750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Conax

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
13 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Conax

Conax, su arıtma sektöründe son teknolojiye sahip, ekonomik ürünler sunan bir markadır. Conax markasının sunduğu farklı özelliklerdeki çok sayıda su arıtma cihazı modeli, İstanbul'da yüksek üretim ve stok kapasitesiyle üretilmekte ve 81 ildeki geniş servis ağı sayesinde satış sonrası yurt çapında destek sağlanmakta. Kapalı kasa ve açık kasa ev tipi cihazlar, iş yeri tipi su artıma cihazları ile ev ana girişi su arıtma cihazları ve soda makineleri Conax'ın ürün yelpazesinde ön plana çıkan ürünlerdir.

Ofislere Özel Çözümler Sunuyor 

İçme suyu tüketiminin evlere göre çok daha yüksek olması nedeniyle iş yerleri için yüksek kapasiteli cihazlar üreten firma, Conax 300 GPD su arıtma cihazı ile günde 10 damacana suyu ve Conax 600 GPD su arıtma cihazı ile günde 15 damacana suyu arıtma imkanı sunar. İş yerinin tüm içme suyu ihtiyacını karşılayarak hazır su alımını kesen iş yeri tipi cihazlar, çalışanlar için yüksek kalitede, kireçsiz ve sağlıklı su temini etmede önemli bir tasarruf sağlar.

Sağlıklı Suya Kolay Erişim İçin Su Arıtma Cihazları Üretiyor

Evde musluklardan gelen suyu filtreleyerek sağlıklı ve temiz su tüketimini sağlamak üzere geliştirilen ev tipi cihaz modelleri arasında kapalı kasa modeller içeren Premium, Vision ve Class serileri ön planda. Kapalı kasa ev tipi su arıtma cihazlarının her biri, paket içeriğindeki 6 adet tak çevir filtre ile 6 filtrasyon aşaması gerçekleştirirken evde sağlıklı tüketim için 8.5 pH seviyesinde su sağlıyor. Markanın mutfak tezgahı altında minimum alan kaplayan ev tipi su arıtma cihazı modellerinin her biri farklı renk seçenekleri ile sunuluyor. Kapalı kasa tasarımları şık bir görünüm sağlarken bir yandan da cihazı koruyor. Açık kasa bir model olan Conax Silver, 7 aşamalı cihaz ise 7 filtrasyon aşaması sunarak lezzetli ve sağlıklı su tüketme imkanı sağlıyor. Conax'ın ürün yelpazesi içinde soda makineleri çok özel bir ürün olarak dikkat çekiyor. Soda makinesi, içme suyuna karbondioksit salınımı sağlayarak ev mutfağında soda ve gazlı içecekler üretmeyi mümkün kılan bir araç. Şık tasarımı ile öne çıkan Conax Penguen soda makinesi, tüketicilerin sertliği istenen seviyede ayarlanmış sodayı evinin konforunda üretmesini sağlayarak sağlıklı yaşamı destekliyor. 

Conax markalı ürünler, alıcılarla Koçtaş mağazalarında buluşuyor ve online alışveriş kolaylığı ile sipariş edilebiliyor. Siz de beğendiğiniz ürünü sepetinize atabilir, online alışveriş kolaylığından yararlanabilirsiniz. 

Daha fazla göster