750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
6 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Cata

Cata

2000 yılından bu yana hızla büyüyerek kalitesi ve ürün grubu ile adından sıkça söz ettiren Cata, aydınlatmada güvenilir hizmet sunuyor. LED şarjlı ampulden mini sensöre kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Cata, enerji tüketimi bakımından düşük fakat kalite ve verimlilik bakımından yüksek üretimlerle aydınlatma sektöründe yerini güçlendiriyor. Ürün grubunda; radar sensör, şarjlı ampul, spot ve florasan ampulleri görebilirsiniz.

Her İhtiyaca Cevap Veren Cata Aydınlatma

Aydınlatma alanında farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek biçimde üretim yapan markada çeşitli özelliklere sahip ampullerle öne çıkıyor. Cata LED ampul, sarı ve beyaz ışık alternatifleriyle ürün grubundaki seçeneklerden sadece biri. LED ampul, şarjlı özelliği ve 600 lümen gücüyle geniş mekanları rahatlıkla aydınlatabiliyor. Spot aydınlatma modelleri ise belli bir yerin daha yoğun bir biçimde aydınlatılması için tercih edilen ideal seçeneklerden biri oluyor. Krom detaya sahip ürün tavanda fazla yer kaplamadan maksimum verimlilik sağlıyor. Tekli modellerinin yanı sıra 3'lü modellerini de tercih edebilirsiniz. İç dekorasyonda sıklıkla tercih edilen spot aydınlatmalar banyo ve mutfaklarda kusursuz bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor. 

Aydınlatma Konusunda Geniş Çözümler 

İç mekan dekorasyonuna klasik bir hava kazandırmak isteyenler için ise florasan ampuller ürün grubunda kendine yer buluyor. Yüksek aydınlatma ihtiyacını karşılayan florasan ampul, kompakt yapısı sayesinde estetik ve şık bir duruş sergiliyor. Kızılötesi ya da UV yaymayan aydınlatmalarda civa da kullanılmıyor. Mutfak ya da salonlarda kullanabileceğiniz gibi özellikle dolap altlarında ya da çalışma masalarının üzerinde dekoratif amaçlı da tercih edebilirsiniz. Dekoratif özelliklerinin yanı sıra Cata florasan lambalar 5 W güçle 15.000 saate kadar verimliliğini koruyarak kullanılabiliyor. Cata profesyonel sensörler ise; farklı ışık yoğunlukları sayesinde farklı ihtiyaçlar için alternatif kullanım sağlıyor. Özellikle otopark, otel ve hastane gibi yerlerde enerji tüketimini minimize etmek açısında tercih ediliyor. Dış mekan aydınlatmasında bina girişlerinde de kullanılabilen Cata sensör, 16 metreye kadar algılama mesafesine sahip. Aydınlatmanın toza ve sıvıya karşı koruma özelliği bulunuyor. Siz de Cata aydınlatma ürünlerini Koçtaş güvencesi ile satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz ve ihtiyacınıza cevap veren aydınlatmayı sepete eklemeyi unutmayın. 

Daha fazla göster