750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
32 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Majestik

Majestik

Majestik dekorasyon ve ev gereçleri alanında uzun zamandan beri kaliteli işler icra eden bir firma. Evlerin en temel eşyalarından olan perdeler için ürettiği ve bu eşyalar için fazlaca etkili olan renso, perde bağı, mıknatıslı perde tutucu ve perde ipi gibi ürünlerle hayatınıza dokunan Majestik ürün kalitesi ve çeşitliliğiyle de her geçen gün büyüyor.

Majestik Geniş Ürün Çeşitliliği Sunuyor

Majestik perdeler konusunda geliştirdiği aksesuarlarla hem çeşitlilik hem de işlevsellik sunuyor. Renso, fon perdeleri kenarlara eklemek amacıyla kuşak takılan ve duvara monte edilen metal kancalara deniyor. Markanın ürettiği altın renso modelleri estetik ve modern bir görünüm yakalamanızı sağlamanın yanında perdelerin toplanmasını da başarılı bir şekilde sağlıyor. Altın rengine sahip %90 metalden yapılan bu sağlam ve dayanıklı aksesuar, evinizin derli toplu görünmesinde büyük bir yere sahip oluyor. Majestik yine ürettiği perde bağıyla da dikkat çekiyor. Farklı renklere sahip olan bu aksesuarda evinizdeki perdelere en uygun renkli perde bağını seçmeniz halinde perdeleriniz estetik bir şekilde toparlanmış oluyor. Yüzde kırka kadar pamuk içeren bu perde aksesuarı da, kalitesi ve işlevselliğiyle kullanışlı bir halde bulunuyor. Bir başka Majestik perde aksesuarı olan mıknatıslı perde tutucu ise yüzde seksen doğal elyaf içeriyor. Perdelerinize şık ve dekoratif anlamda büyük bir dokunuş eklemenizi sağlayacak olan bu aksesuar da etkin bir şekilde perdelerinizi tutmanıza yardımcı oluyor. 

Evlerinizin Dekorasyonuna Şık ve Modern Bir Dokunuş

Majestik perde ipi ürünüyle de evlerinizin dekorasyonuna estetik ve modern anlamda bir dokunuş sağlıyor. Yine evinizdeki perdenin renk ve modeline göre değişkenlik gösterebilen bu ipler yüzde 60 oranında pamuktan yapılıyor ve bu anlamda kalitesini gösteriyor. Perde ipleri yoğunluğu pamuğa sahip olmaları dolayısıyla da dayanıklılığını uzun zaman koruyabiliyor. Bu aksesuarlar evinize en uygun renk seçiminizle beraber perdelerinizi en şık şekilde topluyor. Kaliteye, estetiğe ve modernliğe sahip olan renso, perde bağı, mıknatıslı perde tutucu ve perde ipi gibi Majestik marka ürünleri Koçtaş farkıyla inceleyebilir; yine Koçtaş'ın online sipariş anlamındaki avantajlarından yararlanarak perdelerinizi toplayacak şık ve kullanışlı aksesuarları kolaylıkla edinebilirsiniz.

Daha fazla göster