750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
18 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Elta

Elta

Türkiye’nin önde gelen ve ilk el aletleri üreticilerinden olan İzeltaş, ikinci markası olan Elta El Aletleri ile çeşitliliğini arttırarak, ekonomik çözümler sunmaktadır. Sağlamlığı ve dayanıklılığı ile profesyonellerin de tercihi olan İzeltaş, kalitesinden ödün vermeden öncelikli olarak ev kullanıcıları için ürettiği Elta serisi ile hem sağlam hem de ekonomik el aletleri üretimi yapmaktadır. Elta el aletleri, alet çantaları içerisinde bulunmaya aday birçok modeli ile sorunlarınızı kolaylıkla çözebilmenizi sağlar. Pense, kargaburun ve yıdız anahtar takımı gibi evlerde çokça tercih edilen el aletlerini, markanın ürün yelpazesi arasından seçebilirsiniz. Marka, günlük kullanımda tamir ve tadilat işlerinde ihtiyaç duyulan el aletlerini çok parçalı setler halinde de kullanıcılara sunar.

Elta Tüm Tamir ve Tadilat İşlerinizi Kolaylaştırır

Tamir ve tadilat işleri için ihtiyacınız olan aletlerin birçoğuna Elta markası ile çözüm üretebilirsiniz. Eğer elinizin altında işe yarar el aletleri yoksa ve kendinize yeni bir alet çantası yapmayı planlıyorsanız Elta el aletleri arasında bulunan Elta Evin Ustası Seti sizin için kullanışlı bir çözüm olabilir. İçerisinde çatal ağız anahtarlar, pense, yan keski, çekiç, allen anahtar takımı, tornavidalar, kurbağacık anahtar ve şerit metre bulunan bu 22 parçalık set ile ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünlere tek seferde ulaşabilirsiniz. Kullanışlı bir alet çantası halinde sunulan set ile tüm ürünleri düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

 

Elta Alet Setleri Aradığınız Ürünler Bir Arada 

Markanın ürünlerini set olarak alabildiğiniz gibi tek tek de satın alabilirsiniz. İhtiyacınız olan sadece sağlam bir pense ise Opak Kombine Pense sizin için güzel bir çözüm olacaktır. Bir tesisat sorunu olduğunda ise Fort Pense problemi çözmenizi sağlar. Aradığınız ürün bir lokma takımı ise Elta 17 parçalık altı köşe lokma anahtar takımını inceleyebilirsiniz. Farklı boyutlardaki cıvataları sökebilmek için birçok lokma ucu, mafsalı ve cırcır anahtarı ile sunulan bu set ile civata ve somunu hızlı bir şekilde sökebilmenizi sağlar. En küçük tadilat işlerinde bile kolaylıkla kullanabileceğiniz Elta el aletlerine, Koçtaş üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz setlere ya da tekli ürünleri seçmeniz ve sepetinize atıp alışverişinizi tamamlamanız yeterli. 

Daha fazla göster