150 TL Üzeri Kargo Bedava

Klozet Takımları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Şık ve Dekoratif Klozet Takımları

Her evde kullanılan klozet takımları banyonun konforunu yükseltir. Banyo zemini ıslak ve nemli olduğu için ev kazalarının yaşanmasına neden olabilir. Klozet takımı kullanarak yaşadığınız ortamı daha güvenli hale getirebilirsiniz. Banyo klozet takımları kaliteli malzemeden yapıldığı için uzun süreli kullanım sağlar. Kaydırmayı önleyen silikon tabanlar ile düşmelere karşı etkili bir koruma sunar. Klozetin etrafında, duşakabin kapısında, lavabo önünde banyo paspaslarını kullanabilirsiniz. 

Farklı renk ve desenler ile hazırlanan klozet takımı paspas modelleri her dekorasyona uygun olur. Minimal banyo dekorasyonlarında düz renklerde sunulan paspasları tercih edebilirsiniz. Renkli ve eğlenceli desenlerle süslenen paspas modelleri küçük banyoların şık görünmesini sağlar. 2’li, 3’lü, 5’li klozet takımı çeşitleri bulunur. Evinizin banyosuna uygun olanı seçebilirsiniz. Kullanım alışkanlığınıza, dekorasyon zevkinize, banyonuzun genişliğine göre seçim yapabilirsiniz.

Klozet Takımı Modelleri

Her ihtiyaca yönelik hazırlanan klozet takımı modelleri, yaşam alanlarınızın daha şık ve konforlu görünmesini sağlar. Banyo sonrasında ıslak ayakla zemine basmak yerine paspas kullanabilirsiniz. Bu sayede cildinizde yumuşak bir temas hissedebilmeniz mümkün. Banyolarda küçük halı ve paspas kullanımı düşme, kayma gibi ev kazalarını önlemenize yardımcı olur. Özellikle çocuklu aileler ve yaşlı bireyler ev kazalarını daha sık yaşar. Banyo ve tuvalet gibi ıslak alanlarda paspas kullanmak önemlidir. Altı silikon olan paspas modelleri ıslak zemini güvenli hale getirmek için idealdir.

Banyo zemininde ve duş içinde kullanılan farklı paspas modelleri bulunur.

Duş Paspasları

Plastik malzemeden yapılan, küvet veya duşakabin içinde kullanılan paspas modelleridir. Akan suyun altında duş alırken güvenli şekilde hareket etmenizi sağlar. Küvet ve duş teknesi içinde yer alan bu plastik paspas modelleri kaydırmaz özelliğe sahiptir. Saçınızı ve vücudunuzu köpüklerken küvet zemininde kaymanızı önler. Çocukların, yaşlı bireylerin, fiziksel kısıtlılığı olan kişilerin daha rahat bir duş deneyimi yaşamasına yardımcı olur. Çabuk temizlenen yapısı ile pratik bir kullanım sunar. Nemli ortamlar için üretildiğinden dolayı uzun süre dayanıklılık gösterir. 

Duş paspaslarını kullanırken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır. Kullanım sonrasında uzun süre suyun içinde kalması zamanla kararmalara neden olur. Yosunlaşma olarak bilinen bu kararmalar plastik terlik, paspas gibi banyo ürünlerinde görülür. Kararmayı önlemek için kullanım sonrasında plastik paspasların ve terliklerin bir yere asılması gerekir. Bu sayede suyu süzülür ve çabuk kurur. Uzun süre ilk günkü temiz ve dayanıklı yapısını koruması için bu ürünlerin kullanım sonrasında kuru kalmasına özen göstermeniz gerekir.

