750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
123 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Altınbaşak

Altınbaşak

Ev tekstil sektöründe faaliyet gösteren Altınbaşak, 1971 yılından bugüne yüksek teknolojileri kullanarak, kalite ve güven prensiplerinden taviz vermeden faaliyetlerini sürdürerek büyümeye devam ediyor. Havlu, bornoz, nevresim takımları, uyku setleri, baskılı ve baskısız kumaş çeşitleri üretimi yapıyor. Üretimine Denizli'de devam eden firma, TSE ve ISO 9001:2000 belgelerine sahip. Üretiminin yüzde 50’sini yurt dışında, yüzde 50’sini ise yurt içerisindeki kullanıcılarına sunuyor. 

Ev Tekstili Alanında Tüm İhtiyaçlarınıza Yanıt Veriyor

Altınbaşak bir ev için en önemli ev tekstili ürünlerine imza atıyor. Ürün grupları arasında nevresim takımları öne çıkıyor. Markanın nevresim takımları yüksek kaliteli pamuktan üretiliyor ve yumuşak dokusu sayesinde rahat bir uyku deneyimi sağlıyor. Bu noktada kullanıcılara hem model hem de ölçü olarak geniş seçenekler sunuyor. Ürünlerinde saten ve pamuk kullanıyor, insan sağlığına zarar vermeyen doğal liflerle üretim yapıyor. Çift kişilik ve tek kişilik ebatları sayesinde tüm aile bireylerinin rahatlıkla yataklarında tercih edebileceği ürün grubunda bebek nevresim takımlarına da imza atıyor. Yatak örtüsü ve pike konusunda da uzman olan marka, kullanıcılara 4 mevsim kullanabileceği pamuklu pikeler sunuyor. Yatak örtüsü modelleri ise geniş renk seçenekleri ile dekorasyonunuza hareket kazandırmaya hazır. Markanın yastık modelleri, silikon ve kaz tüyü olmak üzere farklı beğenilere hitap ediyor. Tek kişilik ve çift kişilik yorgan modelleri, mavi, pembe, krem, beyaz ve somon gibi renkleri ile karşımıza çıkıyor. Kolay yıkanabilir modelleri, kullanım kolaylığı vadediyor. Altınbaşak markasının tekstil ürünleri arasındaki havlular, el yüz havlusu, havlu seti, mutfak havlusu olarak evinizin tüm ıslak zeminlerinde sizinle buluşuyor. Çocuklar için de özel havlu üretimi yapan marka, içeriğinde bambu lifleri kullanarak doğanın saf ruhunu teninizle buluşturuyor.

 

Altınbaşak Sağlıklı Ev Tekstili Ürünlerine İmza Atıyor

Gece boyunca teninize temas eden nevresim takımı, çarşaf ve yastık kılıflarının sağlıklı olması için üretim aşamasında sertifikalı ham maddeler kullanılıyor. Altınbaşak firmasının sizin için tasarlayıp ürettiği, hayatınızı güzelleştirecek nevresim takımı modellerini ve yastık kılıflarını Koçtaş güvencesiyle kolayca bir arada bulabilir, ürünlere online alışveriş imkanı ile zahmetsizce ulaşabilirsiniz. 

Daha fazla göster