750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
13 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Slimflex Safir

Slimflex Safir

1966 yılından bu yana yapı ürünleri alanında faaliyet gösteren Işık Grup, Slimflex markası ile korniş perde yayı üretiminde Türkiye'de lider pozisyonda yer alıyor. Aile şirketi olma özelliği taşıyan ve İstanbul'da üretimlerine başlayarak ilk olarak Türkiye pazarına açılan firma, günümüzde 32 ülkeye ihracat yapıyor. Değişim ve gelişim odaklı bir anlayışı benimseyerek, müşterileri için hep daha iyisini üretmeyi hedeflediklerine dikkat çekiyorlar. Müşterinin ihtiyaçlarını gidermeye yönelik çalışmalarını sürdüren firma aynı zamanda ürünlerin ekonomik olmasına da özen gösteriyor. Slimflex, perde asma ihtiyaçları için korniş üretimleri ve aksesuarları tasarlayarak dünya çapında hizmet vermeye devam ediyor. Slimflex Safir dekoratif kartonpiyerli korniş üretimleri ile geleneksel korniş sisteminden uzaklaşarak hem çok yönlü bir kullanımı hem de modern bir görünümü vadediyor.

Slimflex Safir İle Pencerenizi Dekore Edebilirsiniz

Slimflex Safir dekoratif kartonpiyerli korniş, hem kendinden panolu yapısı ile kullanım kolaylığı sağlıyor hem de dekoratif kartonpiyer tasarımı ile modern bir görünüm yaratıyor. Düz pencerelere yönelik tasarlanan yapısı, pencere üstüne veya tavana sabitleme seçeneği sunuyor. Kendinden panolu olması sayesinde kartonpiyer eksiğini hazır halde sunarak, alçı işlemleriyle uğraşma yükünü ortadan kaldırmış oluyor. Slimflex Safir kartonpiyerli korniş raylı sistemi ile perdeler asılırken, başka bir malzemeye ihtiyaç duymadan dekoratif görünüm de sağlanmış oluyor. Kartonpiyer panolarda ahşap görünüm sevenler için ceviz ve wenge seçenekleri bulunuyor. Bunların yanında beyaz renk seçeneği de mecvut ve boyanabilme özelliği taşıyor. İç cephe boyaları ya da sprey boyalar ile Slimflex Safir kartonpiyerleri istediğiniz görüntüye kavuşturabiliyorsunuz. Aynı zamanda farklı yükseklik seçenekleri bulunması, kullanılacak ortama uygun olanı seçme imkanı veriyor.

Slimflex Dekoratif Kartonpiyerler ve Kapaklara İmza Atıyor

Slimflex Safir dekoratif kapak modeli ise pencere önünü çok daha şık hale getirme fırsatı sunuyor. İster pencere üstündeki duvarda ister tavanda kullanabilen dekoratif kartonpiyerli korniş modeli, yanlara takılan safir dekoratif kapaklar ile yenilikçi bir tasarım oluşturuyor. Duvar bağlantı L ayak ile kapaklar kartonpiyere kolaylıkla monte edilebiliyor. Pencere üstünün dekorasyonu için tamamlayıcı nitelikle olan dekoratif kapak, modern bir dizayn görüntüsünü de beraberinde getiriyor. Sizde pencerenizin estetik bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız Slimflex Safir ürünlerini Koçtaş'ta bulabilir, online alışveriş imkanı ile kolaylıkla bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Daha fazla göster