Peluş Klozet Takımları

Peluş klozet takımları, yumuşak bir dokunuş yaratan hav yüksekliği ile üst düzey konfor sunar. Duş kapısında, klozet etrafında, lavabo önünde yer alan parçaları tüm banyo zeminini kaplar. Tuvalet ve banyo ihtiyaçları sırasında ayaklarınızın rahat bir zemine basmasını sağlar. Özellikle soğuk zeminle temas etmenizi önler. Güvenli bir kullanım için peluş klozet takımlarının altı kaydırmaz olan modellerini tercih edebilirsiniz. Altında silikon noktalar bulunan bu modeller fayans zeminlerde kaymayı engeller. Farklı parçalardan oluşan yapısı her banyoya uyum sağlar. Büyük ve küçük banyolar için farklı ebatlarda sunulan peluş klozet takımlarını seçebilirsiniz.

Hav yüksekliği ve yoğunluğu ile diğer paspas takımlarından ayrılan peluş takımlar gösterişli bir duruş sergiler. Tüylü yapısı ile sıcak bir atmosfer yaratır. Ancak peluş paspasları tercih ederken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar yer alır. Tüylü halılar bazen iplik dökebilir. Alerjiye meyilli olan kişiler tüylü paspas yerine sık dokumalı kısa havlı halı modellerini tercih edebilir.

Üçlü Klozet Takımları

Klozet paspas takımı 3’lü modelleri ile öne çıkar. Klozet kapağına takılan oval parça, klozet önünde yer alan bir parça ve lavabo önüne serilen dikdörtgen bir paspastan oluşan 3’lü takımlar banyonuzun konforlu görünmesini sağlar. Genellikle tüm banyolarda klozet takımı 3’lü olarak kullanılır. Suyu çabuk emen, hızlı kuruyan, dayanıklı malzemeden yapılan yumuşak paspaslar kullanıcılardan tam not almayı başarır. Eğer banyonuzda 3 parçayı kullanmanız için uygun alan yoksa daha az parçadan oluşan veya tekli satılan paspas modellerini değerlendirebilirsiniz. Bu ürünler arasında seçim yaparken banyonuzun yapısı önemlidir. Geniş banyolar için fazla parçadan oluşan klozet takımları daha uygun bir tercih olur.

2’li Klozet Takımları

Banyo klozet takımları içinde yer alan 2’li seçenekler küçük banyolar için idealdir. Lavabo önüne serilen dikdörtgen paspas ile klozet etrafında kullanılan parçayı içerir. Dar ve küçük banyolar için uygun bir model olur. Lavabo ve klozet kullanımında rahat etmek, ıslak zeminde hareket etmeye çalışma yerine yumuşak halıya basmak için bu paspas modellerini kullanabilirsiniz. Pratik şekilde temizlenen bu modeller çamaşır makinesinde yıkanabilir. Islak kalmamasına özen göstererek uzun süre dayanıklı yapısını korumasına destek olabilirsiniz.

5’li Klozet Takımları

Geniş banyolarda açık kalan zeminleri güvenli hale getirmek için 5’li klozet takımları tasarlanır. 3’lü takımın içinde bulunan parçaların dışında iki tane farklı boyutlarda ve şekillerde paspas modelleri içerir. Bu sayede büyük bir alana sahip olan banyonuzda güvenli bir zemin oluşturabilirsiniz.

Banyo dekorasyonunda bütünlük elde etmek için paspas modellerine uygun olan tuvalet setlerini de düşünebilirsiniz. Klozet fırçası, sabunluk, çöp kovası, terlik ve kese gibi farklı parçalar içeren tuvalet ve banyo setleri yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirir. Özellikle düğün alışverişinde sık tercih edilen bu tasarımlar dekorasyonun uyum içinde görünmesini sağlar.

Çeyizlik Klozet Takımları

Düğün alışverişinde öne çıkan parçalardan biri, güpürlü klozet takımları olur. Püsküllü, dantelli, kurdeleli, işlemeli klozet takımları yeni gelin adaylarını cezbeder. Gösterişli bir ev dekorasyonu oluşturmak isteyen çiftler banyo klozet takımları için süslü modelleri tercih edebilir. Banyolarda kullanılan dolap, çöp kovası, sabunluk, raf ve sepet tasarımları için daha gösterişli tasarımlar değerlendirilebilir. Dekorasyon sırasında yeni evlenen ve evini yenileyenlerin dikkat etmesi gereken önemli nokta odak noktası oluşturmaktır. Seçilen parçaların birbirini tamamlaması ve benzer dekorasyon stillerini yansıtması önem taşır. Güpürlü banyo klozet takımları daha çok klasik dekorasyon stiline hitap eder.

Çevrenizde yeni evlenen veya düğün hazırlığı yapan dostlarınız varsa ev hediyesi olarak çeyizlik klozet takımlarını sunabilirsiniz. Şık detaylarla süslenen bu paspas takımları yaşam alanları için önemlidir. Evin konforunu üst noktalara taşıyan kaydırmaz özelliğe sahip paspas takımları banyoların şık görünmesini sağlar. Farklı renk ve desen seçenekleri sayesinde her zevke hitap eden bu ürünler düğün hediyesi olarak iyi bir seçimdir. Çeyiz alışverişinde birçok detayla uğraşan gelin adayları bazen önemli dekorasyon parçalarını unutabilir. Bu konuda sevdiklerinize destek olabilirsiniz. 

Klozet Takımlarının Öne Çıkan Özellikleri

Banyo ve tuvaletlerde kullanılan paspas takımlarının önemli özellikleri vardır. Öncelikle ıslaklığı emen paspaslar işlevsel bir kullanım sunar. Duş sonrasında güvenli bir şekilde kişisel bakımınızı yapmanız için yerde bulunan paspasların suyu dışarı vermeden emmesi gerekir. Çabuk kuruyan halı modelleri kötü koku oluşmasını önlemek için önemlidir. Bazı paspas modelleri suyu emer ama çabuk kurumaz. Bu tarz klozet takımları bakteri oluşumuna uygun zemin hazırlar. Ürünler arasında seçim yaparken suyu emen ama aynı zamanda çabuk kuruyan malzemeden üretilmiş modelleri değerlendirmeniz gerekir.

Ürünler aşınmaya karşı dirençli olmalıdır. Hijyenik bir kullanım sunan paspas modelleri sık yıkanır. Kaydırmaz özelliği olan banyo paspaslarının bazıları yıkanma sırasında aşınabilir. Kalitesiz malzemeden yapılan, uygun programda yıkanmayan banyo paspasları tüylenebilir, dökülme yapabilir, yıpranabilir. Bu ürünlerin ilk günkü gibi etkileyici ve şık görünmesini sağlamak için güvenilir markaların ürettiği tasarımları seçmeniz, uygun şekilde temizlemeniz gerekir. Ürünler elde yıkanacaksa uygun deterjan seçilmeli, köpüklerin iyice durulanması sağlanmalı ve kuruması için doğrudan güneşe maruz bırakmadan hava alan bir ortama asılmalıdır.

Hav yüksekliği fazla olan klozet takımları yumuşak ve pamuksu bir dokunuş yapar. Tüylü yapısı ile zeminin soğukluğunu azaltır. Duş sonrasında ayağınızın yumuşak bir noktaya temas etmesi için idealdir. Ancak alerjiye meyilli hassas bünyeye sahip kişiler için tüylü halı modelleri uygun olmayabilir. Klozet takımları arasından seçim yaparken kullanım alışkanlığınıza göre tercih yapmanız önemlidir. Hav yüksekliği daha az olan, sentetik malzemeden üretilen, plastik detaylarla fonksiyonel hale getirilen tasarımlar alerjik kişiler için daha uygun olur. 

Hasır görünümlü klozet takımları son dönemlerde sık tercih edilir. Özellikle modern dekorasyona sahip olan evlerde hasır paspas modelleri iyi bir seçim olur. Jütten üretilen halı ve paspas modelleri banyo ve balkonlar için idealdir. Çabuk temizlenen yapısı ve otantik görünümü ile geçmişten günümüze uzanan bir stil yaratır. Banyonuzda bu tarz klozet takımlarını kullanmayı düşünüyorsanız hasır çamaşır sepetlerini ve minimal ışıklandırma detaylarını değerlendirebilirsiniz. İki üç parçaları, farklı şekillerde aynalar otantik atmosferi vurgulamak için iyi bir seçim olabilir.

Banyo Klozet Takımları Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Banyolar için paspas modelleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunur. Uzun süreli ve dayanıklı bir kullanım için doğru parçaları tercih etmeniz önemlidir:

 • Ürünler arasında seçim yaparken malzemesine dikkat etmeniz gerekir. Kullanım amacına yönelik olarak uygun malzemeden üretilen paspas modellerini tercih edebilirsiniz. Pamuk malzemeden üretilen paspaslar yüksek su emiciliğine sahiptir ve yumuşak bir temas yaratır. Sentetik malzeme ise suyu emme noktasında zayıf kalır ancak uzun süre dayanıklılığını korur.
 • Kaydırmaz klozet takımları güvenli bir kullanım için önem taşır. Islak ve kaygan zeminler ev kazalarına sebep olabilir. Özellikle çocuklu ailelerin ve yaşlı bireylerin yaşadığı ailelerin altı kaydırmaz paspas seçimi yapması gerekir.
 • Ölçü ve parça seçimi banyonuzun yapısına uygun olmalıdır. Küçük banyolar için az parçalı ve minimal ölçülere sahip modeller idealdir. Geniş banyolarda zemini güvenli hale getirmek için çok parça içeren modelleri kullanabilirsiniz.
 • Stil ve desen konusunda klozet takımları farklı seçenekler içerir. Banyo dekorasyonuna anında uyum sağlayan paspas modellerini değerlendirebilirsiniz. Elegan ve minimalist bir dekorasyon oluşturmak için koyu renklerde sunulan, düz renkli ve sade tasarımlı paspasları tercih edebilirsiniz. Klasik ve geleneksel bir dekorasyon için kilim deseni, kabartmalı tasarımlar, motifli işlemeler uygun bir seçim olur.
 • Banyo klozet takımları geniş renk seçeneğine sahiptir. Banyonuz için paspas ve halı seçerken doğru renk tonlarını değerlendirmeniz önemlidir. Karanlık bir atmosferi olan banyolar için açık renk paspaslar idealdir. Dar ve küçük banyolar olduğundan daha geniş göstermek için düz açık renkli halıları kullanabilirsiniz.

Küçük Banyolar için Dekorasyon Önerileri

Küçük banyolarda ferah ve geniş bir etki oluşturmak için doğru parçaları bir araya getirmeniz gerekir. Şehir yaşamında genellikle banyolar daha küçük ve dar alanlara sahip olur. Tuvalet ve banyo alanınızı konforlu hale getirmek için ürünleri açık renklerde seçebilirsiniz. Koyu renklerdeki paspas modelleri daha karanlık bir atmosfer yaratır. Banyo dekorasyonunda fayansların düz ve açık renk olması, ayna kullanılması, dolap seçiminde daha minimalist tasarımların tercih edilmesi önemlidir.

Küçük banyoları geniş göstermek için gömme raf ve dolapları kullanabilirsiniz. Lavabo seçiminde küçük tasarımları değerlendirerek alanı geniş hale getirmeniz mümkün. Banyonuz dar ise gereksiz eşya kullanmaktan kaçınmanız gerekir. Aynalı dolaplar, az parçalı paspaslar, duvara monteli klozetler, asma lavabolar iyi bir seçim olur. Ayna kullanımı alanı geniş göstermek için önemlidir. Banyonuzda geniş bir ayna kullanarak ferah görünmesini sağlayabilirsiniz. 

Küçük ve dar banyolarda küvet yerine duşakabin tasarımlarını kullanmanız daha uygun olur. Küvetler ağır ve geniş yapısı ile fazla yer kaplar. Banyonuzda geniş bir alan yaratmak için köşelere yerleştirilen duşakabinler iyi bir seçenek sunar. Duşakabin içinde güvenli şekilde hareket etmek için plastik paspas modellerini kullanabilirsiniz. Delikli, kabartmalı, vakumlu gibi farklı tasarımları olan plastik paspaslar kaygan zeminde güvenli bir kullanım alanı yaratır. 

Yuvarlak, kare, dikdörtgen, köşegen gibi farklı şekillerde tasarlanan banyo paspasları her dekorasyona uyum sağlar. Yuvarlak klozet takımları alanı dar olan banyolar için ideal bir duruş sergiler. Ortamın daha geniş görünmesini sağlamak için halıları farklı şekilllerde kullanabilirsiniz. 

Banyo Aksesuarları Seçerken Önemli Noktalar

Banyoların şık ve konforlu görünmesi için klozet takımlarının dışında diğer aksesuar ve düzenleme tasarımlarına da önem vermeniz gerekir. Raflar, çamaşır sepetleri, askılıklar, çöp kovaları ve sabunluk setleri ile banyoyu zarif bir ortama dönüştürebilirsiniz. Bazı önemli detaylara özen göstererek birbiri ile uyumlu aksesuarlar seçebilirsiniz.

 • Banyo aksesuarları arasında seçim yaparken banyonuzun genişliği ve dekorasyonu önemlidir. Klasik dekorasyona sahip banyolarda bakır ve altın tonlarında olan aksesuar modelleri tercih edebilir. Oymalı aynalar, gösterişli dolap tasarımları ve kabartmalı klozet takımları klasik dekorasyon için uyumlu seçenekler arasında yer alır.
 • Modern dekorasyon anlayışını benimseyenler daha minimalist klozet takımlarını kullanabilir. Asmalı raflar, kapaklı aynalı dolaplar, farklı renklerde tasarlanan lavabolar, düz renkli paspaslar modern dekorasyon için idealdir. Metal detaylar içeren banyo dolapları modern duruş sergiler.
 • Banyo ve tuvaletinizi işlevsel hale getirmek için depolama alanı sağlayan aksesuarları tercih edebilirsiniz. Çamaşır sepetini ortadan kaldırmak için gömme dolaplar, lavabo altında ekstra çekmeceler, duvara monte edilen raflar fonksiyonel kullanım sunar. Küçük banyolar için ekstra depolama alanı sağlayan ayrıntılar önemlidir.
 • Düzenli bir banyo görünümü için organizerlerden destek alabilirsiniz. Banyo organizerleri nemli ortama uygun malzemeden yapıldığı için uzun süre dayanıklıdır. Paslanmaya ve kireçlenmeye karşı dirençli olan plastik raflar duşakabin içinde kullanmak için idealdir. Duş sırasında kullandığınız tüm ürünleri bu raflarda saklayabilirsiniz.
 • Çamaşır sepetleri ve havluluklar banyolarda öne çıkan tasarımlardır. Banyonuzu şık bir ortama dönüştürmek için dekoratif detaylar içeren sepet ve askılıkları kullanabilirsiniz. Hasır malzemeden yapılan ve dantelli, çiçekli, desenli kumaşlarla süslenen sepetler banyonuza otantik bir hava katar. İnce kilim ve paspaslar ile bu geleneksel dekorasyon anlayışını vurgulayabilirsiniz.
 • Banyonuzda kullandığınız klozet setleri fırça, sabunluk, çöp kovası gibi tuvalet takımları ile uyumlu olmalıdır. Klasik bir tuvalet takımı seçtiyseniz paspas tercihinde de geleneksel desenleri kullanabilirsiniz. 
 • Banyonuzu ferah ve huzurlu bir ortama dönüştürmek için çiçek aranjmanlarında destek alabilirsiniz. Çiçekler huzur veren bir ortam yaratır. Hoş kokusu ile banyonuzu tazeler. Dekoratif görünümü ile şık bir detay sunar. Banyonuzu ferah göstermek için farklı renklerdeki çiçekleri değerlendirebilirsiniz.

Banyo Klozet Takımları Nasıl Temizlenmeli?

Yaşam alanlarında hijyenik bir kullanım elde etmek için paspas ve halıların sık temizlenmesi gerekir. Özellikle banyo ve mutfak alanları evde çok çabuk kirlenen bölümlerdir. Banyo ve tuvalet nemli bir ortam olduğu için bakterilerin yerleşmesine, çoğalmasına neden olur. Banyo ve tuvalet temizliğine yeterli özeni göstermediğinizde sağlığınız riske girer. Banyo klozet takımları düzenli aralıklarla uygun deterjanlarla temizlenmelidir.

Çamaşır makinesinde yıkanabilen klozet takımları modelleri pratik bir temizleme işlemi sunar. Altı kaydırmaz özelliği olan paspas modelleri genellikle çamaşır makinesinde yıkanabilir. Etiket üzerinde yazan talimatlara göre temizleme uygulamaları yapmanız klozet takımlarının dayanıklı kalması için önemlidir. Çamaşır makinesinde klozet takımlarını yıkarken dikkat etmeniz gereken önemli nokta, uygun sıcaklığı belirlemek ve makineyi çok doldurmamak. Çok dolu olan makine paspasların yıkanması sırasında sorun çıkarabilir. Klozet takımları sıkışıklıktan dolayı kırışabilir. Çamaşır makinesinde klozet takımlarını yıkarken düşük sıcaklık ayarı seçilmelidir. Hassas yıkama programı olan makineler bu işlem için daha uygundur. Yüksek ayarda sıkma işlemi yapıldığında paspasın altında bulunan kaydırmaz noktalar zarar görebilir. İşlevselliğini kaybeden klozet takımları ıslak zeminlerde kaymayı önlemediği için ev kazalarında risk oluşturur. 

Hav yüksekliği fazla olan peluş klozet takımları modellerinde yumuşaklığı korumak için yumuşatıcı ürünler kullanılabilir. Yumuşatıcının miktarı bu noktada önem taşır. Fazla yumuşatıcı kullanmak klozet takımlarının yapısına zarar verebilir. Temizleme deterjanı ile birlikte az bir miktar kullanılan yumuşatıcı ürünler yeterli olur.

Klozet takımlarını temizlerken ağartıcı deterjanlardan uzak durulmalıdır. Hafif formlu, doğal kaynaklardan elde edilen temizlik ürünleri halıların yapısını korur. Sert kıllı fırçalarla paspasları fırçalamak yanlış bir uygulamalıdır. Yumuşak bir sünger, mikrofiber bez ya da yumuşak halı fırçası kullanılmalıdır. İplik yapısına ve dokuma özelliğine zarar vermemek için sert hareketlerle temizleme işlemi yapılmamalıdır. 

Klozet Takımları Fiyatları

Klozet takımı fiyatları; malzemesine, tasarımına, hav yüksekliğine, ebatlarına göre değişiklik gösterir. Hav yüksekliği fazla olan peluş klozet takımları daha üst fiyat aralığına sahiptir. Duş içinde kullanılan plastik malzemeden yapılan paspaslar ise uygun fiyat aralığı ile her bütçeye hitap eder. Banyo klozet takımları farklı parçalardan oluşur. 5’li klozet takımları fiyatları daha üst seviyededir. Birden fazla parça içerdiği ve geniş banyo zeminlerini güvenli hale getirdiği için kaydırmaz özellikte sunulan klozet takımları yüksek fiyattan satılır.

Pamuklu ve sık dokuma paspaslar sentetik modellere göre daha pahalıdır. Çünkü sık dokuma ve pamuklu malzeme suyun kısa sürede emilmesini sağlar. Üstelik ciltle temas ettiğinde hassas bir temas yaratır. Sentetik malzemeden üretilen klozet takımları ise dayanıklı olmasına rağmen suyu etkili şekilde emmez. Bu nedenle daha çok dokuma pamuklu kumaşlardan üretilen klozet takımları tercih edilir. Klozet takımları fiyatları içinde pamuklu dokuma paspas seçenekleri üst segmentte yer alır.

Koçtaş, her zevke hitap eden klozet takımları ile dikkat çeker. Klozet ve banyo setleri uyum içinde bir duruş sergileyerek göz alıcı dekorasyonlar yaratır. Siz de yaşam alanlarınıza uygun olan paspas modelini tercih etmek için Koçtaş’ın sunduğu seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Uygun ödeme koşulları ve erişilebilir klozet takımları fiyatları ile Koçtaş, size geniş ürün seçeneği sunar. Siz de klozet takımları fiyatları içinden bütçenize uygun olanı tercih edebilir, zorlanmadan yaşam alanlarınızı yenileyebilirsiniz. 

Klozet Takımları ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Klozet takımları hangi parçalardan oluşur?

Klozet takımları paspas modelleri arasında değişik ebatlarda tasarımlar yer alır. Klozet kapağına takılan oval bir parça, lavabo önüne serilen dikdörtgen bir paspas ve klozet etrafına konulan ek parça ile genellikle 3’lü setler öne çıkar. Daha fazla paspas modeli içeren 5’li klozet setleri geniş banyolar için uygundur. Dar ve küçük banyolarda ise tek başına dikdörtgen paspas veya 2’li setler kullanılabilir.

Klozet takımları ne işe yarar?

Klozet takımları banyo ve tuvaletlerin zeminleri ıslaktır. Güvenli bir yaşam için banyonuzda kaydırmaz özelliği olan paspas modelleri kullanmanız önemlidir. Altı silikon detaylar ile kaydırmaz hale getirilen klozet takımları soğuk ve ıslak banyo zeminine basmanızı önler. Sıcak ve yumuşak bir temas yaratan peluş takımlar banyonuzun konforlu bir dekorasyona sahip olmasını sağlar.

Klozet takımı alırken nelere dikkat edilmeli?

Klozet takımları arasında seçim yaparken banyonuzun genişliğine uygun modelleri değerlendirmeniz önemlidir. Paspas modelinin kalitesi, malzemesi, ölçüleri seçim sırasında kritik rol oynar. Tuvalet ve banyonuzun dekorasyonuna uyum sağlayan tasarıma sahip setleri tercih edebilirsiniz. Çabuk kuruyan, antibakteriyel özelliğe sahip, pratik temizlenen klozet takımları banyolar için idealdir.

Klozet takımları nasıl temizlenmeli?

Banyo ve klozet takımları temizlenirken hafif formlu deterjanlar kullanılmalıdır. Çamaşır makinesinde yıkanabilen paspaslar düşük sıcaklıkta ve fazla sıktırılmadan temizlenmelidir. Peluş takımların yumuşaklığını koruması için az bir miktar yumuşatıcı yıkama sırasında kullanılabilir. Ağartıcı deterjanlardan uzak durmak, sert kıllı fırçalarla temizleme işlemi yapmamak, sert hareketlerle silmemek halının dokusunu koruması için önemlidir.

En Çok Satan Klozet Takımları Hangileri?

Koçtaş Klozet Takımları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Digital Baskılı Banyo Paspas Seti 2li̇
 2. Digital Baskılı Banyo Paspas Seti 2li̇
 3. Digital Baskılı Banyo Paspas Seti 2li̇
 4. Digital Baskılı Banyo Paspas Seti 2li̇
 5. Digital Baskılı Banyo Paspas Seti 2li̇
Daha fazla göster
42 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: