750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
26 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Ykc

Ykc

Dünyanın en sevilen çizgi ve film karakterlerinin lisanslı ürünlerini üreten Ykc, çocuklara yönelik geniş ürün yelpazesindeki ürünler ile kendi tasarımlarından oluşan bir koleksiyona sahiptir. Yerli üretim ilkesini benimseyen şirket, çocuk grubu ürünlerinin üretimini güvenlik ve kaliteden ödün vermeden sürdürmektedir. Oyun setlerinden yazı tahtalarına, pipetlerden saç fırçalarına, çerçevelerden abajurlara kadar çeşitlilikte ürünler üretmekte olan Ykc, yenilikçi fikirler ve özgün tasarımları ile Ar-Ge faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. Şirketin Disney Aydınlatma grubu lisansı ile çocuk odası için özel tasarımlara sahip dekoratif aydınlatma ürünleri ürün gamında önemli bir yer tutmaktadır. Avrupa standartlarında üretimi ilke edinmiş Ykc, sektörde öncü olma hedefiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket lisans sahibi olduğu uluslararası markaların gücü ile büyük müşteri kitlesinin taleplerini dikkate alarak lider firma olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Kahramanlarımız Aydınlatma Ürünlerinde Hayat Buluyor

Modern çağ ev tasarımlarındaki anlayış nesnelere artık, geleneksel anlayışın ötesinde yeni görevler tanımlıyor. Evimizde kullandığımız ürünler artık asli görevini üstlenmenin yanı sıra ilave işlevlere sahip. Artık gece lambası sadece bir gece lambası değil. Abajur sadece bir abajur değil. Asıl işlevlerinin yanında çocukların dünyasına renk katmak için görev üstleniyor. Çocuk odası için özenle tasarlanmış dekoratif aydınlatma ürünleri ile Ykc, çocukların en sevdiği karakterlere hayat veriyor. Kimi zaman Karlar Ülkesi Kraliçesi Elsa bir sarkıt ile aydınlanırken, kimi zaman Mickey ve Minnie seramik abajurdan bize göz kırpıyor. Dünyanın en ikonik karakterlerinden Spider-Man, Ykc tasarımı sarkıt lamba ile çocuk odasını renklendiriyor. Cars karakterlerinden Şimşek McQueen gece lambası ile çocukların huzurlu bir şekilde uyumasına yardımcı oluyor. 

Çocuk Odası Aydınlatma Çözümleri

Ykc özgün tasarımları ile lambalara aydınlatma dışında işlev kazandırarak çocukların dünyalarını şenlendiriyor. Çocukları mutlu etmenin en güzel yolu, kahramanlarını ve sevdiği çizgi karakterler odalarındaki objelerinde yansıyor. Ykc markasının ürün güvenliği ilkelerinden taviz vermeden, Avrupa standartlarında ürettiği ürünlere Koçtaş güvencesiyle ulaşmak çok kolay. Online alışveriş seçeneği seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyin hemen siparişinizi verin. Siz de çocuklarınızın kahramanlarına odasında yer açın; abajur, sarkıt gece lambası çeşitleriyle en sevilen karakterlere hayat verin.

Daha fazla göster