150 TL Üzeri Kargo Bedava

Uzatma

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Uzatmalar

Uzatmalar, su tesisatında kullanılan çeşitli bağlantı malzemeleri arasında yer alır. Temiz ya da pis su tesisatının bağlantılarının sağlanması ve normal şekilde kullanılması için pek çok farklı malzeme ve bağlantı borusu kullanılır. Temiz su tesisatından suyun alınması, kullanılacak olan yere iletilmesi ve kullanımı sonrasında pis suyun atılması için kullanılan bağlantı elemanları ve uzatmalar işlerin daha kolay yapılabilmesi için tasarlanmıştır. 

Su Tesisatı İçin İhtiyacınız Olan Uzatmalar Nelerdir? 

Uzatmalar, kullanıldıkları yerler, büyüklükleri ve özelliklerine göre farklı seçeneklere sahiptir. Tesisat borusu uzatma modelleri, plastik ya da metal gibi materyallerde üretilirler. Plastik boru tesisatının kullanıldığı su tesisatlarında plastik modeller, pirinç ya da benzeri metallerin kullanıldığı tesisatlar için metal uzatma modeller kullanılır. Pirinç modeller, parlak bir görüntüye sahip olması için krom kaplama olarak da üretilebilir. Uzatma çeşitleri uzunluklarına ve kalınlıklarına göre de seçeneklere sahiptir. Kalınlık olarak bir ve yarım santim seçenekleri bulunur. Uzunluk olarak ise 1 cm ile 5 cm aralığında seçenekleri bulunabilir.
Uzatmalar arasında yer alan taharet çubuğu, alafranga tuvalet sistemlerinde kullanılan bir tesisat parçasıdır. Taharet kısmına takılarak kullanılan sistemler temizliğin kolay yapılmasını sağlar. Temiz su sistemi ile klozet arasında bağlantı sağlayarak temiz suyun kullanılmasını sağlar. Plastik ya da metal seçeneklere sahi taharet çubuğu modelleri arasında perlatörlü modeller de bulunur. Perlatör sistemi hem su tasarrufu sağlamak hem de etkili temizlik yapmak için özel olarak üretilen bir sistemdir. Klozetlerin büyüklüklerine ve yüksekliklerine göre ölçü seçenekleri de mevcuttur. Taharet borusu olarak da adlandırılan bu bağlantı borularını kullanarak eskiyen boruları yenisi ile değiştirebilirsiniz. Klozet sistemlerinde kullanılan suyun atık su sistemine iletilmesi için klozet kadası kullanılır. Banyo, tuvalet ya da mutfak gibi alanlarda kullanılan bataryalar için batarya uzatması seçenekleri de uzatmalar arasında yer alır. Bunlar, su tesisatı ile batarya arasındaki bağlantının doğru şekilde yapılması için kullanılır. Uzatma boruları sadece temiz ve pis su sistemlerinde değil ısıtma sistemlerinde de kullanılır. 

Tesisat tamir ve bağlantı malzemeleri arasında yer alan, uzatmalar şimdi çok uygun fiyatlarla Koçtaş'ta! Aradığınız ürünleri kolayca bulabilir ve tesisatınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Hemen keşfedin, zahmetsizce sepetinize ekleyin.

En Çok Satan Uzatma Hangileri?

Koçtaş Uzatma kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Krom Uzatma
  2. Krom Uzatma
  3. Krom Uzatma 1/2 2.5 cm
  4. 2 Adet Eca Uzun Ara Musluk 102111065
  5. Krom Uzatma
Daha fazla göster
42 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: