Peşin Fiyatına 7 Taksit

Access Point

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

İnternet Sistemlerinin Önemli Bir Parçası: Access Point

Access Point çeşitleri, genel olarak modemden aldığı sinyalleri daha geniş bir alana yayma işlemini gerçekleştiren ürünlerden oluşur. Kablolu ağları kablosuz hale getirerek farklı cihazlar için erişilebilir hale getirmesiyle sistemlerin daha pratik bir şekilde kurulmasını mümkün kılar. Temel olarak kablosuz bağlantı özelliklerine sahip olan cihazların kablolu bir ağa bağlanmasını mümkün hale getirir şeklinde Access Point modellerinin açıklaması yapılabilir. 

AP olarak da nitelendirilen Access Point çeşitleri, evlerden işyerlerine kadar kablosuz bağlantıya ihtiyaç duyulan ortamlarda işlevsel hale gelen ürünler arasında yer alır. Kablosuz yönlendiriciler genel olarak küçük evlerde internetin her alana yayılması için tercih edilirken Access Point çeşitleri çoğunlukla birkaç katlı evlerde ya da ofis gibi geniş alanlarda birçok farklı kullanıcının internete erişimini sağlamak için kullanılır. Access Point çeşitleri, binlerce çalışanın geniş bir alanda internete ulaşmasını sağlamasıyla da işlevsel bir kullanım sunan önemli internet ekipmanlarından biridir. Ayrıca ürünler, restoran, kafe ya da otel gibi işletmelerde birçok farklı kullanıcının rahat bir biçimde bağlanabileceği bir ağ sistemi kurmak için de sıklıkla tercih edilir. İşletmelerin bahçe alanlarından içlerine kadar geniş bir kapsamı içeren ürünler, müşterilerin iyi bir internet ağına bağlanmasını mümkün hale getirir. Böylece kullanıcılar, daha etkili bir performans elde etmeyi başarır. Bununla beraber müstakil bir eviniz varsa ve evinizin bahçesinden de internete kesintisiz ve iyi bir biçimde bağlanmak istiyorsanız Access Point çeşitlerinin sunduğu özelliklerden yararlanabilirsiniz. 

Geniş bant internet erişim olanakları sunan ürünler, farklı yerlerde istenilen performansın pratik bir biçimde elde edilmesini mümkün kılar. Access Point fiyatları ve ekstradan seçeneklerini inceleyerek sistemlerinizi geliştirebilecek ürünlere pratik bir şekilde erişebilir, ihtiyaç duyduğunuz ortamı kolaylıkla elde edebilirsiniz. Fabrikalardan restoranlara, evlerden ofislere kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler sayesinde sistemlerinizi dilediğiniz gibi genişletebilirsiniz. Uygun Access Point fiyatları arasından seçim yaparak gereksinimlerinizi bütçenizi zorlamadan pratik bir şekilde karşılayabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Cisco Access Point gibi kaliteli markalarından ürünleri arasından seçim yaparak ihtiyaç duyduğunuz verimi kolaylıkla almaya başlayabilirsiniz. Cisco ya da Everest Access Point gibi modeller arasından istediğiniz özellikleri sunan kaliteli ürünlere anında erişebilir, istediğiniz yerde dilediğiniz kalitede bir ağ sistemi kurmaya başlayabilirsiniz.

Access Point Çeşitlerini Kullanmanın Sunduğu Avantajlar

Access Point çeşitleri fonksiyonel yapısı ve işlevselliği ile kullanan kişilere birden fazla avantaj sunmayı başarır. Ağ sistemlerinizi geliştirmek ve istediğiniz gibi yapılandırmak istiyorsanız ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Access Point modellerinin ne olduğu ve ne gibi avantajlar sunduğu hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilir, ürünlerin günlük hayatınızı nasıl iyileştirebileceğine dair fikir edinebilirsiniz;

 • Access Point çeşitleri ilk olarak çok sayıda kullanıcının rahat bir şekilde bağlanabileceği bir ağ sistemi kurmanızı mümkün hale getirir. Normal şartlarda sıradan bir yönlendirici 10 ile 20 arasında kullanıcının erişimini destekleyebilecek bir yapıdadır. Bununla beraber AP, 50’den fazla bazı modellerde ise yüzlerce kullanıcının erişimine izin verebilecek bir yapıdadır. Sinyal gönderme ve alma konusunda güçlü bir yapıya sahip olan ürünler, özellikle kalabalık iş ortamlarında sıklıkla tercih edilir. IoT cihazlarının yer aldığı bir fabrika düzeninde makinelerin birbiriyle rahat ve kesintisiz bir şekilde iletişim kurmalarını sağlamak istiyorsanız ürünlerin sunduğu geniş kapsama alanı ve kullanıcı sayısı özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle kablosuz kapsama alanına ihtiyaç duyulan geniş alanlarda ihtiyaç duyulan verimin alınmasını mümkün kılan ürünler, kalabalık ortamlarda sıklıkla tercih edilir. Örneğin, alışveriş merkezi gibi geniş bir alanda herkes tarafından erişilebilir bir ağ sistemi kurmak istediğinizde ürünlerin sunduğu özelliklerden faydalanabilir, gereksinimlerinizi pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz.
 • Access Point çeşitleri daha geniş bir iletim aralığı elde edilmesini mümkün kılmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Standart bir kablosuz yönlendirici kullanılarak yapılandırılan bir sistemde genellikle 20 ya da 30 metrelik bir aralıkta sinyal üretimi gerçekleştirilebilir. Bu aralığın dışına çıkıldığında ise genellikle sinyal iletimi kaybolur. Bununla beraber AP modelleri incelendiğinde ürünlerin genellikle 100 ya da 300 metreye kadar daha uzak mesafeleri kapsayabilecek biçimde özel olarak tasarlandığı görülebilir. Kablosuz erişim noktasının artmasını ve daha geniş aralıklarda kullanılabilir hale gelmesini istiyorsanız ürünlerin sunduğu özelliklerden faydalanabilirsiniz. Access Point çeşitleri geniş ofis alanlarında ya da büyük mekanlarda daha rahat bir biçimde her yerden internetin erişilebilir hale gelmesini sağlamak için tercih edilir.
 • Bazı şirketlerin merkezleri birkaç kattan oluşur ve her kattaki çalışan departmanlar arası iletişim için internet bağlantılarından yararlanır. Access Point çeşitleri büyük ve farklı katlardan oluşan alanlarda da istenilen internet performansının elde edilmesini kolaylaştırır. Ağa çok sayıda kullanıcının girmesine olanak tanımasının yanı sıra birkaç katlı binalarda da her katta internet bağlantısını sabit ve tutarlı hale getirme konusunda kullanan kişilere yardımcı olan ürünler, şirketlerinizde iyi bir internet sistemi kurmak istediğiniz işlevsel hale gelir. Ayrıca bazı modeller yakın binalar arasında bile iletişimin daha sağlam bir şekilde gerçekleştirmesini mümkün kıldığı için birçok işletme tarafından tercih edilir. Tp Link Access Point gibi kaliteli markaların modellerini inceleyerek ürünlerin sunduğu geniş kapsama alanı faydalarından yararlanabilir, sistemlerinizi ihtiyaçlarınıza uygun olacak biçimde yeni baştan yapılandırabilirsiniz.
 • Ürünler, esnek bir kullanım elde edilmesini sağladığı için de kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Genellikle ürünler, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı mod ile beraber gelir ve alanınızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bu modlar arasından pratik bir şekilde seçiminizi yapabilirsiniz. Access Point fiyatları ve ayrıca seçeneklerini inceleyerek ürünlerin esnekliğinden yararlanabilirsiniz.
 • Üst katlara internetin olmadığı ya da ulaşmadığı yerlerde kapsama alanı elde edilmesini mümkün hale getiren ürünler, kablosuz ağ yönlendiricisi görevi görmesiyle de kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Ürünler aynı zamanda dış mekanlara da kablosuz internet erişimi imkanı sunmasıyla dikkat çeker. Bahçeli bir eviniz varsa ya da işletmelerinizin bahçe alanlarını müşterileriniz için daha kullanışlı hale getirmek istiyorsanız ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Ürünleri dış mekana erişimi olan ve mümkün olduğunca az duvar ile ayrılan alanlara yerleştirerek dış mekanlarda istediğiniz performansı almaya başlayabilirsiniz.
 • Ürünler, çok bağlantı sistemlerini desteklemesiyle de dikkatleri üzerinde toplar. Çok büyük bir alanda internet bağlantısı elde etmek istiyorsanız birden fazla cihazı bir araya getirerek istediğiniz performansı elde edebilirsiniz. Tek bir AP’nin kapsamakta zorlanacağı kadar büyük bir alanda internet erişimi sağlamak istiyorsanız ara bağlantılar kullanarak istediğiniz sistemi pratik bir şekilde elde edebilirsiniz. İstemcilerin ağ içinde sorunsuz bir şekilde dolaşmasını mümkün hale getiren ürünler, böylece büyük alanlarda birden fazla ürün kullanarak istediğiniz sistemi pratik bir şekilde kurmanızı mümkün hale getirir.
 • Birçok kişinin aynı anda internete bağlandığı yerlerde genellikle bağlantı seviyelerinde düşme ya da hızlarda azalma gibi istenmeyen durumlar ortaya çıkar. Bununla beraber ürünler, çoklu kullanıcı desteği sunması sayesinde kalabalık yerlerde internet bağlantısının düşmesinin önüne geçer. Özellikle fabrikalarda ya da ofislerde önem kazanan internet bağlantılarının iyileştirilmesini mümkün kılan ürünler, işyerlerinde istediğiniz performansı elde etmenizi kolaylaştırır. Tüm cihazların bağlantıda kalmasını ve sistemden uzak kalmamasını mümkün hale getiren ürünler, aynı zamanda bağlantı hızlarında yaşanabilecek düşüşleri de minimuma indirmeye çalışır. Böylece kalabalık ortamlarda ihtiyaç duyulan internet bağlantı hızlarına pratik bir şekilde erişilmesini sağlar.
 • Access Point kablolu ağlardaki interneti kablosuz bir hale getirerek kapsama alanında bulunan herkesin ulaşmasını mümkün kılan bir sistem kurar. Bununla beraber bu sistemi oldukça pratik bir şekilde kurmanızı mümkün hale getirir. En iyi Access Point modeli kişiden kişiye ve kullanım amacından kullanım amacına değişiklik gösterebilse de ürünler genel olarak oldukça pratik bir kuruluma sahip olduğu için herkes tarafından tercih edilir. Access Tp Link Access Point gibi markaların modelleri, rahat bir biçimde kurulabildiği için herkesin istediği sistemi zorlanmadan kurmasını mümkün kılar. İşlevsel olmasının yanı sıra rahat bir kullanım sunmasıyla da öne çıkan ürünler, internet bağlantılarının kalitesini ve kapsamını iyileştirmek isteyen kişiler için ideal bir seçim haline gelir. Ürünler genel olarak Ethernet kablosu takılarak ya da yönlendiricinize bağlanarak çalıştırılabilir. Pratik bir şekilde kurulması ve ardından kaliteli bir performans ortaya çıkarmasıyla öne çıkan ürünler, bu yönüyle kullanıcılarının farklı beklentilerine yanıt vermeyi başarır.
 • Ürünler, evlerden ofislere hemen hemen internetin kullanıldığı her yere yerleştirilebilecek bir şekilde tasarlandığı için herkesin günlük hayatına işlevsellik katmayı başarır. Access Point çeşitleri genel olarak kullanıcıların kablolu bir bağlantının yakınında olmasına gerek kalmadan onun özelliklerinden, hızından ve fonksiyonelliğinden yararlanmasını mümkün hale getirir. İnternet bağlantısını kullanırken özgürce hareket edebilir, evinizin ya da iş yerinizin dilediğiniz noktasına rahatlıkla gidebilirsiniz. Ethernet kablosu kullanmadan neredeyse ağ ile cihazınız arasında fiziksel bir bağlantı varmış gibi yüksek hızlarda interneti kullanmanıza olanak tanıyan ürünler, bu yönüyle de birçok kişinin ilgisini çeker. Bununla beraber ürünler, kablosuz bir internet ağı kurmanızı sağladığı için daha işlevsel ve konforlu bir ortam oluşturmanıza olanak tanır.
 • Ürünler, genel olarak internete erişimi olan her cihazda ağ kurulmasını mümkün hale getiren bir yapıya sahiptir. Seçeneklere göz attığınızda bilgisayarların yanı sıra akıllı telefonlar, tabletler ya da diğer akıllı cihazlarla da bağlantılar kurulabilmesini mümkün kılacak şekilde üretilen modeller olduğunu görebilirsiniz. Böylece ürünleri cihaz ayırt etmeden istediğiniz alette internet elde etmek için kullanabilir, gereksinimlerinizi pratik bir şekilde giderebilirsiniz.
 • Ürünler aynı zamanda misafirler ya da çalışanlar için ayrı bir kablosuz ağ tanımlamanıza olanak tanır. Böylece daha fazla güvenlik elde etmenizi mümkün hale getirir. Ağ üzerinde yaptığınız işlemlerin başka kullanıcıların erişimine açmak istemiyorsanız çalışanlarınız ve misafirleriniz için ayrı ağlar kurabilirsiniz. Böylece WiFi ağınıza kimlerin erişebileceğinden endişelenmeden istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Kullanıcıların ağ sistemi üzerinde daha fazla kontrole sahip olmasına olanak tanıyan ürünler, özellikle güvenliğin oldukça önemli olduğu sektörlerde öne çıkar.

Access Point fiyatları ve ürün seçeneklerini inceleyerek aradığınız ürünlere erişebilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Fonksiyonelliği işlevsel bir yapıya sahip olmasıyla bir araya getiren ürünler, kullanıcılarının istediği internet sistemini pratik bir biçimde kurmasına olanak tanır. Özellikle büyük alanlarda fazla kullanıcının geniş kapsamlı bir şekilde ağda kalması istendiği durumlarda işlevsel hale gelen ürünler, hemen hemen her yerde ve sektörde rahat bir biçimde kullanılabilir. Access Point fiyatları ve alternatiflerine göz atarak ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilir, istediğiniz gibi bir sistem kurmak için ekipmanınızın önemli bir parçasına anında sahip olabilirsiniz.

Access Point Çeşitlerinin Yerleşimi

Ruijie Access Point gibi modellerin avantajlarından yararlanmak için ürünleri nerelere kurmanız gerektiğini iyi bir şekilde belirlemelisiniz. Aksi takdirde kesilen ya da engellenen sinyallerden kaynaklanan problemler yaşayabilir, ürünlerden istediğiniz verimi almakta zorlanabilirsiniz. Aşağıdaki maddelere göz atarak ürünleri nerelere yerleştirebileceğiniz hakkında fikir edinebilir, sizin için uygun olanlara pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz;

 • Access Point çeşitlerini doğru alanlara yerleştirerek ürünlerin sunduğu özelliklerden daha iyi bir biçimde yararlanabilirsiniz. İlk olarak ürünlerin metal nesnelerin yakın konumlarına yerleştirilmesinin iyi sonuçlar vermediğini bilmeniz gerekir. Metal, ağdan gelen sinyalleri engelleyebilir ve ürünler sinyali iyi bir şekilde alamazsa onu iletmekte yetersiz bir performans gösterebilir. Benzer şekilde metal nesnelerin yakın yerlerine yerleştirilen ürünler, sinyalleri iletmekte de zorlanabilir. Bundan dolayı ürünleri yerleştirirken etrafta çok fazla metal nesnenin olmadığı bir alanı tercih etmeniz önerilir.
 • Access Point çeşitlerinin merkezi noktalara yerleştirilmesi önerilir. Merkezi noktalar, her yere istenilen şekilde internetin aktarılmasına olanak tanır. Böylece evinizin, ofisinizin ya da fabrikanızın herhangi bir noktasında erişilemeyen bir alan olmamasını garanti altına alabilirsiniz. Ürünleri yerleştireceğiniz konumu iyi bir biçimde belirledikten sonra Access Point kablosuz sinyallerinin sunduğu avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Doğru noktalara yerleştirildiğinde hem iç hem de dış mekanları kapsayacak başarılı bir performans ortaya çıkaran ürünler, bu yönüyle kullanıcılarının farklı alanlarda istediği internet deneyimini rahat bir şekilde yaşamasını mümkün hale getirir.
 • Ürünlerin çoğunlukla bir duvara ya da tavana monte edilmesi önerilir. Özellikle tavana monte edildiğinde çoğunlukla sinyalleri kesebilecek nesnelerden uzaklaştığı için ürünleri mümkünse tavan gibi alanlara yerleştirerek daha iyi bir şekilde performans sunmalarını sağlayabilirsiniz. Evinizde, ofisinizde ya da restoranınızda bulunan diğer cihazlardan kaynaklanan parazitleri minimuma indirmenizi sağlayan yerleşim şekli ile ürünlerin kapsama alanını ve kalitesini artırabilirsiniz. Sinyal aralığını artırmak ve diğer cihazların ürünlerin performansı üzerinde olumsuz bir etkiye neden olmasının önüne geçmek için ürünleri tavan ya da duvar gibi alanlara yerleştirerek istediğiniz verimi alabilirsiniz.
 • Havalandırma da ürünlerin yerleşimi sırasında dikkat edilmesi gereken kriterler arasında bulunur. Örneğin, sıkışık bir alan yerleştirildiğinde ürünlerde aşırı ısınma benzeri istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. Aşırı ısınma ise ürünlerin performansının olumsuz bir şekilde etkilenmesine neden olur. Bununla beraber duvar ya da tavan gibi alanlara yerleştirildiğinde diğer elektronik aletlerden gelen sinyallerden etkilenmemesinin yanı sıra ürünler aynı zamanda havalandırma kaynaklı yaşanabilecek problemlerden de kurtulabilir.

UniFi Access Point gibi ürünleri doğru alanlara yerleştirerek ürünlerin sunduğu özelliklerden daha iyi bir biçimde yararlanabilirsiniz. Asus Access Point gibi kaliteli markaların modelleri arasından seçim yaptıktan sonra onları nereye yerleştireceğinizi iyi bir şekilde belirlemeniz gerekir. İç ve dış mekan Access Point çeşitleri, doğru alanlarda konumlandırıldığında istenilen performansı daha iyi bir biçimde verebilir. Access Point fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilir, istediğiniz verimi kısa süre içinde alabilirsiniz. Kalite standartlarını karşılayacak biçimde özel olarak tasarlanan ürünlerden olabildiğince iyi bir biçimde performans almak istiyorsanız onları yerleştirdiğiniz alanlara dikkat etmeniz gerekir. Access Point fiyatları arasından sizin için uygun olan modeli tercih ettikten sonra onu uygun alanlara yerleştirmeye özen göstermelisiniz.

Access Point ve Router Farkı

Her ikisi de benzer bir işlevi yerine getiriyor gibi gözükse de Access Point router farkı incelendiğinde ürünlerin kendi içinde ayrıldığı görülebilir. Router Access Point çeşitlerinden hangisinin sizin için daha uygun olduğuna karar vermekte zorlanıyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayacak ekipmanlara pratik bir şekilde erişebilirsiniz. Router ve modem Access Point çeşitlerinin birbirlerinden ne gibi farklılıkları olduğunu öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki listeden aklınızdaki bazı soruların cevaplarına ulaşabilir, sistemlerinizi dilediğiniz gibi yapılandırmaya başlayabilirsiniz;

 • Router çeşitleri genel olarak iki temel işlevi yerine getiren cihazlardan oluşur. Bunlardan birincisi yönetilen bir yerel ağı oluşturmaktır. Birden fazla bilgisayarı, telefonu, tableti ya da farklı internet bağlantısına sahip olan cihazların birbirine bağlanmasını mümkün hale getirir. Ayrıca bu ağda bulunan bütün cihazlara internet erişimi sağlamakla görevlidir.
 • Tp Link wireless Access Point gibi markaların modelleri ise cihazların yerel alan ağına bağlanması için bir portal görevi görür. Ürünler genel olarak kablosuz ağın kapsama alanının genişletilmesini ve çok sayıda kişinin rahat bir şekilde ağa bağlanmasını mümkün hale getirir. Aruba Access Point gibi ürünler, yüksek hızlı bir internet elde edilmesi için kullanılır. Bununla beraber bu ürünlerin kapsama alanı router çeşitlerinden çok daha geniştir. Ayrıca router çeşitlerinden daha fazla kullanıcının internete bağlanmasını sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanır.
 • Router çeşitleri temel olarak bir yerel ağı kuran ve içindeki tüm cihazların iletişimini yöneten bir merkez görevi gören ürünlerden oluşur. Access Point çeşitleri ise yerel ağın içinde cihazların bağlantı kurabileceği başka bir konum sağlayan ve daha fazla cihazın ağda bulunmasını mümkün hale getiren bir sistem kurulmasına imkan tanır. Access Point çeşitleri çoğunlukla LAN’larda kullanılırken router modelleri hem LAN’larda hem de WAN’larda kullanılabilir.
 • Access Point modem çeşitleri genellikle fabrika, birkaç katlı ev ya da otel gibi geniş alanlarda tercih edilir. Router modelleri ise daha küçük alanlarda daha etkili bir şekilde internetten yararlanmak için kullanılır. Genel olarak router modelleri daha dar bir kapsama alanına sahip olmasına rağmen ev benzeri ortamlarda ihtiyaç duyulan performansın elde edilmesini kolaylaştırır.
 • Genel olarak modemler sizi internete bağlar, router çeşitleri cihazlarınızın modeme bağlanması için bir köprü kurar ve kablosuz Access Point modelleri ise yeni kablosuz bağlantılar eklenmesini mümkün hale getirir. Örneğin, dış mekan Access Point çeşitleri bahçe gibi iç mekanların dışında kalan alanlarda da iyi bir internet deneyimi elde edilmesini mümkün hale getirir.
 • Hem router hem de Access Point kurulumu kolay olduğu için bu iki kriter üzerinden iki model kıyaslanmasa da router çeşitleri ev benzeri küçük alanlarda daha işlevsel bir kullanım sunar. Access Point fiyat seçeneklerini inceleyerek geniş alanlarda yeni kablosuz bağlantılar ekleyebilir, istediğiniz internet deneyimini yakalayabilirsiniz. Router çeşitlerini ise daha küçük alanlarda interneti genişletmek için değerlendirebilirsiniz.

Koçtaş’taki Access Point fiyatları arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere erişebilir, günlük hayatınıza işlevsellik katmaya başlayabilirsiniz.

Access Point Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Access Point Ne Demek?

Kelime olarak “erişim noktası” anlamına gelen Access Point, temel olarak internete erişilebilecek yeni noktalar kurulmasını mümkün hale getirir.

Access Point Nedir?

Ürünler, genel olarak mevcut kablosuz ağları genişleterek farklı noktalardan da internetin ulaşılabilir hale gelmesini sağlar.

Access Point Ne İşe Yarar?

Access Point çeşitleri özellikle büyük alanlarda internetin kapsadığı noktaları genişletir. Bununla beraber aynı zamanda aynı ağa birden fazla kullanıcının herhangi bir performans kaybına neden olmadan bağlanabilmesini sağlar.

Access Point Nasıl Kurulur?

Ürünleri Ethernet kablosu aracılığıyla modeminize bağladıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Access Point Özelliği Nedir?

Ürünlerin temel özelliği internetin kullanılabileceği alanı genişletmesi ve sahip olunan ağın daha verimli bir şekilde değerlendirilmesini sağlamasıdır.

Access Point Kaç Metre Çeker?

Genellikle ürünler 100 ile 300 metre arasında bir performans gösterir.

Access Point Nasıl Çalışır?

Ürünlerin temel çalışma prensibi genel olarak modemden elde ettiği sinyali dağıtmak üzerine kuruludur.

Access Point Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Access Point çeşitleri arasından seçim yaparken GHz ya da dBi gibi özelliklere dikkat etmeniz gerekir. Access Point fiyatları ve özelliklerini inceleyerek aradığınız özellikleri sunan ürünlere anında erişebilirsiniz.

Daha fazla göster
22 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: