Kargo Bedava

Jotul Odun Sobası F3-TD BP F3 Odun Sobası

Ürün Kodu :1000207196
2.999 TL (KDV Dahil)

Jotul odun sobası F3-TD BP soğuk havalarda yanınızda. Sert kış koşullarında jotul odun sobası sayesinde sıcak bir ortam yakalayabilirsiniz.


Teknik Özellikler

Yükseklik 70,7 cm
Genişlik 57,7 cm
Derinlik 37,7 cm
Renk Siyah
Ağırlık 106 kg

Ürün Açıklaması

 • Maksimum odun boyutu: 40 cm
 • Ağırlık: 106 kg
 • Isıtma kapasitesi: 7 Kw Maksimum :9 Kw  49 - 129 m2 (izolasyon durumuna bağlı olarak maksimum tavan yüksekliği 250 cm )
 • Verim: % 78
 • Baca çıkışı Üst ve Arka  Çap 150 mm
 • Güvenlik için minimum mesafe: Arka 35 cm - Yan 60 cm
 • Duvara minimum yakınlık: Arka 10 cm - Yan 10 cm
 • Geniş cam kapılı, geniş alev kazanı.
 • Soba parçaları ( Boru,Ayna ve Dirsek) ayrı ayrı satılmaktadır. Fiyata dahil değildir. Dilerseniz Jotul Odun Sobası F3-TD BP satın alırken montaj için ihtiyacınıza uygun olan parçaları da satın alabilirsiniz.
 • Ürün Norveçte üretilmiştir.

 

Jotul F3 TD; yıllarca en beğenilen ve halen Jotul’un en çok satan odun sobalarından biridir. F3 TD daha büyük odunların sığabildiği yatay yanma haznesine, çoğu iç mekâna rahatlıkla uyum sağlayacak,yaşam alanlarının kalitesini arttıran harika bir tasarıma sahiptir. Geniş camlı kapısı sayesinde yanan odunların mükemmel görüntüsüne büyüleneceksiniz. Gizli kül kenarlıkları, kapının dışına taşabilecek kıvılcım ve külleri pratik bir şekilde yakalama özelliğine sahiptir. Bir ömür boyu kullanabileceğiniz oldukça sağlam ve modası hiç geçmeyecek bir Jotul'a sahip olacaksınız. Bu soba hafif sıcaklıklarda ve çok soğuk havalarda etkili ısıtma yapabilmek için çok idealdir.

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır, fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır. Değişim veya iade işleminiz için Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 Hattımıza Ulaşarak Bilgi Alabilirsiniz. Sipariş oluşturduğunuz ürünler satın alma ekranlarında size gösterilen tarih / tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bankalar Aylık Ödeme Toplam
333,20 TLx 9 2.999 TL
374,90 TLx 8 2.999 TL
499,80 TLx 6 2.999 TL
499,80 TLx 6 2.999 TL
499,80 TLx 6 2.999 TL
499,80 TLx 6 2.999 TL
599,80 TLx 5 2.999 TL

İade ve Değişim İşlemleri

Satın aldığınız ürünlere ilişkin;

 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir veya,
 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 6 ay içerisinde ayıplı mallarda değişim, iade ya da onarım taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 

1) İade ve değişim sürecinin başlayabilmesi için, koctas.com.tr websitesindeki siparişlerim bölümünden iade bildirimi açmanız ve müşteri hizmetleri tarafından talebinize cevap verilmesini beklemeniz gerekmektedir.

2) Bildirim yaptığınız iade ve değişim işlemleriniz için siparişinizi size getiren kargo firması Koçtaş Müşteri Hizmetleri tarafından görevlendirilecek ve teslimat adresinizden ürünleri teslim alacaktır.

3) Faturanızın ASIL nüshasının ön yüzünde, en sol taraftaki İADE kolonu altında iade etmek istediğiniz ürüne ait satırda iade adedini yazmanız gerekmektedir. ASIL nüshanın ön yüzünde, sol alt taraftaki iade eden kişi olarak adınızı soyadınızı, irtibat  telefonunuzu, adresinizi yazıp imzalamanız gerekmektedir. Son olarak, faturanın 1.NÜSHA'sının arkasındaki  kutu içerisine neden iade / değişim istediğinizi ayrıntılı olarak yazmanızı rica ederiz.

4) Kargo firması tarafından adresinizden alınıp, bize ulaştırılan ürünler iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir ve bu işlemin sonucunda e-posta aracılığıyla bilgilendirilirsiniz.

5) Tüzel kişiliğe sahip olan ve şirket adına  düzenlenmiş olan fatura işlemlerinden doğan iade ve/veya  farklı bir ürün ile değişim taleplerinde ; ilgili firmanın iade ve/veya değişim yapılacak ürünler için Koçtaş adına iade faturası düzenlemesi ile işlem tamamlanabilmektedir. Tüzel kişilik e-vergi mükellefi ise düzenlenmiş olan e-iade faturasının numarasını Koçtaş’ a ilgili iade dönemi içerisinde iletmesi ile tamamlanabilmektedir. İade faturası düzenlenmesi kanuni bir yükümlülüktür.

İade - Değişim Bildirimi

İnternet mağazamızdan veya telefonla sipariş üzerinden satın aldığınız ürünlerle ilgili iade ve değişim bildiriminizi aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz:

 • Hesabım menüsünün altında Siparişlerim menüsüne girin. 
 • İlgili sipariş numaranızın üzerine tıklayarak, siparişinizin detayını açın.
 • Siparişinizdeki ürünlerden iade etmek istediğiniz ürünün yanındaki İade / Değişim Talebi bağlantısına tıklayın.
  Açılan pencerede iade nedeninizi belirterek açıklama kısmını doldurun ve Talep Gönder butonuna tıklayın.

İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre, Koçtaş cayma hakkı süresi içinde malın mutat kullanımı dışında meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.
 • Demonte olarak satılan ürünlerde, ürünün montajı, tariflenen kurulum kılavuzuna uygun olarak yapılmamış ya da eksik yapılmışsa mutat kullanım kapsamı dışında tutulur.
 • İade etmek istediğiniz ürünü orijinal kutusuna ve ambalajına koyarak, faturanın asıl nüshası ile birlikte gönderiniz.
 • Faturanızda yer alan ürüne ait renk, model değişikliği talebiniz için iade işlemleri başlatılacaktır.
 • İade etmek istediğiniz ürünü kargolanabilmesine olanak sağlayacak şekile getirerek, faturasıyla birlikte orijinal kutusunu ve ambalajını da bir arada gönderiniz.
 • Sağlık ve hijyen açısından ve ilgili mevzuat gereği; havlu, nevresim takımı, çarşaf, yastık, yastık kılıfı, yorgan, yaylı yataklar, klozet takımları, klozet kapakları, klozet fırçaları, kişisel bakım ürünleri, çizme, bot, ayakkabı, eldiven, maske gibi ürünlerin koşulsuz iadesi kabul edilmemektedir. Bu gibi ürünlerin iadesi ancak ürünlerin ambalajının açılmamış ve/veya ürünün denenmemiş olması koşuluna bağlıdır.