200 TL Üzeri Kargo Bedava

Güvenlik Kamerası

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Caydırıcı ve İşlevsel Güvenlik Kamerası Çeşitleri

Güvenlik kamerası çeşitleri iş yeri ya da ev fark etmeksizin günlük hayatın her alanında önem kazanan güvenlik ekipmanları arasında yer alır. Hırsızlar ya da mülkünüze davetsiz bir şekilde girmeye çalışanlara karşı kişisel önleminizi almanıza yardımcı olan güvenlik kameraları, bu yönüyle kullanıcılarının istediği caydırıcılık faktörünü elde etmesini mümkün hale getirir. Yapılan araştırmalarda da güvenlik kamerası olan mülklere hırsızların girmekte tereddüt ettiği belirlenmiştir. Bununla beraber ürünler tek başına evinize ya da iş yerlerinize hırsızın girmeyeceğini garanti altına almaz. 

Alarm sitemleri ile beraber destekleyerek daha güvenli bir ortam oluşturabilir, istediğiniz önlemleri pratik bir şekilde alabilirsiniz. Bununla beraber güvenlik kameraları, yaşanabilecek beklenmedik olaylar karşısında hızlı bir şekilde önlemlerinizi almanızı ya da caydırıcılık faktörü sayesinde hırsızların mülkünüze yaklaşmasının önüne geçmek konusunda size yardımcı olur. Özellikle güvenlik kamerası çeşitleri hırsızların görebileceği yerlere yerleştirildiğinde davetsiz olarak evinize girmeyi düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçme olasılığı yüksektir. Güvenlik kamerası çeşitlerini incelediğinizde apartmanlarda, mağazalarda, müstakil evlerde, depolarda ya da fabrikalarda kullanılabilecek birçok farklı model olduğunu görebilirsiniz. 

Mülklerinizi koruma altına almak ve beklenmedik bir durum yaşandığı takdirde kendinizi korumak istediğinizde işlevsel hale gelen ürünler, bu yönüyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Ayrıca güvenlik kameraları, birçok farklı özelliğe sahip olması sayesinde de hemen hemen her yere rahat bir şekilde kullanılabilir. Seçenekleri incelediğinizde gece görüşüne, hareket sensörüne, güneş enerjisi teknolojisine ya da kablosuz bağlantılara sahip olan pek çok farklı model olduğunu görebilirsiniz. İstediğiniz özellikleri belirledikten sonra sizin için en iyi güvenlik kamerası çeşitlerine kolay bir şekilde ulaşabilir, mülklerinizi pratik bir şekilde koruma altına alabilirsiniz. 

Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilecek biçimde özel olarak tasarlanan ürünler sayesinde istediğiniz her yerde kayıt alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle birkaç günlüğüne evde olmadığınızda yaşanabilecek sorunlara karşı da önlem almanızı mümkün hale getiren ürünler, evlerinizde ya da iş yerlerinizde istediğiniz güvenli ortamı elde etmenizi kolaylaştırır. Farklı özelliklere sahip olan güvenlik kameraları arasından sizin için uygun olanı bulabilir, aklınızdaki güvenlik sistemini pratik bir şekilde kurabilirsiniz. Güvenlik kamerası fiyatları ve alternatifleri arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercihte bulunabilir, gereksinimlerinizi pratik bir şekilde giderebilirsiniz. Birçok farklı seçeneğe sahip olan ürünler sayesinde fabrikalardan okullara, depolardan mağazalara kadar dilediğiniz yerde kayıt almaya başlayabilirsiniz. Uygun güvenlik kamerası fiyatları arasından bütçenize ve gereksinimlerinize uygun cihazlara erişebilir, aradığınız ürünlere vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Kullanmanın Sunduğu Avantajlar

Güvenlik kamerası çeşitleri fonksiyonel yapısı sayesinde kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunar. Ürünlerin avantajları ve günlük hayatınızı nasıl daha güvenli hale getirdiği hakkında genel olarak bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki listeye göz atabilir, ürünlerin fonksiyonelliğine dair fikir edinebilirsiniz;

 • Güvenlik kamerası çeşitleri ilk olarak istediğiniz yerde kayıt alma imkanı elde etmenizi sağlamasıyla öne çıkar. Her yere uyum sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanan ürünler sayesinde konutlarınızın ya da iş yerlerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bununla beraber ürünleri yerleştirilmesi yasak olan soyunma odası, WC, emzirme odası ya da özel alanlarda kullanmamalısınız. Türk Ceza Kanunu’na göre kişilerin özel hayatlarının gizliliği vardır ve bunu ihlal eden kişiler hakkında yaptırım uygulanır. Bundan dolayı ürünleri yerleştirirken kişisel alanları ihlal etmediğinizden emin olmalısınız.
 • Güvenlik kamerası çeşitleri suçu caydırmak söz konusu olduğunda da etkili bir performans elde edilmesini mümkün hale getirir. Eğer bir mülke girmeyi düşünen hırsızlar o alanın kayıt cihazları aracılığıyla korunduğunu düşünürse oraya girmekten vazgeçebilir ve sonucunda hırsızlık gibi suçlarda azalmalar ortaya çıkabilir. Bununla beraber ürünlerin hırsızlığı önlemede tek başına yeterli olmadığını da bilmeniz gerekir. Eğer güvenlik kamerası çeşitlerini alarm sistemleriyle desteklerseniz daha etkili bir ağ kurabilirsiniz. IP özelliğine sahip kayıt cihazları ile beraber çalışan alarm sistemleri, bir durum algıladıkları zaman sizi bu konuda uyarmak için telefonunuza bildirim gönderebilir. Böylece anlık olarak hırsızlık durumunu takip edebilir, hızlı bir şekilde aksiyon alabilirsiniz.
 • Güvenlik kamerası çeşitleri güvenlik önlemlerinin yanı sıra evden ya da iş yerinden uzakta olduğunuz durumlarda ortamı izlemenize de olanak tanır. Örneğin, işteyken çocuklarınızı evde bırakmak zorunda kalıyor ve bu durumdan endişe duyuyorsanız ürünler sayesinde çocuklarınızın ne yaptığını izleyebilirsiniz. Bununla beraber iş yerinde beklenmedik durumlar gerçekleştiğinde ürünler aracılığıyla orayı izleyebilir, gerçekte ne yaşandığını kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. Örneğin, mağazanızda bir hırsızlık olayı yaşandığında kimin yaptığını ve hırsızlığı nasıl gerçekleştirdiğini tespit edebilirsiniz.
 • Ürünler, olay ya da durumlara dair kanıtlar elde etmenizi mümkün hale getirir. İnsanların eylemlerini izlemeniz ya da anlattıkları olayın gerçekliğini teyit etmeniz gerektiğinde ürünler sayesinde bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca bir hırsızlık durumu yaşandığı zaman da kendi kanıtlarınızı toplayabilir, polislere görüntüler aracılığıyla yardımcı olabilirsiniz. Bazı durumlarda görgü tanıkları bütün ayrıntıları hatırlamakta zorlanabilir. Bununla beraber olayın görüntülü kaydı, daha detaylı bir şekilde ihtiyacınız olan verilere ulaşabilirsiniz.
 • Ürünler aynı zamanda yaşanan anlaşmazlıkları da çözmeniz konusunda size yardımcı olabilir. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılan güvenlik kameraları, anlaşmazlıkları çözerken daha adil kararlar vermeniz konusunda size yardımcı olabilir. Örneğin, iş yerinizde çalışanlar arasında bir anlaşmazlık çıktığında daha adil kararlar verebilirsiniz. Evde bir durum yaşandığında da benzer şekilde ürünler size yardımcı olur.
 • Evinizdeki değerli eşyaları korumak istiyorsanız ürünler size bu konuda yardımcı olabilir. Hırsızlara karşı caydırıcı görevi görmesi sayesinde değerli eşyalarınızın başına herhangi bir problem gelmesinin önüne geçer. Bununla beraber özellikle kuyumcu gibi içerisinde birçok ziynet eşyasının bulunduğu bir mağaza işletiyorsanız da ürünler bu eşyaları koruma konusunda size yardımcı olur. Beklenmedik bir hırsızlık olayı yaşandığında güvenlik kameraları sayesinde hırsızların kimliğini daha rahat bir şekilde tespit edebilirsiniz. Ayrıca bazı durumlarda hırsızlar soyacakları alana önceden keşif gezilerine çıkabilir. Kayıt altındaki görüntüleri izleyerek hırsızlığın nasıl gerçekleştiği ve planlandığı hakkında fikir edinebilirsiniz.
 • Bir hırsızlık olayı yaşandığı durumda kendinizi tehlikeye atmadan durum hakkında bilgi edinebilirsiniz. Özellikle siz işte ya da evden uzakta olduğunuz zamanlarda güvenlik kamerası çeşitleri sayesinde yaşananları takip edebilir, gerekli durumlarda polisler ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer ürünleri alarm sistemleri ile beraber kullanırsanız çalıştığınız alarm şirketi de size yetkililere ulaşma konusunda yardımcı olabilir. Örneğin, evinizde siz yokken yangın çıktığında yangın dedektörleri sayesinde uyarı alabilir, itfaiyeye daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Normal şartlarda kayıt cihazları olmadığında durum tespiti yapmak için eve gitmeniz gerekir. Eve giderken yolda vakit harcayacağınız için duruma hemen müdahale etmeniz zorlaşır. Bununla beraber ürünler sayesinde yola çıksanız bile öncesinde gerekli aksiyonları alabilir, ilgili yetkililere kolay bir şekilde erişebilirsiniz.
 • Ürünler aynı zamanda mağazalarınızda müşteri davranışlarınızı incelemek konusunda da size yardımcı olabilir. En çok hangi saatlerde mağazanızın dolduğunu, hangi kampanyaları yaptığınızda daha fazla kişinin ilgisini çektiğinizi ve çalışanlarınızın performansını ürünler aracılığıyla değerlendirebilirsiniz. Özellikle performans iyileştirmeleri yapmak ve mağazanızı müşteriler için daha çekici hale getirmek için çalışmalar yapacaksanız ürünlerin sunduğu verilerden yararlanabilir, nerelerde yanlışlık yaptığınızı tespit edebilirsiniz. Mağazanızın güçlü ve zayıf yönlerini incelemek için analizler yapacaksanız ürünlerin sunduğu özellikler sayesinde bu işlemleri gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz.
 • Güvenlik kamerası çeşitlerinin bazıları kayıtları belirli bir süre tuttuğu için geçmişte gerçekleşen olaylara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Örneğin, geçen hafta olan bir olayın ne olduğunu daha detaylı bir şekilde öğrenmek istediğiniz zamanlarda ürünler sayesinde ihtiyaçlarınızı giderebilir, daha iyi analizler gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenlik kamerası fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz. Uygun güvenlik kamerası fiyatları ve seçenekleri sayesinde bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı giderebilecek ürünlere ulaşabilir, aradığınız kayıt cihazlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hırsızlara karşı önlem sunmasının yanı sıra farklı amaçlarla da kullanılabilen güvenlik kameraları, çok yönlü bir yapıya sahip olmasıyla birçok kişi tarafından tercih edilir. Durum analizleri ya da çocuklarınızın durumunu kontrol etmek için de kullanabileceğiniz ürünler sayesinde istediğiniz eylemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Güvenlik kamerası sistemleri sayesinde istediğiniz birçok işleme kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Kullanım Yerlerine Göre Güvenlik Kamerası Modelleri

Ürünler farklı yerlerde kullanılabilecek şekilde dizayn edilmesiyle herkesin ihtiyaçlarını pratik bir şekilde karşılamasını mümkün hale getirir. Aşağıdaki maddeleri inceleyerek ürünlerin nitelikleri ve kullanım alanları hakkında fikir edinebilir, ürünleri istediğiniz yerde değerlendirmeye başlayabilirsiniz;

 • Seçenekleri incelediğinizde ürünlerin iç ve dış mekanlarda kullanılabilecek şekilde kendi içinde genel olarak iki kategoriye ayrıldığını görebilirsiniz. Böylece seçenekler arasından kullanacağınız yeri göz önünde bulundurarak tercihte bulunabilir, kayıt ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde gidermeye başlayabilirsiniz.
 • Dış mekan güvenlik kamerası çeşitleri genel olarak üst taraflarında uzun bir parça bulunan ve dış mekanlarda güvenle kullanılabilecek ürünlerden oluşur. Evlerinizin ya da iş yerlerinizin dış bölümlerini gözetim altında tutmak istiyorsanız dış mekanlar için özel olarak tasarlanan ürünler arasından seçim yapmanız gerekir. Dış mekanlar için tasarlanan güvenlik kameraları, genel olarak zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanan modellerden oluşur. Örneğin, çok yoğun kar yağdığında ya da fırtına koptuğunda ürünler bu tip zorlu durumlara karşı dayanıklı olacak biçimde dizayn edilir. Böylece elektronik sistemlerinin zarar görmesinin önüne geçilir.
 • Dış mekanlarda kullanılacak şekilde tasarlanan modeller, aynı zamanda evlerinizde ya da iş yerlerinizde güvenlik önlemleri aldığınızı dışarıdan baktığınızda da potansiyel hırsızlara gösterir. Böylece onların içeri girme olasılıklarında bir azalma yaşanır. Örneğin, apartman güvenlik kamerası çeşitlerinden birini kullanıyorsanız apartmandaki bütün daireler için bir güvenlik önlemi alabilirsiniz. Potansiyel hırsızların dışarıdan izlendiklerini düşündükleri bir apartmana girme olasılıkları herhangi bir cihaz görmediklerinde girme olasılıklarından daha düşük olduğu için apartmanda yaşayan herkesi güvence altına alabilirsiniz. Bununla beraber apartman gibi kalabalık grupların bir arada yaşadığı yerlerde ürünleri kullanmadan önce orada oturan herkesin iznini almanız gerektiğini bilmelisiniz.
 • İç mekanlarda kullanılacak şekilde tasarlanan ürünlerin dizaynı biraz daha farklıdır. Ürünleri iç mekanlarda kişilerin özel hayatlarının gizliliğini ihmal etmeyecek konumlarda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. İşlevselliğiyle öne çıkan ürünler, ev ya da iş yeri fark etmeksizin her yeri rahat bir biçimde koruma altına almanızı mümkün hale getirir. Örneğin, evinizin girişinin önüne yerleştirerek evinize girip çıkanları uzaktan izleyebilirsiniz. İş yerlerinde yaşanabilecek hırsızlık olaylarına karşı kendi önleminizi alabilir, beklenmedik bir durum yaşandığında hızlı bir şekilde aksiyon alabilirsiniz.
 • İç mekanlarda kullanılan güvenlik kameraları aynı zamanda profesyonel amaçlarla da değerlendirilebilir. Örneğin, bir tesisin planlamasını yeni baştan yapmak istiyorsanız süreci cihazlar aracılığıyla pratik bir şekilde izleyebilir, hangi iyileştirmelerin hangi noktalarda olması gerektiğini tespit edebilirsiniz. Fabrikanızda bir darboğaz varsa güvenlik kameraları sayesinde pratik bir şekilde bu alanı tespit ederek daha rahat bir biçimde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Güvenlik kamerası fiyatları ve modelleri arasından kullanacağınız alanı göz önünde bulundurarak aradığınızı bulabilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz. Daha güvenli bir ortam oluşturmanın yanı sıra çeşitli analiz işlemlerinin de gerçekleştirilmesini mümkün hale getiren güvenlik kameraları sayesinde işlemlerinizi pratik bir biçimde yapabilir, fabrika gibi alanlarda iyileştirilebilecek yeni noktalar tespit edebilirsiniz.

Farklı Özelliklere Sahip Güvenlik Kamerası Çeşitleri

Güvenlik kamerası çeşitlerini incelediğinizde ürünlerin sahip oldukları özellikler bakımından kendi içinde çeşitli kategorilere ayrıldığını görebilirsiniz. Böylece güvenlik kameraları arasından ihtiyaçlarınıza yanıt verecek modellere pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kullanım yerinin yanı sıra sunduğu özellikler ile de kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamayı mümkün hale getiren ürünler, bu yönüyle herkesin aradığı parçalara zorlanmadan erişmesini sağlar. Aşağıdaki maddeleri inceleyerek ürünlerin genel özellikleri hakkında bilgi alabilir, sizin için hangi modelin daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz;

 • Ürünler kendi içinde IP ve analog güvenlik kamerası olmak üzere iki farklı tipte üretilir. Her model, kendi içinde bazı avantajlar sunmasıyla birçok kişinin ihtiyaçlarını karşılamayı başarır.
 • IP güvenlik kamerası modellerin, incelediğinizde daha iyi görüntü kalitesi ve çözünürlük elde edebilirsiniz. Ayrıca IP tabanlı olanlar yakınlaştırma benzeri ek özellikler sunmasıyla da görüntüleri farklı açılardan izlemenizi mümkün hale getirir. Ayrıca dijital olan modeller analog cihazlar ile kıyaslandığında yaklaşık 6 ile 20 kata kadar daha yüksek çözünürlük sunar. Böylece beklenmedik bir hırsızlık olayı yaşandığı zaman hırsızın yüzünün daha kolay bir şekilde tespit edilmesini mümkün hale getirir. 720p gibi kalitelerde çekim yapma imkanı sunan dijital modeller, yüksek görüntü kalitesi arayışında olanlara hitap eder. Bununla beraber analog olan modelleri incelediğinizde genellikle 1,3 MP ya da 5MP güvenlik kamerası çeşitleri olduğunu görebilirsiniz. Bununla beraber analog modelleri incelediğinizde onların daha uygun fiyatlı olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca kayıt aletleriyle beraber kullanıldığında görüntüleri farklı yerlerde muhafaza etmenize imkan tanıyan analog modeller, bu yönüyle ihtiyaçların karşılanması noktasında iyi bir performans ortaya koyar. Ayrıca analog modeller genellikle kablolar aracılığıyla sistemlere bağlandığı için şarj ya da pil benzeri problemler yaşanmasının önüne geçer.
 • Kablosuz güvenlik kamerası çeşitleri işlevsel yapısıyla dikkatleri üzerinde toplar. Kablosuz yapıları sayesinde kurulumlarını oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirebilir, kısa süre içinde istediğiniz alan üzerinde kayıt almaya başlayabilirsiniz. Kablosuz bir yapıya sahip olan ürünler genellikle internet üzerinden çalışır ve çekilen görüntüleri buluta yükler. Böylece görüntüleri istediğiniz zaman uzaktan izleyebilir, telefonlarınız üzerinden ulaşabilirsiniz. Genellikle kablosuz modelleri satın aldığınızda cep telefonunuza bir uygulama indirdiğiniz zaman kontrollerini uzaktan yapabilirsiniz. Böylece nerede olursanız olun cihazların kaydettiği görüntülere ulaşabilirsiniz. Ayrıca bütün görüntüleri buluta aktardığı için kaydedilen anların kaybolma olasılığı da oldukça düşüktür.
 • Kablosuz ve akıllı bir yapıya sahip olan evinizi ya da iş yerlerinizi daha teknolojik hale getirmenize konusunda da size yardımcı olur. Örneğin, akıllı kilitler ya da ışık sistemleri ile ürünleri senkronize ederek daha fonksiyonel bir ortam elde edebilirsiniz. Örneğin, bazı modelleri alarm sisteminizle entegre ederek kapınız her çaldığında görüntünün ekranınız üzerine aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece kapınıza kimin geldiğini canlı bir şekilde takip edebilir, potansiyel hırsızlara karşı önleminizi alabilirsiniz. Özellikle müstakil bir evde oturuyorsanız kapı girişlerinize alarm sistemlerinizle entegre bir şekilde çalışan kablosuz bir kayıt cihazı almayı düşünebilirsiniz. Bununla beraber şarjlı güvenlik kamerası çeşitlerinin şarjının belirli aralıkla kontrol edilmesi gerektiğini bilmeniz gerekir.
 • Gece görüşlü güvenlik kamerası çeşitleri de kullanıcılarının günlük hayatına fonksiyonellik katmasıyla öne çıkar. Kızılötesi, termal ya da düşük ışık koşullarında çalışacak biçimde tasarlanan ürünler, kullanıcılarının aydınlatma koşullarının yeterli olmadığı durumlarda da görüntü kaydetmelerini mümkün hale getirir. Güvenlik kamerası gece görüşlü olduğu zamanlarda zorlu durumlarda istediğiniz kayıt işlemlerini gerçekleştirmenize olanak tanır. Çok yönlü bir yapıya sahip olan ürünler, günün her saati rahat bir şekilde istediğiniz ortamı koruma altına almanızı mümkün hale getirir. Ayrıca bazı modeller hareketi algılama özelliğine sahiptir. Hareket algılama özelliği sayesinde geceleri bir hareket tespit ettikleri zaman hızlı bir şekilde kayda geçerek yaşanan durumu daha iyi bir biçimde görüntülemenizi mümkün kılar. Kızılötesi teknolojisinden yararlanarak üretilen modeller, herhangi bir ışık kaynağına ihtiyaç duymadan istediğiniz görüntüleri elde etmenizi kolaylaştırır. Bununla beraber düşük ışıklı olarak nitelendirilen ürünlerde kayıt işlemi için belirli bir ışık gereklidir. Güvenlik kamerası fiyatları gece görüşlü modellerini inceleyerek hangisinin sizin için daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz.
 • Güvenlik kamerası kayıt cihazı çeşitlerini incelediğinizde dış mekanlarda kullanılan ürünlerde güneş enerjisi teknolojisi olduğunu görebilirsiniz. Güneş enerjili güvenlik kamerası modelleri de fonksiyonel yapısıyla sıklıkla kullanılan cihazlar arasında yer alır. Genellikle kablosuz bir yapıya sahip olan ürünler, herhangi bir şarj etme ya da pil değiştirme işlemine ihtiyaç duymadığı için kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır. Özellikle dış mekanları günün her saati izlemek ve geceleri yaşanabilecek sorunlara karşı kendi önleminiz almak istiyorsanız güneş enerjisi teknolojisine sahip olan ürünlerden yararlanabilir, istediğiniz kayıtları pratik bir şekilde elde etmeye başlayabilirsiniz.
 • Ürünleri incelediğinizde bazı modellerin sadece görüntüyü bazı modellerin ise görüntüyle beraber sesi de kaydettiğini görebilirsiniz. Eğer görüntüyle beraber ses kayıtlarına da ihtiyaç duyuyorsanız güvenlik kamerası mikrofonu içeren modellerden birini tercih etmelisiniz. Ortamda yaşanan durumu her açıdan incelemenizi mümkün hale getiren ürünler, ses kayıt özelliği sayesinde durumu doğru bir biçimde analiz etmenize olanak tanır. Ses kayıt özelliği sunan güvenlik kamerası fiyatları ve alternatifleriyle ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.
 • SIM kartlı güvenlik kamerası çeşitleri de kablosuz bir yapıya sahiptir. Bununla beraber internete bağlanmak için Wi-Fi bağlantısına ihtiyaç duymaz. Sabit bir Wi-Fi ağına ihtiyaç duymadan istediğiniz kayıt işlemlerini elde etmenizi mümkün hale getirir. Her yerden canlı görüntülere ulaşmanıza olanak tanıyan ürünler, güç kesintisi riskini ortadan kaldırmasıyla da birçok kişinin beğenisini kazanır.
 • İş yeri ya da ev güvenlik kamerası modellerini incelediğinizde ürünlerin farklı boyut seçeneklerine de sahip olduğunu görebilirsiniz. Örneğin, siz evde olmadığınız zamanlarda evcil hayvanlarınızı ya da çocuklarınızı kontrol etmek için bir cihaza ihtiyaç duyuyorsanız mini güvenlik kamerası modelleri sizin için yeterli olabilir. Fabrika gibi daha geniş alanlar içinse büyük olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Koçtaş’taki Dahua güvenlik kamerası gibi kaliteli markaların ürünler arasından aradığınız özellikleri sunan kayıt cihazlarına kısa süre içinde erişebilirsiniz. Güvenlik kamerası fiyatları ve çeşitliliği sayesinde aradığınız ürünlere anında sahip olabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Güvenlik Kamerası Telefona Nasıl Bağlanır?

Ağ bağlantı özelliğine sahip olan ürünleri telefonlarınızla pratik bir şekilde bağlayabilirsiniz. Satın aldığınız cihazın kullanım talimatlarında yazan uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra canlı bir şekilde görüntü akışını takip edebilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Kaç Günlük Kayıt Yapar?

Genellikle ürünler elde ettikleri görüntüleri 1 aya kadar saklasa da seçenekleri incelediğinizde 1 yıllık saklama kapasitesine sahip olan modeller de olduğunu görebilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

Bu işlemi gerçekleştirmek için DVR Card isimli bir bileşene sahip olmanız gerekir. Bununla beraber satın aldığınız model kablosuz ise uygulama indirerek de bağlantı işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Kaç Metreden Görür?

Genellikle ürünlerin görüş açısı 0 ile 15 metre arasında değişir. Güvenlik kamerası fiyatları ve özelliklerini inceleyerek kayıt mesafesi sizin için uygun olan ürüne anında ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Kamerasının Kayıt Yaptığını Nasıl Anlarız?

Eğer kablolu bir model kullanıyorsanız DVR kayıt cihazınızdan kayıt yapılıp yapılmadığını görebilirsiniz. Kablosuz modellerde ise uygulamaya giriş yaparak telefonunuzdan kaydı takip edebilirsiniz.

En Çok Satan Güvenlik Kamerası Hangileri?

Koçtaş Güvenlik Kamerası kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Ddpai Mini Pro 1296p Uhd 330 Derece Görüş 24 Saat Park Modu Akıllı Araç Kamerası
 2. Bilicra Iris - 360 Akıllı Kamera
 3. Şımart Akıllı Kamera 360° - 1296p - 2k
Daha fazla göster
85 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: