750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
7 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Duvarex

Duvarex

İç ve dış mekanlarda kullanabileceğiniz duvar kaplama paneli markası olan Duvarex, stroforu özel olarak işleyip sınırsız renk seçenekleri ile sizlere sunmaktadır. Duvarex; ahşap, tuğla ve taş görünümlü duvar panelleri ve dış mekan panelleri üretir. Paneller, taşın kendi dokusunu bünyesinde barındırır ve dokunulduğunda taşın soğukluğunu verir. Bu özel dokusu ve özgün boyama tekniği sayesinde Türkiye'de ve dünyada bir ilktir. 

Duvarex Duvar Panel Modelleri Evinize Dokunuyor

Duvarex, çeşitli mekanlarda kullanılabilen duvar panelleri üretir. Ürün kategorisinde; doğal taş paneller, kesme taş paneller, karma taş paneller, minik taş paneller, parlatma taş paneller gibi pek çok model bulunur. Doğal taşlarda görülen dökülme, kırılma ya da yosunlanma bu ürünlerde meydana gelmez. Ayrıca doğal taşa göre çok daha hafiftir ve montaj sırasında kaba inşaat oluşturmaz. Farklı zevklere uygun ahşap görünümlü duvar panelleri de vardır. Ayrıca daha sade olarak nitelendirebileceğimiz düz panel çeşitleri de mevcuttur. Duvarex Belis, Kesme Tutku, Anatolia, Rustik, Ayaz, Defne, Kesme Anadolu gibi farklı desen ve renk seçenekleri bulunur. Ürünlerde renk solması meydana gelmez. Ayrıca bu duvar panellerini daha sonra farklı bir renge de boyamak mümkündür. Bu paneller duvar kaplama dışında; tavan, kiriş, ve kolon gibi alanların kaplamasında da kullanılabilir. Güneş ışınlarına, neme ve suya karşı oldukça dayanıklı olan Duvarex duvar panelleri; binaların cephelerinde, otellerde, kafelerde, restoranlarda, villalarda, alışveriş merkezlerinde, tiyatro sahnelerinde, bahçe duvarlarında, dizi ve film setlerinde kullanılabilir.   

Duvarex Duvar Panelleri Kolay Montaj İmkanı Sunuyor

Duvarex strafor duvar paneli, kanserojen madde içermez; insan sağlığına ya da çevreye zarar vermez. Duvar panellerini uyguladığınız yüzeye raf, televizyon ya da başka bir şey monte etmenizde bir sakınca olmaz. Duvarex duvar kaplama ürünleri yapısı sayesinde kolayca silinebilir özelliğe sahiptir. Nemli bir bez ile rahatça silinebilir. Bu da sizlere kolay bir temizlik imkanı sunar. Dış cephedeki ürünler de yıkanabilir. Ürünler kesilebilir yapıya sahiptir. Montajı oldukça basittir. Yanında gönderilen montaj şeması ile sizlere uygulama kolaylığı sağlar. Ancak profesyonel bir yardım da alabilirsiniz. Duvarex duvar panellerine Koçtaş'tan ulaşabilir, online alışveriş kolaylığı ile tek tıkla sepetinize ekleyip satın alabilirsiniz!

Daha fazla göster