750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
4 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Atık Su Boru Aksesuarları

Atık Su Boru Aksesuarları

Çoğunlukla plastik malzemeden üretilen atık su boru aksesuarları, atık su borularının bağlantısını sağlamakla beraber, bu boruların sağlam ve sabit kalmasına yardımcı oluyor. Atık su boru aksesuarları olmadan hiçbir tesisatta montaj işlemi yapılamıyor. Montaj, tamir ve yenileme işlemleri için son derece elzem olan atık su boru aksesuarları, fonksiyonel özellikleri nedeniyle satın alınıyor.

Atık Su Borularının Avantajları ve Kullanım Alanları

Ev ve iş yerlerinde kullanılan temel tesisat ürünleri arasında bulunan atık su borusu ürünleri, avantajlı kullanım özellikleri nedeniyle tercih ediliyor. Oldukça hafif malzemelerden üretilen atık su boruları, kolayca monte ediliyor. Çürümeye ve korozyona karşı dayanıklı olan ürünler, uzun ömürlü oldukları için bakım gerektirmiyor. Basınç kaybı düşük olan borular, yüksek darbe dayanımı ile dikkat çekiyor. Yüzeyi pürüzsüz ve parlak olan atık su boruları, basınçlı ek parçalara uyumlu şekilde üretiliyor. Atık su boruları, kanalizasyon sistemlerinde, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi pis su ve atık madde boşaltım sistemlerinde, yer altı ve yer üstü su taşıma sistemlerinde, haberleşme ve elektrik sistemlerinde ayrıca kimyasal ve endüstriyel tesisler gibi birçok değişik alanda kullanılıyor.

Atık Su Borularının Ek Parçaları Ve Genel Özellikleri...

Atık su boru aksesuarları olarak tanımlanan ek parçalar içinde dış duvar ızgarası, atık su kelepçesi, köşeli manşon, kayar manşon, dirsek, tek T çatal, çift çatal, S sifonu, çek-valf, redüksiyon, boru tamir parçası, temizleme, körtapa ve conta gibi ürünler bulunuyor. Farklı hava koşullarına karşı oldukça dayanıklı olan atık su boru aksesuarları, sundukları işlevler neticesinde, farklı görevler için kullanılıyor. Atık su boru aksesuarları, yüksek dirençli yapıları sayesinde su borularının mukavemetini yükseltmeye yardımcı oluyor. Yanmaz nitelikte imal edilen atık su boru aksesuarları, uzun ömürlü yapıları ile atık su borularının da kullanım ömrünü uzatıyor. Pek çok çeşitte ve özellikte atık su borusu ile aksesuarı olduğu için atık su borusu fiyatları da ürün tipi ile boyutuna, malzemenin cinsine, ek parçaya ve markaya göre değişiyor.

Sağlam ve dayanıklı atık su boru aksesuarları şimdi Koçtaş'ta!  Siz de atık su borusu bağlantısı için kaliteli aksesuarlar kullanmak istiyorsanız, Koçtaş'a gelin plastik boru ve ek parçalar içerisindeki ürün çeşitlerini inceleyin, ihtiyacınız olan aksesuarı sepetinize ekleyin!

Daha fazla göster