200 TL Üzeri Kargo Bedava

Durul

Durul

Durul, banyo dekorasyonunuzun vazgeçilmez markalarından biridir. 1954 yılında kurulan Durul firması, 2006 yılında Durul markalı ürünleri ile duşakabin sektörüne yenilikler getirmiştir. Ürün ve üretim kapasitesi sürekli artan Durul, müşteri memnuniyetini de ilke edinmiş bir firmadır. Müşterilerine satış sonrası hizmet desteği vermektedir. Ürün yelpazesinde; SPA, Buhar Odası, Compact Sistemler, Kayar Duşakabinler, Nokta Menteşeli Duşakabinler, Boy Menteşeli Duşakabinler ve Cam Bölme yer almaktadır. Özellikle duşakabinler açısından oldukça geniş ve modern bir ürün çeşitliliğine sahiptir.

Durul, Özel Çözümleri İle Banyo Keyfinizi Artırıyor

Banyo, küvet ve duşakabin sistemlerinde öne çıkan bir firma olan Durul; tasarımlarındaki kalite, modern çizgiler ve kullanım rahatlığı ile en çok tercih edilen ürünlerin sahibi olmaktadır. SPA; kare, dikdörtgen ve yuvarlak şekilde dizayn edilebilen üç farklı ürün grubuna sahiptir. Bu ürünler hem açık alana, hem de kapalı alana yerleştirilebilmektedir. Buhar Odası; 2,3,5,7,9,10,11 ve 12 kişilik kullanılabilen modelleri ile öne öne çıkar. Markanın compact sistemler kategorisinde yer alan duşakabinlerinin içeriğinde; elektronik kumanda paneli, jetli hidro masaj sistemleri, ozon sterilizasyon sistemi, Fm radyo, telefon bağlantısı, elektronik kumandalı havalandırma ve renkli LED ışıklandırma sistemleri gibi özellikler mevcut. Durul markasının kayar duşakabinleri; oval oturmalı, asimetrik, kare, dikdörtgen türleri ile karşımıza çıkarken reflekte, çizgili, buzlu, şeffaf, füme; cam gibi seçenekleri mevcuttur. Nokta menteşeli duşakabin modellerinin arasında ekstra, 1 sabit 1 açılır kabine sahip iki duvar arası modelleri görebilirsiniz. Marka boy menteşeli duşakabin modellerine de kare panelli ve flat köşeli açılır çeşitlerini ekleyen markanın cam bölmeleri, küvet üstü ve flat tekne üstü olmak üzere iki farklı seçenek ile kullanıcının karşısına çıkıyor.

Durul Her Banyonun İhtiyacına Özel Ürünler Tasarlıyor

Durul duşakabin çeşitleri banyolardaki alanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilen ebatları ve duş tekneli ya da duş teknesiz monte edilebilen ürünleri ile her mekâna ve her zevke göre kullanım olanağı sunmaktadır. Markanın duşakabin ürünlerinden ihtiyacınıza uygun olan modeli seçip banyonuzda rahatlığın, modern görüntünün ve kalitenin tadına varabilir, sizin için tasarlanmış ürünler ile hayatınızın kolaylaştırabilirsiniz. Banyonuzdaki konforunuzun artmasına yardımcı olacak Durul duşakabinlerini Koçtaş'ta bulabilir ve avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Daha fazla göster
135 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: