150 TL Üzeri Kargo Bedava

Camlı Kapılar

Filtreler

Camlı Kapılar

Kapı, bir mekana girip çıkarken geçilen, menteşeli sürgülü ya da elektronik aksama sahip açılıp kapanabilir bölme açıklığıdır. Estetik tarza göre kapıların birçok tasarımı bulunur.  Camlı kapılar ise ferah mekanlar yaratması, mekana uyum sağlaması ve zarafeti ön plana çıkarması amacıyla sıklıkla tercih edilir. Bir mekanda camlı kapı modelleri ilk dikkat çeken detaylardan biri olmasa da ortamın havasını gözümüze hoş kılan bir öge konumundadır. Camlı kapılar  mekanlar arasındaki bağlantıyı koparmadan genişlik hissi sağlar.

Camlı Kapılar Özel Tasarımlarıyla Ferah Mekanlar Yaratıyor

Ev dekorasyonuna dekoratif unsurlarla karakteristik katmak ve yenilik yapmak gelişen teknoloji ile birlikte artık daha bir mümkün. Kapıların dış görünümüne önem verenlerin, aydınlık mekanlar ortaya çıkartmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği camlı kapılar; camlı Amerikan kapı, camlı mobilya kapı, camlı lake oda kapı ve camlı melamin kapı olmak üzere özel seçeneklere sahiptir. Cam kapı fiyatları malzeme ve tasarım ilişkisine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

İç Mekanlara Şıklık Getirecek Camlı Kapı Önerileri

Camlı kapılar ile ilgili seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok nokta var elbette. Her şeyden önce kapının montaj yapılacağı mekanla bütünleşmesi gerekir. Yani camlı kapının tasarımının mekana uygun ve estetik olarak doygun olması, kaliteli malzemeden yapılmış olması tasarımın kalitesini yükseltir. Ahşabın yalın çizgilerle tasarlanmış yüzeyin dokusuna uyan kapı alternatifleri size ilham verebilir. Daha modern bir kapı modeli tercih edenler için modern çizgilerle geometrik formları öne çıkaran camlı kapı tercih edilebilir. 

Fonksiyonel, sağlam ve şık tüm camlı kapılar için size Koçtaş yeter! Şimdi online alışveriş sitesini ziyaret edin ve beğendiğiniz ürünü sepete ekleyin. 

Daha fazla göster
1 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: