750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
37 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Hytech

Hytech

Hytech, mobil cihaz aksesuarları ve bilgisayar bileşenleri alanında üretim yapan geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Günümüzde teknoloji insan hayatının önemli bir parçası durumundadır ve özellikle mobil cihazlar neredeyse günün her anında yanımızdadır. Bu nedenle mobil cihazları daha konforlu kullanabilmek adına çeşitli ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Hytech markası, mobil cihazlarınızın ihtiyacı olan birçok aksesuarı, kalite ve konforlu kullanım kriterlerini ön plana alarak üretmektedir. 

Mobil Cihazlarda İhtiyacınız Olan Her Aksesuar İçin: Hytech

Akıllı telefonların en temel ihtiyacı şarj ile ilgili ürün grubudur. Hytech, bu alanda ihtiyaç duyabileceğiniz birçok mobil cihaz ekipmanının üretimini yapar. Şarj cihazı, hızlı şarj kablosu, şarj adaptörü gibi ürünler markanın öne çıkan ürünlerindendir. Ayrıca markanın taşınabilir pil şarj cihazı da her an her yerde akıllı telefonunuzu şarj edebilme imkanı sunarak büyük kolaylık sağlar. Hytech markası, telefon tutucu ürün grubunda da konforlu mobil cihaz kullanımına olanak sağlayan aksesuarlar üretmektedir. Mıknatıslı, vakumlu telefon tutucular araç içinde mobil cihazınızı sabitleyerek kulanım kolaylığı sunar. Hytech ayarlı bisiklet telefon tutucu ise dayanıklı yapısı sayesinde bisiklet sürerken telefonunuzu güvenle kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Basit ve kompakt tasarımıyla son derece pratiktir. Ayarlanabilir kelepçe sistemi ile bisikletinizin gidonuna pratik bir şekilde monte edebilirsiniz. Tüm akıllı telefonlar, GPS cihazı ve çok daha fazlasıyla uyum sağlayan bir üründür. 360 Derece Dönen Mekanizma ile istediğiniz yöne kolayca döndürebilirsiniz. Bisiklet ve motorsiklet gidonu, tekerlekli sandalye, bebek arabası, koşu bandı ve benzeri çeşitli yerlere monte edilip kullanılabilen bir üründür. 

Hytech Pratik Çözümlerle Karşınızda 

Kulaklık modelleri de markanın öne çıkan diğer ürünleri arasındadır. Kablolu kulaklık, bluetooth kulaklık, Tf kart özellikli kulaklık modelleri; her Hytech ürününde olduğu gibi kullanıcının kullanım konforu göz önüne alınarak üretilmiştir. Trend ürünler arasında olan bluetooth kulaklıklar da firmanın ürün yelpazesi arasında yerini alır. Kulak yapısına uygun tasarlanmış şekli sayesinde kulakta sabit kalır ve hareket halindeyken bile müzik dinleme ve telefon görüşmesi esnasında rahat kullanım sağlar. Mobil cihazlarınız için ihtiyaç duyacağınız Hytech ekipmanlarını güvenli ve kaliteli alışverişin adresi Koçtaş’ta uygun fiyat avantajları ile bulabilirsiniz.

Daha fazla göster