750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Apliqa

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
1321 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Apliqa

20 yılı aşkın bir süredir ev ve işletme gibi iç mekanlar için aydınlatma ürünleri tasarlayan ve üreten Apliqa; sektörün uzman ve öncü gelen markalarından biri. Marka uzun yıllardır iç mekan aydınlatma çözümleri için klasik, avangard ve modern tasarım fikirleri ile sayısız modeli tüketicilerin beğenisine sunuyor. Apliqa markasının ürettiği ürün grupları içerisinde avize, sarkıt gibi tavan aydınlatma ürünleri, duvar aydınlatmaları için aplik ayrıca lambader ve masa lambası gibi ürünler bulunuyor. 

Mekanlarınızı Aydınlatacak Kullanışlı Duvar Aydınlatma Ürünleri

Aplikler, duvara monte edilen ve genellikle tavan aydınlatmaları ile bir bütün olarak çalışan ürünlerdir. Duvar dekorlarını şık bir hale getirmek ve mekanlara hem işlevsellik hem de dekoratif güzellik katmak amacıyla kullanılır. Apliqa markası ev ve işletme gibi yaşam alanları için farklı aplik modellerine imza atar. Tasarladığı modellerin gövdelerinde materyal olarak metal, krom kullanan aydınlatma markası, tüketicilere klasik, modern ve eskitme gibi çeşitli modellerde ve farklı renklerde ürünler sunar. Apliklerin genellikle uzun süre yanık kalacak şekilde kullanılmasından dolayı; markanın ürünlerinde elektrik tasarrufu sağlayan led seçenekleri de mevcuttur.  Apliqa, tavan aydınlatma ürün grubu ise her alana ve tarza hitap edecek, şık, kullanışlı ve geniş bir ürün yelpazesine sahip. Avize ve sarkıt modellerinde tekli, üçlü, dörtlü, beşli, altılı gibi model seçenekleri sunan marka, ürettiği bu modellerin gövdelerinde krom, metal ve ağaç kullanıyor. Sarkıt modellerinde ise cam ve zamak taş gibi materyaller kullanılıyor. Avize ve sarkıt modelleri için led aydınlatma ve farklı renk seçenekleri bulunuyor. Fonksiyonel özelliklerine ve tasarımlarına göre her alan için çeşitli aydınlatma ürünleri üreten Apliqa, geniş ürün yelpazesi içerisinde dekoratif ve pratik çözümler için lambader ve masa lambası modellerine de sahip. Markanın masa lambası modellerini çocuk odalarında değerlendirebileceğiniz gibi çalışma mekanlarınızda da doğru aydınlatma için tercih edebilirsiniz.  

Ev ve ofis gibi farklı yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz iç mekan aydınlatma ürünleri için Apliqa’nın pek çok ürününe Koçtaş'tan ulaşabilirsiniz. Koçtaş güvencesi, fiyat avantajı ve online alışveriş kolaylığı ile dilediğiniz ürünü gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. 

Daha fazla göster