750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
16 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

LIQUI MOLY

Ligumoly

1957'den bu yana motor yağı üretimi yapan Ligumoly, Alman kalitesinden ödün vermiyor. Dünya genelinde ün yapan marka; motor yağının yanı sıra performans artırıcı benzin katkısı, radyatör için sızıntı önleyici, filtre koruyucu, hidrolik ve şanzıman yağı, temizleyici ürünler ve oto bakım ürünleri üretiyor. Zengin üretim kapasitesi sayesinde araç bakımı için gerek duyulan her ihtiyaca cevap verebiliyor.

 

Ligumoly Oto Bakım Ürünleri ve Motor Yağları

Ligumoly, motor yağları ile öne çıkıyor. Dizel ya da benzinli araçlar için farklı özelliklere sahip Ligumoly yağ katkısı, sistem içerisinde zamanla biriken kurumu temizliyor ve sistemin yeniden yapılandırılmasına katkı sağlıyor. Motorun sessiz ve verimli bir performansla çalışmasına yardımcı olan Liqui Moly 5W30 motor yağı, yaz kış motorun ilk çalışmada zorlanmasını engelliyor. Ayrıca yakıt tüketiminden tasarruf yapma olanağı tanıyor. Motorda aşınmayı engellediği için yağ değişim süresi uzaması halinde motordaki aşınmayı engelliyor. Motor yağları kendi içerisinde de sentetik ve detoks gibi çeşitlere ayrılıyor. Aracın soğutma sistemi olan radyatörlerde ortaya çıkan kılcal çatlakların giderilmesinde kullanılan sızıntı önleyiciler, soğutma sıvılarına uyum sağlar. Böylece radyatör sistemine zarar vermeden çatlakları ve küçük delikleri kapatabiliyor. Çatlak giderici ürünler su pompasına ya da sistemdeki plastiklere herhangi bir zarar vermiyor. 

Ligumoly Soğuk Kış Aylarında da Aracınızın Hizmetinde

Ligumoly ürün grubunda bulunan temizleyicilerin başında ise enjektör bakım ürünleri geliyor. Ürün, yakıt sistemindeki partikülleri tam anlamı ile temizleyebildiği için yakıt daha verimli kullanılıyor. Turbo ve konvantör ile uyumlu olan temizleyiciler kanallarda bulunan kalıntıları da temizleyebiliyor. Ligumoly markasının temizleyici ürünleri arasında cam temizleyicilerin olduğunu görebilirsiniz. Kış aylarında buz çözücü ürünler hayatı kolaylaştırıyor. Mavi ve siyah duman oluşumunu engelleyen duman önleyiciler subaplardan kaynaklanan yağ tüketimini de minimize ediyor. Dizel araçlarda yağ yakımından kaynaklanan siyah duman gibi benzinli araçlarda ortaya çıkan beyaz dumanı engelliyor. Sistemi aşınmaya karşı koruyan Ligumoly duman önleyici motor sesini azaltıyor. 

Aracınızın ihtiyaç duyabileceği tüm Ligumoly bakım ürünlerini Koçtaş'tan temin edebilirsiniz. Siz de Koçtaş güvencesi ile Ligumoly markasına ait oto bakım ürünlerini sahip olabilmek için hemen siparişinizi verebilirsiniz. 

Daha fazla göster