir, iletişim sistemlerinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Farklı tasarım detaylarına sahip olması sayesinde kapı girişlerine farklı bir görünüm kazandırmak isteyen kişiler için de işlevsel hale gelen diafon çeşitleri, evlerinizin girişine teknolojik bir hava katmanıza yardımcı olur. Seçenekleri incelediğinizde renk, tasarım ve model gibi çeşitli özellikler bakımından kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılan modeller olduğunu görebilirsiniz. Böylece ürünler arasından istediğiniz görünümü sunan cihazlara erişebilir, evlerinize ya da apartmanlarınıza farklı detaylar kazandırabilirsiniz. Ayrıca ürünleri incelediğinizde modellerin kablolu ve kablosuz şeklinde de kendi içinde çeşitli kategorilere ayrıldığını görebilirsiniz. Böylece nasıl bir sistem kurmak istediğinizi göz önünde bulundurarak alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz. 

Kablolu sistemler genel olarak iletişim ağının kurulabilmesi için fiziksel bağlantılara ihtiyaç duyan ürünlerden oluşur. Genellikle kablosuz olan sistemler ile karşılaştırıldığında daha güvenilir bir iletişim ağı kurulmasını mümkün hale getirir. Kablosuz olan sistemler ise çalışmak ve üniteler arasında iletişim kurabilmek için radyo frekanslarından ya da Wi-Fi bağlantılarından yardım alır. Kablolu olanlar ile kıyaslandığında çok daha rahat bir şekilde kurulabilen diafon modelleri, kolaylıkla başka yerlere taşınabilmesiyle de dikkatleri üzerinde toplar. Sesli ya da görüntülü diafon fiyatları içerisinden istediğiniz kullanım şeklini sunan ürünlere ulaşabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katmaya başlayabilirsiniz. Uygun diafon fiyatları sayesinde ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde giderebilirsiniz.

Diafon Modellerinin Sunduğu Avantajlar

Diafon modelleri fonksiyonel yapısı ve sahip olduğu özellikler sayesinde kullanan kişilere birçok farklı avantaj sunar. Günlük hayatın hemen hemen her noktasında kullanılabilecek şekilde dizayn edilen diafon çeşitleri, iletişim sistemleri özelinde önemli bir yere sahiptir. Ürünlerin fonksiyonelliği ve sunduğu avantajlar hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki listeyi inceleyebilir, ürünlerin günlük hayatınıza nasıl işlevsellik katabileceğine dair fikir edinebilirsiniz;

 • Ürünler ilk olarak apartmanlarda, şirketlerde ya da müstakil evlerde güvenliğin daha rahat bir şekilde tesis edilmesini mümkün hale getirir. Kapı diafon çeşitleri apartmanların güvenliğini birçok farklı şekilde artırır. Örneğin, sistem görüntülü ya da sesli olsun olmasın ilk olarak apartmana girmek isteyen bir kişi dairelerden birinin numarasını çevirmek zorunda kalır. Bu durum, hırsızlar için can sıkıcı olabilir. Bu arama sistemi sayesinde içeri girmek isteyen kişilerin kimliği ya da kim oldukları kolay bir şekilde tespit edilebilir. Apartmanda oturan kişiler binaya kimlerin girmek istediğine karar verme yetkisine sahip olduğu için güvenliklerini sağlayabilir. Bununla beraber bazı diafon çeşitlerinde istenmeyen bir kişi içeri girmeye çalışırsa görüntülü bir şekilde günlükler tutulur. Kişinin kim olduğu görüntülü bir şekilde kayıt altına alınarak sonrasında bir durum yaşandığında tespit edilmesi kolaylaşabilir. Özellikle kalabalık grupların yaşadığı bir ortamda işlevsel hale gelen diafon çeşitleri, güvenlik önlemleri almak isteyen apartmanlar için idealdir. 6 ya da 10 dairelik diafon fiyatları incelenerek istediğiniz sistemi kurabileceğiniz ürünlere kısa sürede ulaşabilir, gereksinimlerinizi anında giderebilirsiniz.
 • Müstakil bir evde oturuyorsanız genellikle görüntülü bir yapıya sahip olan ürünler arasından seçim yapmanız önerilir. Müstakil evlerde bir durum yaşandığı zaman tek başınıza kalacağınız için olay tespitini kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacak görüntülü sistemlerden birine sahip olmanız önerilir. Görüntülü sistemli diafon çeşitleri, biri zili çaldığında aktif hale gelerek kapıyı çalan kişiyi kaydeder. Böylece içeri girmek isteyen kişinin kim olduğunu ekran üzerinden takip edebilir, şüpheli bir durumda daha hızlı bir biçimde aksiyon alabilirsiniz. Müstakil evlerde güvenliğin önemli bir parçası olan diafon çeşitleri, müstakil eviniz sitede olsa bile edinmeniz gereken önemli ekipmanlar arasında bulunur.
 • Diafon çeşitleri aynı zamanda bina erişimlerini daha rahat bir şekilde yönetmenizi mümkün hale getirir. Bazı modellerde gelen çağrılar konut sahiplerinin telefonlarına gidebilecek bir sistem sunar. Örneğin, siz evde olmadığınızda ve çocuğunuz evde tek başınaysa dairenize kimin girmeye çalıştığını kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. Bu görüntüleme sistemi, çalışan anne babalarının çocuklarının takibini daha rahat bir şekilde yapmasını mümkün hale getirir. Ayrıca apartmana ya da müstakil eve girmeye çalışan kişilerin kimliğinin tespit edilmesini mümkün hale getiren diafon çeşitleri, kendinizi daha rahat hissedebileceğiniz bir ortamda olmanızı mümkün kılar.
 • Apartman ya da müstakil evlerin yanı sıra ürünler işletmeler için de birçok fayda sunar. Hangi müşterinin geldiğini daha içeri girmeden tespit etmenize imkan tanıyarak kısa süreli bir ön hazırlık yapmanızı mümkün hale getirir. Müşteriler gelmeden önce eksik kalan bir işiniz varsa o zaman aralığı içinde onu tamamlayabilir ya da bir toplantı odası ayarlamanız gerekiyorsa hızlı bir şekilde o işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Müşterileri bekletme salonunda daha az bekleterek daha başarılı bir hizmet sunabilirsiniz. Şirketlerde hizmet kalitesinin de artırılmasında etkili bir yere sahip olan diafon çeşitleri, bu yönüyle birçok işletme tarafından tercih edilir.
 • Dairenizi kiraya vermek istiyorsanız da diafon çeşitleri daha çekici bir konutunuz olmasını mümkün hale getirir. Her ne kadar dairenin içi ve ölçüleri de önemli bir kriter olsa da güvenlik önlemleri söz konusu olduğunda etkili bir yere sahip olan ürünler de kiracılar için önemlidir. Dairenizi istediğiniz gibi kiralamak ve kiracıların kendilerini daha güvenli hissedebilecekleri bir ortam oluşturmak istiyorsanız ürünlerin fonksiyonelliğinden yararlanabilirsiniz. Bazı modeller yerinizden kalkmanıza gerek olmadan dış kapıyı açmanızı mümkün hale getirecek şekilde özel olarak tasarlanır. Böylece günlük hayatınıza konfor katabilir, istediğiniz işlemleri zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ürünlerin çoğu mevcut güvenlik ekipmanları ile kolay bir biçimde entegre edilebilecek bir yapıya sahiptir. Önceden sahip olduğunuz bir alarm sistemi varsa genellikle ürünler ile entegrasyonları kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yeni bir sistem satın almaktansa ürünleri mevcut sisteminize dahil ederek bütçeden de tasarruf edebilirsiniz. Bununla beraber satın aldığınız ürünün mevcut sisteminiz ile uyumlu olup olmadığını incelemeniz gerekir.
 • Suçu caydırmak söz konusu olduğunda da işlevsel hale gelen ürünler, apartman ya da iş yerlerine izinsiz girmeye çalışacak kişiler için önlem almanızı sağlar. Görüntülü bir yapıya sahip olan ürünler, içeri girmeye çalışacak kişilerin görüntülerinin kaydedileceğini düşünmesini sağlar. Böylece hırsızlık olasılığını azaltmanıza yardımcı olur.
 • Diafon çeşitleri bir apartmanda ya da işyerinde duyuru yapılması gerektiği durumlarda da kullanışlı hale gelir. Sadece bir tuşa basarak bütün bağlı sistemler arasında iletişimi sağlayabilir, önemli bilgileri yeni bir toplantı düzenlemenize gerek kalmadan verebilirsiniz. Örneğin, şirkette önemli bir duyuru yapmanız gerektiği zamanlarda ürünlerin ses alma ve verme teknolojilerinden faydalanarak çalışanlarınıza duyurular yapabilirsiniz. Böylece çalışanların yerlerinden kalkmadan ve çalışma düzenlerini bozmadan önemli bilgilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bununla beraber birkaç katlı müstakil evlerde oturuyorsanız ya da dubleks bir apartman dairesindeyseniz ürünler sayesinde katlar arasında rahat bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Aile üyeleriniz evin farklı noktalarına dağıldıysa onlara yemeğin hazır olduğunu ya da başka bir bilgiyi ürünler aracılığıyla zorlanmadan verebilirsiniz.
 • Güvenlik ve iletişim gibi birçok farklı avantaja sahip olan ürünler sayesinde sistemlerinizi rahat bir şekilde kurabilirsiniz. Alarm sistemleri ile entegre edebileceğiniz modeller sayesinde güvenlik sistemlerinizi dilediğiniz gibi geliştirebilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılamaya başlayabilirsiniz. Birçok farklı avantaja sahip olan diafon modelleri, fonksiyonel yapısı sayesinde kullanıcılarının günlük hayatına işlevsellik katmayı başarır. İş yeri ya da ev fark etmeksizin ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilir, yaşam alanlarının daha güvenli ve konforlu hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

İşyeri ya da ev diafon fiyatları arasından istediğiniz özellikleri sunan ekipmanlara ulaşabilir, günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Diafon Çeşitleri

Diafon çeşitleri incelendiğinde farklı şekillerde tasarlanan birçok model olduğunu görebilirsiniz. Böylece alternatifler arasından gereksinimleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda seçiminizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Aşağıdaki listeyi inceleyerek ürün çeşitliliği hakkında fikir edinebilir, sizin için hangisinin daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz;

 • Diafon bağlantı şeması incelendiğinde ürünlerin kablolu ve kablosuz olmak üzere kendi içinde genel anlamda iki farklı kategoriye ayrıldığı görülebilir. Böylece seçenekler arasından sisteminizi dilediğiniz gibi kurmanıza yardımcı olacak ürünlere ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılamaya başlayabilirsiniz. Ürünler kablolu ve kablosuz olsa da kendi içinde bazı avantajlar sunduğu için birçok kişi tarafından tercih edilir. Çok yönlülüğüyle öne çıkan ürünler sayesinde güvenlik ve iletişim ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz.
 • Kablolu diafon çeşitleri kablosuz olanlar ile kıyaslandığında daha karmaşık bir kuruluma sahiptir. Bununla beraber kablolu modellerde genellikle sınırsız bir menzil olur. Genel olarak kablolu olanlar sistemin kurulması için cihazlar arasında fiziksel olarak bir bağlantı ihtiyacı duyar. Örneğin, duvarlarınız ya da tavanlarınızın etrafından kablo geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Ev ya da işyerlerinizde kablolu modelleri kullanmak istiyorsanız her istasyonu birbirine bağlayan bir kablo sistemi kurmanız gerekir. Kurulum süreci, farklı alanlarda iletişimi kolaylaştırırken aynı zamanda kapı bağlantılarını da rahat bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Ürünler kablosuz olanlar ile kıyaslandığında daha güvenilir olarak nitelendirilir. Herhangi bir harici bağlantıya ihtiyaç duymadığı için kablolar aracılığıyla sistemleri birbirine bağlayan ürünler, sağlam bir yapı kurmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir.
 • Kablolu olanlarda parazit oluşma olasılığı düşüktür ve ses kalitesi genellikle yüksek seviyedir. Çok fazla bakıma ihtiyaç duymaması da kablolu alanların öne çıkan tarafları arasında bulunur. Bununla beraber kablolu olanların ölçeklendirilmesi kolay değildir. Sistemi genişletmek için yeni bir kablo kurma işlemi gerektireceği için kablosuz olanlar kadar genişletilebilir bir yapıya sahip değildir.
 • Kablosuz diafon çeşitleri isminden de anlaşılabileceği gibi sistemleri birbirine bağlamak için fiziksel bir kablo bağlantısına ihtiyaç duymaz. Her ne kadar kapı kilidine bağlanmak ve güç sağlamak için bir kablo ihtiyacı duysa da sistemleri birbirine bağlarken fiziksel bir işleme gerek yoktur. Bununla beraber bazı kablosuz modeller pil ile çalıştığı için güç elde etmek amacıyla bir kablolama işlemi yapmanıza gerek yoktur. Kablosuz bir yapıya sahip olan diafon çeşitleri, sunduğu Wi-Fi bağlantısı özelliği ile de kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Örneğin, bazı kablosuz görüntülü diafon çeşitlerinde cihazların elde ettiği görüntüleri telefonunuz üzerinden izleyebilirsiniz. Böylece evde olmadığınız durumlarda çocuğunuz tek başınaysa kimlerin eve girmeye çalıştığını uzaktan görüntüleyebilirsiniz.
 • Kablosuz diafon çeşitleri pratik bir şekilde kurulabilmesiyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Bununla beraber menzili sınırlı olabilir. Güvenlik söz konusu olduğunda başarılı bir performans ortaya çıkarsa da bazı durumlarda elektrik kesintileri yaşandığında istenmeyen durumların yaşanmasına neden olabilir. Sistem, kablosuz bir şekilde kurulduğu için iletişim kurarken de bazı parazitler ile karşılaşabilirsiniz. Bununla beraber kablosuz modellerde genellikle ses kalitesi başarılıdır. Her ne kadar menzili sınırlı olsa da kablolu olanlar ile kıyaslandığında ölçeklenebilirliği daha yüksektir.

Audio görüntülü diafon gibi kaliteli markaların ürünlerini inceleyerek aradığınız özelliklere sahip olan modellere ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Kablolu ya da kablosuz diafon sistemi çeşitleri arasından istediğiniz nitelikleri sunan ekipmanlara vakit kaybetmeden erişebilir, ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. Kurulum şekilleri ve kullanımları bakımından birbirinden ayrılan ürünler arasından size hitap edeni bulabilir, iş yeriniz ya da evlerinizde istediğiniz sistemi kurabilirsiniz. Kablolu ya da kablosuz diafon fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız nitelikleri sunan parçalara vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Özelliklerine Göre Diafon Çeşitleri

Diafon çeşitleri incelendiğinde kablolu ve kablosuz bir yapıya sahip olmalarının yanı sıra sahip oldukları özelliklere göre de modellerin birbirinden ayrıldığını görebilirsiniz. Kurulum ya da özellikleri sayesinde birçok farklı seçenek sunan ürünler, kullanıcılarının aradığı sistemlere pratik bir şekilde erişmesini mümkün hale getirir. Ürünlerin özellikleri genel olarak aşağıdaki gibi özetlenebilir:

 • Kapı otomatiği diafon çeşitlerini incelediğinizde ürünlerin temel olarak görüntülü ve görüntüsüz şeklinde iki farklı tipte üretildiğini görebilirsiniz. Sistemlerinizde hangisine ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra alternatifler arasından sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilir, istediğiniz kullanım şeklini elde edebilirsiniz.
 • Görüntülü diafon çeşitleri genel olarak artırılmış güvenlik önlemleri almanıza yardımcı olur. Giriş noktalarında bulunan kişilerin gerçek zamanlı olarak görüntülerin alınmasını mümkün hale getiren ürünler, bu sayede anlık bir şekilde durumları analiz etmenize imkan tanır. Bununla beraber görüntülü olan modeller de ses desteği de bulunduğu için kapıdaki kişiyle iletişim de kurabilirsiniz. Ziyaretçilerin net ve ayrıntılı görüntülerini yakalama yeteneğine sahip olan diafon çeşitleri, bu yönüyle birçok yerde sıklıkla tercih edilir. Özellikle müstakil evlerde ya da apartmanlarda tercih edilen ürünler, özel alanların daha iyi bir şekilde korunması söz konusu olduğunda iyi bir performans ortaya çıkarır. İçeriye girecek kişilerin bilinçli bir şekilde seçiminin yapılmasını sağlayan ürünler, işlevsel yapısıyla istenilen performansın elde edilmesini sağlar.
 • Bazı görüntülü modelleri incelediğinizde elde edilen görüntülerin belirli bir süre boyunca saklandığını görebilirsiniz. Gerçek zamanlı görüntü alma işleminin yanı sıra kayıtların kaydedilmesini de mümkün kılan diafon çeşitleri, ileride bir olay yaşandığı durumlarda geçmişe dönük incelemeler yapılmasına da olanak tanır. Kayıt yeteneği sayesinde bir olay yaşandığı durumlarda kanıt elde edilmesini sağlar. Böylece aksiyonların daha hızlı ve kanıtlara dayalı bir şekilde alınmasını mümkün hale getirir. Ayrıca ürünler, yalnızca sesli iletişime dayalı olan modellerin aksine görüntülü bir biçimde iletişim kurma imkanı da sunduğu için daha etkili bir sistem kurulmasını mümkün hale getirir. Böylece ziyaretçilerin vücut hareketlerini ya da yüz ifadelerini inceleyerek durum hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Pratik diafon çeşitleri sahip olduğu özellikler sayesinde kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarını iyi bir şekilde karşılamasına yardımcı olur. Böylece ev ya da iş yeri fark etmeksizin yaşam alanlarınızda istediğiniz güvenlik önlemlerini rahat bir biçimde alabilirsiniz. Görüntülü diafon fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilir, kamera destekli bir sistem kurmaya başlayabilirsiniz.
 • Bazı modelleri incelediğinizde farklı zil sesi ya da seviyelerinden oluşan özelleştirilebilir sistemler olduğunu görebilirsiniz. Eğer zil sesinden hoşlanmıyorsanız rahat bir şekilde değiştirebilirsiniz. Ayrıca sesin çok yüksek ya da düşük olduğunu düşünüyorsanız da ürünler sayesinde değişiklikler yapabilir, zil seslerini istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Bazı modellerde ise gelen aramalara göre farklı bir zil sesi atama özelliği bulunur. Örneğin, dairenizi apartman görevlisi arıyorsa ona farklı bir ses atayarak kim olduğunu kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Konuşma sesinin ayarlanması gibi özelliklere de sahip olan modeller, kullanıcılarının farklı beklentilerini karşılamayı mümkün kılar.
 • Görüntüsüz diafon çeşitleri de bazı avantajlar sunmasıyla öne çıkar. Örneğin, görüntü olmayan modeller sayesinde apartmandaki farklı dairelerle rahat bir şekilde iletişim kurabilir, apartman görevlisi ile iletişime geçmeniz gerektiğinde onlarla rahatlıkla konuşabilirsiniz. Genellikle görüntüsüz olan modeller iç mekanlarda ziyaretçiler arasında iletişimin daha rahat bir şekilde kurulması amacıyla üretilir. Bununla beraber ürünlerin bazıları apartmanlarda da kullanılabilir. Görüntüsüz diafon fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek ürünlerin sunduğu özellikler hakkında daha fazla bilgi alabilir, yaşam alanlarınızda istediğiniz sistemleri kurmaya başlayabilirsiniz.
 • Görüntüsüz bir yapıya sahip olduğu için telefon diafon olarak da nitelendirilen ürünler, sesli bir şekilde istediğiniz yer ile iletişim kurmanıza yardımcı olur. Örneğin, iş yerlerinde genellikle katlar ya da bölümler arasındaki iletişimin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için ürünlerden yararlanılır.
 • Şifreli diafon çeşitleri ise anahtar kullanmadan kapıları açmanızı mümkün hale getirir. Örneğin, bir misafiriniz gelecekse ona şifreyi söyleyerek apartmanın ya da müstakil evlerinin dış kapılarının içerisinden geçmesini sağlayabilirsiniz. Şifreli bir yapıya sahip olan ürünler, dış kapının anahtarını unutmuş olsanız bile içeri rahatlıkla girmenizi mümkün kılar. Böylece günlük hayatınıza farklı açılardan fonksiyonellik katmayı başarır. Bununla beraber şifreli olan modellerde şifreyi bilen herkesin içeri girebileceğini bilmeniz gerekir. Bundan dolayı şifreyi kimlere verdiğinize dikkat etmeli, herkese apartmanın ya da müstakil evlerinizin şifresini vermemelisiniz.
 • Ev diafon sistemlerini incelediğinizde ürünlerin tekli ve çoklu bir şekilde satışa sunulduğunu görebilirsiniz. Tekli olanlar genellikle müstakil evlerde kendi güvenliğini sağlamak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Apartmanlar içinse toplu olarak satışa sunulan modeller olduğunu görebilirsiniz.
 • Görüntülü diafon daire başı fiyatları arasından aradığınız özelliklere sahip olan ürünlere ulaşabilirsiniz. Yapacağınız apartman toplantıları neticesinde 10 ya da 6 dairelik diafon fiyatları içerisinden kolay bir şekilde seçim yapabilirsiniz. Eğer mevcut apartmanınızda herhangi bir diafon sistemi yoksa ürünleri inceleyebilir, apartmanlarınızın daha güvenli alanlar haline gelmesini sağlamalısınız.

Koçtaş’taki diafon fiyatları ve seçenekleri arasından aradığınız özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, iş yeri ya da ev fark etmeksizin her yerde istediğiniz sistemi kurabilirsiniz. Pratik kurulumu ve işlevsel yapısıyla öne çıkan ürünler arasından aradığınız nitelikleri sunan sistemlere anında erişebilir, ihtiyaçlarınızı gidermeye başlayabilirsiniz.

Diafon Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Diafon Nedir?

Ürünler genel olarak apartmanın ya da müstakil evin kapısını çalan kişileri kontrol etmenize yardımcı olan sistemlerden oluşur. Bununla beraber bazı modellerde kapı çalınmasa bile görüntülü bir şekilde kapıyı kontrol edebilirsiniz.

Diafon Nasıl Bağlanır?

Ürünlerin nasıl bağlandığı kablolu ve kablosuz olduğuna göre değişiklik gösterir. Kablolu modellerde bir kablo sistemi kurulması gerekirken kablosuz olanlar daha pratik bir kuruluma sahiptir.

Diafon Nasıl Kullanılır?

Ürünleri kullanmak için ilk önce basmak istediğiniz tuşları belirlemeniz gerekir. Örneğin, görüntülü bir modeliniz varsa dış kapının önünü görmek istiyorsanız ona göre tuşlara basmalısınız. Tuşlu sistemi sayesinde rahatlıkla kullanılan diafon çeşitleri, kullanıcılarının aradığı pratikliğe ulaşmasını sağlar.

Diafon Çeşitleri Nelerdir?

Ürünlere göz attığınızda sesli, görüntülü, kablolu ya da kablosuz şeklinde kendi içinde ayrılan modeller olduğunu görebilirsiniz. Aradığınız özellikleri belirledikten sonra diafon fiyatları arasından size hitap edeni kolaylıkla bulabilirsiniz.

Diafon Sesi Nasıl Yükseltilir?

Zil sesi ayarlamaları modelden modele değişiklik gösterebileceği için satın aldığınız cihazın kullanım talimatlarını inceledikten sonra kolay bir şekilde ayarlamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Daha fazla göster
2 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: