750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
1 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

İda

İda

İda “Aklınla Çok Yaşa!” sloganıyla gücünü seramik sektörünün kurucusu sayılan Kale markasından alarak mutfaklarımıza ve banyolarımıza yenilik getiriyor. Ülke içindeki fabrikalarında üretim yapan marka tamamen 1. kalite ürün kullanmasıyla hem yurtiçinden hem de yurtdışından alıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Marka; İdaBanyo adıyla Seramik Sağlık Gereçleri, Tamamlayıcı Ürünler ve Akrilik Ürünler kategorileriyle; İdaSeramik adıyla da Ramira, Polen, Roza, Vadi, Erciyes, Seyhan, Sendero, Citta, Sedir, Ayder ve Beach seramik serileriyle öne çıkyor. Banyo kategorisinde; lavabolar, klozetler ve helataşları, iç takımlar, klozet kapakları, küvetler ve duş tekneleriyle marka, çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahip. 

Klozet Kapaklarından Rezervuar İç Takımlarına Ürün Yelpazesi

Yozgat fabrikalarında tasarlanan İda ürünleri, tamamen yerli üretimdir. Klozetler ve helataşları, klozet kapakları, lavabolar, rezervuar iç takımları, dikdörtgen ve oval banyo küvetleri, kare ve oval duş tekneleri markanın öne çıkan banyo gereçleri arasındadır. Tüm seramik rezervuarlara uyumlu yapısıyla İda start/stop iç takımları, ayarlanabilir doldurma yüksekliği ve tek kademeli mekanik boşaltma sistemiyle kullanıcıların en çok tercih ettiği yan ürünlerdendir. Ayrıca sararma veya solmaya karşı oldukça dayanıklı İda lavabolar da markanın öne çıkan banyo ürünleri arasında yerini alır. Tüketicilerin en çok tercih ettiği diğer ürün grupları arasında küvetler ve duş tekneleri gelir. İster küçük banyolar için kare veya oval duş teknesi, ister ferah banyolara, içinde keyif yapılabilecek büyüklükte dikdörtgen veya oval küvetler olsun İda, her ebatta ve modelde küvet ya da duş teknesini alıcılarına sunar.

11 Farklı Seriden Yerli Üretim Seramik Karolar

Yüzlerce farklı model ve renkte üretilen İda seramik karolar, iç mekanlarında şıklığı arayanların da adresi. Ramira, Polen, Roza, Vadi, Erciyes, Seyhan, Sendero, Citta, Sedir, Ayder ve Beach serisi adı altında farklı ebatlarda, farklı kalınlıklarda ve farklı kullanım alanlarına göre yer, fayans veya duvar karoları üreten marka, malzeme olarak 1. kalite yerli üretim seramik kullanıyor. Farklı seçenekleriyle birbirinden şık ve kullanışlı İda ürün tasarımlarına Koçtaş güvencesiyle bir tıkla ulaşabilir, online alışverişin keyfini sürebilirsiniz.

Daha fazla göster